Ateş Grubu Burçlarının Ölmeden Önce Yapması Gereken 10 Şey!

Zodyak’ın en delidolu, çılgın elementi: Ateş! Ve tabi en yaramaz burçları, Aslan, Koç ve Yay! Bu üç burç önce harekete geçer, düşünmeye ise sonradan başlar. Risk alır, dikkat çekmeyi severler. Cesaretlerini kanıtlamaktan çekinmez, burunlarının dikine gitmeye bayılırlar! Motivasyonlarını kendileri yaratır, kendilerine güveni çok fazladır. Sabretmeyi, beklemeyi sevmez, çabuk karar alır, hemen davranır. Enerjisi hiç bitmez, durduğu yere asla sabitlenemez. Hayatını biraz gelişine yaşar, istemediği hiçbir şeyi kimse onlara yaptıramaz. E tabii bir de ölmeden önce yapılacaklar listeleri vardır ki görmeye değer, denemeye biraz cesaret ister! İşte ateş grubuna ait burçların ölmeden önce yapması gereken 10 şey!

Victoria’s Secret Şovunu Canlı İzle

Yılbaşı gecelerinin vazgeçilmezi, ateş grubu burçlarının gözdesi! Televizyon ekranına bak bak nereye kadar? Sen ne yap ne et kanlı canlı izlemek için en önden davetiye kapmaya bak!

Afrika’da Safari Yap

Tehlikeli yırtıcılar, karnı zil çalan aslanlar. Onları Nat Geo Wild ya da hayvanat bahçesi dışında hiç görmüş müydün? Arada demir parmaklıklar olmadan fotoğraflamayı düşünmüş müydün?

Bungee Jumping Yap

Mide bulantın varsa, bu senin için biraz sıkıntılı olabilir. Fakat yok öyle yağma! Hadi bakma aşağıya, kendini topla ve atla!

Paraşütle Atla

Yamaç paraşütü kesmez seni! Biliyoruz kendini kanıtlamak yapında var! O yüzden Google’da yapacağın küçük bir araştırma seni bu konuda aydınlatacak, özgürlüğün kapılarını tamamen aralayacak!

Las Vegas’ta Kumar Oyna

Las Vegas uzak mı? Tamam hadi seni mi kıracağız, Kıbrıs da olur. Fakat aynı keyfi yaşayacağının garantisini vermiyoruz. Kumar dediysek de borç takıp gelme peşine Amerikalardan! Biliriz, abartmayı seversin!

Aborjinleri Ziyaret Et

Aborjinlerle telepati yoluyla iletişim kurmayı, kurbağadan su içmeyi, kanguru eti yemeyi hiç aklından geçirdin mi? Çok mu yabancısın bu tür konulara? Sen en iyisi mi işe Marlo Morgan’ın “Bir Çift Yürek” adlı kitabını okumakla başla!

1 Dakikalığına Ünlü Ol

Kendini göstermeyi seviyor, yeteneklerinle insanların ilgisini hayli çekiyorsun. Neden bir çılgınlık yapıp herhangi bir televizyon programında 1 dakikalığına bile olsa ünlü olmayı denemiyorsun?

Rio Karnavalına Katıl

Sıcak! Müzik ve Dans! İhtiyacın olan her şey Rio’da! Hadi şimdi seç gardrobundan birkaç farklı parça! Göster kendini Brezilya sokaklarında!

Tayland’da Kızarmış Örümcek Ye

Örümcek sevmez misin? Akrep de var menümüzde. Kızartılmış karıncalar, solucanlar, çekirgeler ve tarantulalar! Belki de bu kadar ön yargılı olmamak lazım. Belki tatları muhteşemdir, ne biliyorsun?

Cape Town’da Kafes Dalışı Yap

E tabii sana şnorkeli al atla suya dememizi beklemiyordun değil mi? İskikametin Cape Town! Kafes dalışıyla köpek balıkların ortasına düşmek nasıl bir duyguymuş, döndüğünde anlatırsın artık!

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir