Ateş Grubu Burçları Nasıl Mayolar Alır?

Yaz mevsimi deyince akla ilk olarak tatil ve deniz gelir. Herkes sezonu dilediği şekilde değerlendirirken turizm sahilleri de canlanır. Plaj modası ise her yaz farklı trendlerle şekillenirken burçlar da kendi zevkleri doğrultusunda kıyafet seçimi yapar.  Klasikten spora otantikten sade parçalara çok sayıda alternatifin olduğu plaj giysilerinde herkesin tarzını yansıtan koleksiyonlar bulmak mümkün. Bunların içinde ateş grubu burçlarına hitap eden ürünlere bir göz gezdirelim.

Koç

Dinamik yapısı tatilde de kendini gösteren Koçlar, kıyafet seçiminde rahat parçaları tercih eder. Hızını kesen, rahat hareket etmesini önleyen giysiler ona göre değildir. Dolayısıyla mayo seçiminde de bedenini konforlu tutmasına önem verir. Suda sık sık açılan, dekolte bikinileri tercih etmez. Mayo bu anlamda onun giyim zevkine daha çok uyar. Ayrıca her yerinden bağcığı olan, giyinmesi ve çıkarması zahmetli koleksiyonlar da onlara göre değildir. Plaj kıyafetinin bedenini kaşındırmaması da önemlidir. Fazla renkli ve fosforlu tonları abartılı bularak koyu ve sade renkleri tercih eder. Eğer bikini giyecekse spor modellerde oldukça rahat hisseder. Spora meraklı olduğu için tatilde bolca su aktivitelerine katıldığından rahat stilli bikiniler deniz sporları için daha kullanışlıdır.

Aslan

Moda konusunda kendi tarzını kendi yaratan Aslanlar, diğer burçlar için adeta rol modeldir. Kaliteli ve lüks giyimden hoşlanırlar. Kendine olan güveninden ve hayranlığından ötürü başkalarını taklit etmez aksine onun tarzına özenen çoktur. Sade, salaş ve spor stiller ona göre değildir. Aslan burçları tepeden tırnağa gösterişli olmalıdır. Başkalarının giymeye cesaret edemediği abartılı ve dekolteli giysileri rahatça taşır. Mayodan ziyade bikini giymeyi tercih ederler. Vücudunun kıvrımlarını gösteren koleksiyonlarda kendini şık hisseder. Leoper deseni, dore, turuncu gibi tonlarda bikinileri severek kullanır. Fosforlu mayolar da ilgi alanına girer. Üzerine pareo ve bolero gibi diğer plaj giysilerini de geçirmekten hoşlanır. Alışıldık tasarımlar yerine farklı, öncü niteliğinde ürünleri taşımak Aslan burcunun işidir. Ucuz ve kalitesiz plaj giysileri giymez. Mayokini de yine onların zevkine hitap eden bir parçadır.

Yay

Mütevazı duruşunu giyim zevkine de yansıtır. Onun için önemli olan giysinin içinde rahat etmesidir. Marka takıntısı olmadığı gibi trendleri yakalama gibi bir takıntısı yoktur. Karşı tarafı etkileme gibi çabaları önemsemezler. İçine sinen her şeyi giyebilir. Çok klasik koleksiyonları tercih etmez, gösterişli kıyafetler ilgisini çekmez. Mayo ve bikini seçiminde renkli karakteri gibi canlı, içini açan parçaları tercih eder. Farklı kültürlere olan ilgisinden ötürü etnik desenli mayolar da ilgi alanı içerisindedir. Güneşin ve denizin tadını çıkarmaya bayıldığı için esasında mayo almayı değil, mayonun içinde neler yaptığını önemser. Tatilde doğanın tüm nimetlerinden faydalanmaya çalışır. Hareketli olduğu için güneş çarpmasına karşı plaj şapkasını muhakkak yanında taşımalıdır. Sudan uzun süre çıkmadığı için göbek kısmını üşütmemesi için bikini tercih etmesi daha uygundur. Aksesuar olarak pareo veya elbise yerine şort giymesi daha konforludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.