Ay Burcuna Göre Ruh Eşinin Tanımı Ne?

Hepimizin kendisine göre bir ideal sevgili tanımı vardır. Çok güzel, çok yakışıklı, tatlı, karizmatik diye uzar gider bu liste. Ama ruh eşi bundan çok farklıdır, sanki yüzyıllardır arayıp da bulamadığımız yarımızdır, bazen bu kişiyi görür görmez onun o hep aradığımız eksik parçamız olduğunu anlarız, bazen de dünyadaki cennete açılan kapılar bize kendimizi hiçbir şekilde beraber hayal bile edemediğimiz kişiyle açılır. Bir gün ruh eşinizi bulmanız umuduyla, işte ay burcunuza göre ruh eşinin tanımı.

Koç: Suç Ortağı Gibi Hisseden Biri

Şu hayatta en çok korktuğun şey, seni yavaşlatmak isteyen birine takılıp kalmak. Hayatın heyecan dolu olması gerektiğini düşünen, sürekli evde oturmaktan nefret eden ve aşırı derecede kıskanç ya da paranoyak olmayan biriyle, yani ruh eşine tanışana kadar yalnız kalmaktan gocunacak biri değilsin. İstiyorsun ki hayatındaki kişi seyahat etmekten deliler gibi haz etsin, yeni şeyler denemeye her daim aç olsun. Ancak böyle biriyle ilişki denilen şeyin durulup, genç yaşta emekliliğe ayrılmak değil de beraber maceralara atılacak bir yol arkadaşlığı olduğunu hissedebileceğini düşünüyorsun.

Boğa: Kendisini %100 Destekleyen Biri

Değişimden hoşlanmadığını ve yeni tanıştığın insanlara öyle hemen güvenmediğin herkesin malumu. Birinin senle sıkı fıkı olması öyle beş dakikada olabilecek bir şey değil. Ama şöyle bir şey var ki, ilişkide olmaya bayılıyorsun. Çünkü bir ilişki sana sarılmak, sevgi dolu bir yuva, birbirini şımartmak ve bütün günü sevgilinle geçirmek gibi şu hayatta çok sevdiğin şeyleri bir paket olarak sunar. Çok kolay güvenemediğin için kendini birine teslim etmek için o kişiye tüm kalbinle inanman gerek. Yani senin için ruh eşi demek, seni destekleyen, güven veren ve sevildiğini hissettiren biri.

İkizler- Merakını Kamçılayan Biri

Senin için sadece meraktan yaratılmış desek sanırız abartmış olmayız. Sen sıkıcı detayların ya hep ya hiçlerin insanı değilsin. Dünyayı keşfetmeye gelmiş biri olarak, ruh eşinin de tabii ki keşfedilmeye değer, merakını kamçılayan biri olması gerek. Sana göre bu kişi değişken, kararsız hallerini hoş görmeli hatta daha da ileri giderek seni bu inişli çıkışlı hallerin için sevmeli. İdare etmedin, bir işin sonunu getirmedin diye kafayı yemeyecek, seni tamamlayacak birine ihtiyaç duyuyorsun. Kısacası ihtiyacın olan kişi eğlenceli, deli dolu bir takım arkadaşı.

Yengeç- Koşulsuzca Sevildiğini Hissettiren Biri.

Sana şu hayatta en çok önem verdiğin şey nedir desek sanıyoruz ki sevmek ve sevilmek dersin. Senin için sevgi hayatı yaşanabilir kılan en önemli şeylerden biri. Sevgini göstermeye, aileni ve arkadaşlarını özel hissettirmeye bayılıyorsun. Hal böyle olunca ruh eşinin de senin gibi, sevgisini dolu dizgin göstermesini istiyorsun. Bir de şöyle bir şey var ki koşulsuz sevildiğini hissettiğin zaman, adeta dünyaya baharı getiriyor, %100 kendin oluyorsun. Senin için ideal dünya sen ve sevdiğin insanlar arasındaki sevgi akımıyla kendinden geçtiğin yer.

Aslan- Onu Bir Yıldız Gibi Hissettiren Biri

Aslan burcu olarak şu dünyada kendinden daha çok sevdiğin başka bir şey varsa o da birinin seni senden bile daha çok sevmesidir. Dünya senin için bir sahne ve sen de bütün başrollerin aranan ismisin. Bu yüzden senin için ruh eşinin karşılığı seni bir yıldız gibi hissettiren biri. Sevdiği kişinin sana ve yaptığın her şeye hayran olmasını istiyorsun. Ancak aynı şey senin için de geçerli, ruh eşim dediğin kişinin de senin kadar olmasa bile kalabalıklar içinde parlaması, beraber el ele verip dünyayı aydınlatabileceğin aynı zamanda eğlencenin dibine vurabileceğin biri olması gerektiğini düşünüyorsun.

Başak- Niteliklerini takdir eden biri

Şunu kabul edelim, eğlence denilince akla ilk gelen burç değilsin ama kendini olduğun gibi sevmen gibi çok takdir ettiğimiz bir özelliğe sahipsin. Sıkı çalışmaların, üzerine titremelerin, en harika haline ulaştırmanın hazzını senden iyi kimse bilemez. Bu yüzden hem seni tamamlayacak hem de sıkı çalışmana, planlı programlı hayatına ve ilişkine gösterdiğin özeni takdir edecek, bunların kadirin kıymetini bilecek birine ihtiyacın var. Senin ruh eşi tanımın, kimisinin burun kıvırdığı bu mükemmel özelliklerine âşık olabilecek biri.

Terazi- Arkadaşlarını Kendisinin Sevdiği Kadar Seven Biri

Kimse arkadaşlarını senin sevdiğin kadar sevemez. Bu yüzden kıskanç olmayan ve sana yakın insanların oluşturduğu kalabalık sosyal bir grubun içinde, senin yanında olmaktan keyif alan birine ihtiyaç duyuyorsun. Senin için ruh eşi tanımı, arkadaşlarının çevresinde olmasını gerçekten seven ve arkadaşlık konusunda master hatta doktora yapmış biri. Bu kişiyle akşam yemeği partileri yapmak, düğünlere gidip deliler gibi dans etmek, büyük, mutlu ve sevgili dolu bir insan topluluğunun parçası olmak senin en büyük hayalin.

Akrep- Her Zaman Kendi Takımında Olan Biri

Cesaret denilince kafamızda beliren ilk burçlardansın ancak zayıf konumda olmaktan nefret ediyorsun ve söz konusu aşk olunca durum gerçekten çıkmaz bir hal alabiliyor. Taviz vermek bu hayatta en sevdiğin şey olmadığı için de ruh eşin dediğin kişinin en küçük şeyde olay yaratan, karşına geçip sürekli çatışan, seninle oynayan biri olmasını istemiyorsun. Şunu biliyorsun, kendini yeterince güvende ve desteklenmiş hissettiğinde karşındakine sonuna kadar açık ve net olmakta senin için zerre problem yok.

Yay- Onları Gülmekten Yere Yatıran Biri

Sana göre bir günün ne kadar kaliteli olduğu o gün ne kadar güldüğünle birebir bağlantılı. Hayatın eğlenceli olması gerektiğini düşünen bu hayatta gördüğümüz en neşeli insanlardan birisin. Senin ihtiyacın olan kişi güne gülümseyerek başlayan, hayatta olmanın, nefes almanın hakkını sonuna kadar veren ve seni gülmekten yere yatıran biri.

Oğlak- Değerlerini Paylaşan Biri

Zodyak aleminin en yüksek standartlara sahip bireyisin ve bu hayatın sana verdikleriyle yetinip, köşende bekleyecek biri değilsin. Bu hep daha fazlasını isteme halinin birçok insan için yorucu olduğunu ama gün gelip, ruh eşini bulduğunda dünyayı beraber yönetmeye hazır olacağınızı hissediyorsun. Çünkü o da senin gibi hep daha ileriye gitmeyi, zirveye oynamayı seven biri.

Kova- Beynini Harekete Geçiren Biri

Bilgiye öyle böyle değer vermiyorsun ve diğerleri gibi düşünmeyen, kendine ait fikri olan insanlara bayılıyorsun. Geleneksel bakış açısına sahip ya da sorgusuz sualsiz diğerlerinin fikirlerini benimseyen biri şu hayatta ruh eşi olarak tanımlayabileceğin son kişi olabilir. Senin kalbine giden yol, beyninde şimşekler çaktıran, parlak, eğlenceli sohbetlerden geçiyor. Senin için ruh eşinin tanımı, özgün düşüncelere sahip, yeri geldiğinde kendi düşüncelerine bile meydan okuyan biri.

Balık- Onlara Sanat Yapmak İçin İlham Veren Biri

Hiçbir şey seni yeni bir yaratmak için sana ilham veren birinden ya da bir şeyden daha mutlu edemez. Seni hayal dünyanın derinliklerinde rahat rahat gezmen için gerektiğinde yalnız bırakan, sana yer açan birine ihtiyaç duyuyorsun. Bu kişi aynı zamanda sana sevildiğini hissettiren ve yan yana geldiğinizde huzuru bulduğun kişi. Senin için ruh eşinin tanımı, senin sanatçı doğanı takdir eden, değişmen için seni zorlamadığı gibi gelişip, serpilmen için sana ilham veren, hayallerinde başrolü oynayabilecek biri.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.