Ateş Grubu Burçlarının Düğünü Nasıl Olur?

Düğünlerle aranız nasıldır? Nişan, kına gecesi, düğün gibi etkinliklere katılmayı sever misiniz? Bazı insanlar (özellikle son yeni nesil olan milenyaller) hepsinden kaçarlar, katılmamayı tercih ederler. Bazı insanlar ise (teyzeler, teyzelerimiz) bu tarz etkinliklere katılmaya bayılırlar, Mayıs ayı başladığı gibi o düğün sizin bu nişan bizim gezip dururlar. Siz hangi grubun insanı olmayı tercih ediyorsunuz?

Hazır yaz gelmişken ve düğünlerin ardı arkası kesilmeyecekken biz de burçların düğünlerini gruplarına göre ele alalım istedik. Bu kez sıra Koç, Aslan ve Yay olan Ateş grubu burçlarında. Ateş grubu burçları, nasıl düğünlerden hoşlanırlar, o düğünü nerede gerçekleştirmek, o düğünde neler yapmak, hangi seremonilere yer vermek, o düğüne kimleri davet etmek isterler gelin hep beraber bakalım. Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde kaybolabilirsin.

Ateş Grubu Burçlarının Düğünü Tek Kelime İle Gösterişli Olur!

Şu gelinliğe de bir bakın! Büyük, gösterişli ve çok ekstra oluşuyla tam da ateş grubu burcu kadınlarına göre değil mi!? Rekabetçi ve iddialı Koç, Aslan ve Yay burçları, bitmek bilmeyen enerjilerini tamamen ateş grubu burcu olmalarına borçlular. Bu burçların insanlarına boşuna ateşli demiyorlar! İçlerindeki bu enerji ile herkesi her konuda alt etmeye çalışmayı kendileri için zararsız bir hobi olarak gören bu burçlar, her konuda ilk olmayı da oldukça önemserler. Gücünü ve enerjisini ateşten alan bu alev topları, her konuda olduğu gibi düğünleri konusunda da en iyisi olmak isterler ve bunu gerçekleştirmek için oldukça rekabetçi davranabilirler. Bu nedenle kendilerini bir işe verdiklerinde o işi en mükemmeli haline getirmeden durmazlar. Ateş burçlarının ilki olan Koç burcu çocuksu coşkusu ve hevesli davranışları ile kendisi için seçtiği en orijinal düğünü gerçekleştirmeden durmayacaktır. Doğuştan gösterişli olan Aslan burcu insanları ise, en dikkat çekici ve en görkemli düğünü organize etmek için tüm cömertliğini gösterecektir. Meraklı ve keşfetmeyi seven Yay burçları ise abartmayı sevdiği için bu gruba bağlı diğer iki burçtan aşağıda kalmayacaktır.

Ateş Grubu Burçlarının Düğünü Oldukça Yüksek Enerjili Olur!

Zodyak’ın burçları için konuştuğumuzda en yüksek enerjiye, en büyük hareketlere, en ses getiren adımlara sahip olan burçlar ateş grubu burçlarıdır. Koç, Aslan ve Yay burcu insanları sadece kendilerinin değil, çevrelerinde bulunan tüm dostlarının da enerjilerini yükseltmeleri ile ünlülerdir. Cıvıl cıvıl ve eğlenceli yapıları, kaliteli esprileri ve pozitif davranışları ile girdiklerin her ortamın yıldızı olurlar. Bu nedenle düğünlerinde de onlardan daha azını kesinlikle beklemeyin! Sabırsızlığı yüzünden takı törenini atlayıp hemen planladığı o muhteşem balayına kavuşmak isteyen bir Koç burcu insanı, düğününde konuşma yapıp tüm davetlileri gülmekten kırıp geçiren bir Aslan burcu insanı ya da bardaki gençlere çıktığı tüm seyahatlerde gördüğü muazzam şeyleri anlatmaya dalan bir Yay burcu hiç de olasılık dışı değildir. Ateş grubu burçlarının olduğu yerde, eğlence vardır, neşe vardır. Onlar eğlendikçe konukları daha fazla eğlenir. Konukları eğlendikçe ateş grubu burçları daha fazla eğlenir. Bu düğünler de tarihin en eğlenceli ve yüksek enerjili düğünleri olarak yerini alırlar.

Ateş Grubu Burçlarının Düğünü Kesinlikle Çok Kalabalık Olur!

Sadece hava grubu burçlarının mı çevresi geniş sanıyorsunuz? Hiçbir Yay burcuyla ya da bir Aslan burcuyla tanıştınız mı siz? Koç burçlarından bahsetmiyorum bile. Süper popüler olan Koç burçlarının, arkadaş çevresi bir araya gelse ortalama bir ülkenin yüzölçümü kadar yer kaplayabilirler. Koç burcu insanının imkânı olsa, zamanda yolculuk yapar da yıllar içinde sevdiği ama kaybettiği herkesi, hatta hayranı olduğu tarihi kişilikleri bile düğününe davet edebilir. Yay burçlarının çok kalabalık ailelerini ya da Aslan burçlarının bitmek tükenmek bilmeyen iş çevrelerini bu sayıma katmıyoruz bile fark ettiyseniz! Onların sadece “üst düzey yönetici” olan iş arkadaşlarını bile toplasak koca bir salonu onlara bırakmak zorunda kalabiliriz. Bütün yakınlık gruplarının bir kombinasyonu olarak hayatımıza girecek bu Ateş grubu burcu düğünü, oldukça kalabalık olacak ve bu kalabalığın içtenliği ile çok daha eğlenceli bir hale gelecektir.

Ateş Grubu Burçlarının Düğünü Yıllarca Konuşulan Bir Efsane Olur!

Ateş grubu burçları hayatlarındaki her şeyin olduğu gibi, düğünlerinin de görülenin en iyisi olmasını isterler. Seçkin, stil sahibi, ikonik, on yıllarca konuşulacak, namlarını yürütecek bir düğün gerçekleştirmeye çalışırlar. Bunu çok para harcayarak, en şık ve en üst düzey düğünü organize ederek başarabilecekleri gibi, gerçekten çok özel dokunuşlarla, kendilerine özgü bir düğün organize ederek de başarabilirler. Hızlı ve hırslı Koç burcu insanı, zaten orijinal bir insan olduğu için düğününde de orijinalliklere yer verecektir. Öncü olabileceği tüm alanlarda öncü olmayı başaran bu burçlar, düğünleri için de daha önce hiç kimsenin görmemiş olduğu şeyleri düşünüp gerçekleştirebilirler. Bir diğer ateş grubu mensubu olan Aslan burcu insanı isterse düğününden çikolata şelalesini bile eksik etmez. Aşırılık onun damarlarında vardır. Ne zaman, kimin ilgi odağı olabileceğini çok iyi bilir. Zaten bir star ışığına sahip olduğu için, kendi düğününde olmasa bile nereye giderse kafalar ona doğru çevrilir. Bir de kendi düğününde gelin ya da damat olduğunu düşünürseniz, ekstra bir şey yapmasına gerek bile kalmadan bu düğün on yıllarca konuşulabilir. Ama yine de Aslan burcu bir şey yapmadan duramaz. Sonuncu ateş grubu burcu olan Yay burcu insanları ise farklı kültürlere, felsefelere, dinlere olan merakı ve tükenmeyen enerjisi ile pek de zorlanmadan düğününe bambaşka bir soluk getirebilir. Hatta ileri görüşlü ve kâşif oluşuyla daha önce kimsenin yapmadığı bir şeyi düğününe ekleyerek efsane olmayı bile başarabilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir