Ateş Grubu Burçlarının Tavlama Taktikleri!

Girişken burçların başını çeken ateş grubu üyeleri istediklerini elde etmede atik davranır. İkili ilişkiler de bunlara dahildir. Çekingen olmadıkları için ilgilerini bir şekilde belli eder ve karşı tarafı tavlamak için harekete geçerler. Bu konuda rakipleri varsa rekabetten zevk alırlar. Hepsinin kendine has etkileme formülleri vardır. Sevgili adaylarını yeteneklerini konuşturarak cezbetme yoluna giderler. İşte Koç, Aslan ve Yay burçlarının hoşlandıkları kişileri tavlamak için kullandıkları yetenekleri ve taktikleri:

Aslan (Öz güveni ve Giyim Tarzı)

Alımlı olmanın verdiği bir çekiciliği vardır Aslanların. Yüksek özgüvenleriyle ellerinden her işin geldiğini düşünerek motive olurlar. Karşı cinsi etkilemek de onlar için tereyağından kıl çekmek gibidir. Kendine olan güvenleri sebebiyle son derece havalı burçlardır. Bulundukları ortamlarda pop star edasına bürünürler. Tavırlarıyla kendilerini özel hissettirirler. Yöneticiler genelde mensubu oldukları grubun en dikkat çekici kişisidir. Aslanlar da ortamın lideriymiş gibi davranarak adayına kendini belli eder. Bu burçların ilişkilerde bir diğer tavlama yöntemi de giyim tarzıdır. Son derece dikkat çekici ve şatafatlı giysileri tercih ederler. Hoşlandıkları kişi özellikle giyim tarzına önem veriyorsa işleri daha kolaydır Aslanların. Modayı takip eden Aslanlar, şık ve özgün tarzıyla kendilerini kolayca beğendirir.

Koç (Güçlü Kişiliği ve Karizması)

Zodyak’ın en güçlü kişileri olarak Koçları gösterebiliriz. Yüksek motivasyonlarıyla hiçbir hadiseden çekinmez ve cesaretleriyle parmak ısırtırlar. Aşılamaz denilen yolları kat ederler. Bu çok yönlü ve azimli kişilik, Koçlar için muazzam bir malzemedir. Hoşlandıkları kişiyi etkilemede cesur kişiliklerini ortaya koyarlar. Kimi zaman bir kahramanlık şovuna dönüştürürler işi. Tartışmalarda öne çıkıp ilgi çekmeye çalışabilirler. Bazen de tavlamak istedikleri adayı koruyan tavırlar sergilerler. Koçların formülü bununla da sınırlı değildir. Kimi zamansa adayların kalbini çalmak için doğal karizmaları yeterli gelir. Liderlik vasıflarıyla itibarlarını ortaya koyarlar. Sorumlulukları üstlenip ortamın kontrolünü ele geçirirler. Girişken hal ve hareketlerinin sevgili adaylarını etkileyeceğini iyi bilirler. Konuşkan ve baskın kişiler olarak fark edilmemeleri mümkün değildir zaten.

Yay (Entelektüelliği ve Esprileri)

Şeytan tüyü barındıran bu burçlar kendini sevdirmekte pek zorlanmaz. Konu aşka gelince belli taktikler uygulama yoluna giderler. Okumayı, araştırmayı, gezmeyi seven Yaylar; bilgi birikimini değerlendirme yoluna gidebilir. Hoşlandıkları kişinin bulunduğu ortamlarda entelektüel bilgilerini konuştururlar. Özgür yaşam tarzından ve kültürlü insanlardan etkilenen burçlar için idealdir Yaylar. Tarih, felsefe, coğrafya, mistisizm gibi akla gelecek her konuda üç beş kelam edecek bilgileri vardır bu burçların. Yay burçlarının bir diğer tavlama kozu da mizah yeteneğidir. İnce esprileriyle eğlenmeyecek insan yok gibidir. Neşeli ve güldüren kişilerden hoşlananlar için biçilmiş kaftandır Yaylar. Arkadaşlarla toplanılan mekanlarda sevgili adaylarını eğlendirmek için yoğun bir çaba sarf ederler mesela. Nokta vuruşu yaptıkları ince esprileri ve sempatik karakterleriyle karşı tarafın gönlünü çalmaya uğraşırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.