Ay Burcuna Göre Evini Nasıl Dekore Etmelisin?

Kişiliği ve bilinçaltını yöneten Ay burcu, genel olarak duygu dünyamızı ve konfor alanımızı anlatır. Ay burcuna göre dekore edilmiş evlerde huzur, keyif ve mutlulukla yaşanır. Sen de Ay burcuna göre evini dekore etmek ve huzurla yaşamak istiyorsan yazımızı hemen okumaya başlamalısın! Ay burcunu buradan öğrenebilirsin!

Koç Burcuna Göre Evini Nasıl Dekore Etmelisin?

İçinde dindiremediği bir öfkeye sahip olan Koç, bu krizleri atlatmak için ruh halini dengelemek, kendini sakinleştirmek ister. Kırmızıyı çok sever, ancak içinde huzuru ve sakinliği hissetmek için bu renkten uzak durmalı, açık renklere yönelmedir. Güneş ışığı alan, gereksiz eşyaların bulunmadığı, işlevselliğin ön planda olduğu bir evde keyifle yaşayabilir.

Boğa Burcuna Göre Evini Nasıl Dekore Etmelisin?

Rahatına düşkün Boğa için evindeki konfor her şeyden önemli desek yeridir! Yeşillik alanı bol, bahçe katı ya da bahçeli evler tam ona göre. Yeşil ya da pastel tonları kullanılarak ve ahşap mobilyalarla dekore edilmiş bir evde çok mutlu olur. Koku duygusu fazlasıyla gelişmiş olduğu için tütsü ile ruhunu dinlendirebilir. Sanatçı bir yöne sahip olması heykel gibi el sanatlarına ekstra meraklı olmasını sağlar!

İkizler Burcuna Göre Evini Nasıl Dekore Etmelisin?

Her şeyden çabuk sıkılır, bu yüzden kendini sürekli huzursuz hisseder, zihnini meşgul etmek ister. Evinde mutlaka kendine bir hobi köşesi yaratır, kitaplarla, bol bol resim yapabileceği tuvallerle dolu bir alanı olur. Canı sıkıldığında kendini ya okumaya ya da yeteneklerini ortaya çıkarmaya adar. Canlı renklerle dekore edilmiş modern tarzda bir ev İkizler’e yaşam enerjisi aşılar!

Yengeç Burcuna Göre Evini Nasıl Dekore Etmelisin?

Ay burcu Yengeç demek, retro bir ev demek! Eski ve eskitilmiş eşyalarla dekore edilmiş, pastel tonlarının hakim olduğu bir evde yaşamaktan büyük keyif alır. Bol bol çiçek yetiştirir, adeta onlarla konuşur, yaşar. Yemek yapmaya bayıldığı için mutfağına ekstra özen gösterir, hatta evin en güzel yeri orası olabilir! Deniz kenarı ya da bahçeli bir ev onun için huzurun sözlük anlamıdır!

Aslan Burcuna Göre Evini Nasıl Dekore Etmelisin?

En gizli arzusu bir konuda en iyisi olmaktır. Tabii ki en güzel evde bir Aslan’a ait olmalı! Başkalarının imrenerek bakacağı evini gösterişli bir şekilde dekore eder, ne de olsa orası onun sarayıdır! Lüks eşyalar ile donatılmış, geniş, güneş gören, ışıl ışıl bir yuva tam da onun isteyeceği bir tarzdadır!

Başak Burcuna Göre Evini Nasıl Dekore Etmelisin?

Ay burcu Başak olanlar düzen için yaşar! Hani şu bazı evler vardır her yeri dolap olan, işte o evde yaşayan kişi mutlaka Başak’tır! Giyinme için ayrı, ütü için ayrı bir oda düzenler, ayakkabıları için bir dolap, kıyafetlerini türlerine ayırarak apayrı bir dolap yaratır. Ivır zıvır eşyaları asla ortalık yerde bırakmaz, mutlaka onlar için de ayrı bir dolap ister. Ayrıca açık renkler ile boyanmış temizlemesi kolay bir evde yaşar.

Terazi Burcuna Göre Evini Nasıl Dekore Etmelisin?

Uyum, uyum, uyum! Renk uyumuna oldukça önem veren Terazi, pastel tonlarına bayılır! Renk bilgisi oldukça gelişmiştir, bol bol dekorasyon kitapları okur ve bunları estetik zevkleriyle birleştirip harika bir ev yaratır. Güzel olan her şeye meraklıdır, sanatsal ve entelektüel detaylar hoşuna gider. İkili ilişkilere ve simetriye önem verir, arkadaşlarıyla bir sohbet alanı oluşturur ve evi her daim düzenlidir!

Akrep Burcuna Göre Evini Nasıl Dekore Etmelisin?

Evinde rahatlamak, ruhsal olarak dinlenmek isteyen Akrep, açık renk dekorasyonu tercih eder. Huzursuz bir ruh halinde olduğu için meditasyon köşesiyle dinginliğini sağlamak ister. Okült ve mistik şeylere merakından dolayı dekorasyona fazlasıyla önem verir. Ayrıca denizi gören ya da deniz kenarı bir evde bir özel bir alanı oldu mu evden çıkmak istemez!

Yay Burcuna Göre Evini Nasıl Dekore Etmelisin?

“Evim evim güzel evim!” diyen bir Yay’a rastlamak çok zordur. Eve hiçbir zaman ihtiyacının olmadığını düşünür, tam bir kaplumbağa gibi evini sırtında taşımak ister! Gittiği her ülkeden ufak da olsa mutlaka bir eşya alır, evini pusula, atlas gibi ürünler ile süslemeye bayılır. Ayrıca evinin birçok köşesini egzotif detaylar ile dekore eder, birçok otantik eşyası bulunur.

Oğlak Burcuna Göre Evini Nasıl Dekore Etmelisin?

Onun için önemli olan en büyük etken evinin kullanışlı olması! Fazlasıyla büyük, gereksiz birçok boş alanın olacağı, saatlerce temizlik yapmak zorunda kalacağı bir ev asla bir Oğlak’a göre değil! Doğal şeylerden hoşlandığı için özellikle son yıllarda popüler olan taş duvarlar ya da taş görünümlü olan duvar kağıtlarına bayılır. En güzel ahşap dekoratif ürünler onun evindedir!

Kova Burcuna Göre Evini Nasıl Dekore Etmelisin?

Bireysel ve bağımsız Kova, ya tek yaşamak ya da evde yalnız başına vakit geçirebileceği bir alanı olsun ister! Işıklandırmaya çok önem verdiği için evinin çok aydınlık olmasına özen gösterir, büyük camları sever. Tam anlamıyla bir teknoloji canavarı olan Kova, evinin bir odasında ya da bölümünde onlar için bir alan yaratabilir, özgürlüğünün tadını çıkarabilir!

Balık Burcuna Göre Evini Nasıl Dekore Etmelisin?

Hayalperest Balık, suyu görmeden yaşayamaz desek yeridir! Bu yüzden deniz kenarı bir ev her zaman onu çok mutlu eder. Kulağına kulaklığını takıp müziğin içine dalmak, hatta kaybolmak onu rahatlatır, huzur verir. Hayatının çok önemli bir parçası olduğu için evinde iyi bir ses sistemi ya da müzik odası isteyebilir. Artistik yönü de gelişmiş olduğu için biraz sanatsal, biraz da bohem bir dekorasyona tam da ona göre!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.