Ateş Burcu Kadınları İlk Buluşmada Ne Giymeli?

Yeni bir ilişkide ilk buluşma çok özeldir ve yeni sevgilisini etkilemek için herkes daha şık giyinmeye özen gösterir. Ateş grubu burçları da kendi zevkleri doğrultusunda bir kombin yaparak randevusuna hazırlanır. İşte Koç, Aslan ve Yaydan oluşan grubunuza uygun giysilerle yapabileceğiniz kombinler:

Koç

Her konuda olduğu gibi kıyafet konusunda da iddialı olan Koçlar, tarzlarıyla adından söz ettirirler. Modayı yakından takip etseler de bu trend olan her şeyi giyecekleri anlamına gelmez. Çok klasik ürünleri tercih etmeyip, kendilerini rahat hissettikleri modellere yönelirler. Enerjik görünümlerini giyim zevkleriyle tamamlarlar. Dolayısıyla ilk buluşmalarda şık, stil ancak rahat kıyafetler seçerler. Gidecekleri mekân kafe, bar, gibi işletmeyse spora yakın ama şık bir kombin yaratabilirler. Kot pantolonu, beyaz bir tişört ya da çizgili bir badiyle tamamlayabilirler. Spor ayakkabı giyebilir, tişörtün üzerine spor ve tasarım kolyeler takabilirler. Çanta olarak yine genç ruhlarına hitap eden spor bir parça uygun olacaktır.

Buluşma yeri restoran gibi daha klasik bir yerse etek kısmı geniş, burçlarının enerjisini yansıtacak sıcak tonlarda bir elbise seçebilirler. Altına düz veya hafif topuklu, mevsime göre bir ayakkabı uygun olacaktır. Bunun dışında üstte dar bir bluz veya gömlek, altta da şık bir kumaş pantolondan oluşan kombin de Koç kadınları için ideal bir seçim olabilir. İri ve şık bir küpe ve kişisel eşyalarını taşıyabilecek boyutta bir deri çantayla da şıklıklarını tamamlayabilirler.

Aslan

Sade ve gösterişsiz kombinlerle göremeyeceğimiz Aslan burcu kadınları, süslü ve klasik tarzda kendilerini daha iyi hissederler. Gireceği ortamda adından söz ettirmeyi ve dikkatleri üzerine çekecek kıyafetler giymeyi bilirler. Sevgili ile ilk buluşmaya hazırlanmak için ayrı bir özen gösterirler. Dar ve vücut hatlarını belli eden bluzlar onları istedikleri gibi feminen ve çekici gösterecektir. Altına renkli bir kalem etek ve yüksek topuklu ayakkabı seçebilirler. Dalgalı bir saç modeli bu kombinle çok iyi uyuşarak havalarına hava katar. Bluzun üstüne dore rengi bir kolye takabilirler.

Bunun dışında daha günlük bir mekânda buluşulacaksa daha spor kombinler hazırlayabilirler. Örneğin senenin trendlerinden olan omzu açık yakası düşük olan genişçe bluzlar onlara çok yakışacaktır. Altına dizüstü, çan veya pileli etek giyerek daha modern bir kombin oluşturabilirler. Hafif topuklu renkli açık ayakkabılar giyebilir, takı olarak da altın tonlarında taşlı kolyeler seçebilirler.

Yay

Neşesi ve enerjisi ile bilinen bu burcun kadınların gardırobunda rahat ve spor ağırlıklı giysiler bulunur. Kendini ait hissetmediği bir kıyafeti ona bir daha giydiremezsiniz. Coşkulu kişilikleri kıyafet seçimlerine de yansır. Sportif ve stil sahibi bir giyim zevkine sahiptirler. Renkli parçalardan oluşan koleksiyonların yanı sıra farklı kültürlere olan ilgilerinden dolayı otantik kıyafetler de giyebilirler. Partnerleriyle ilk randevularında akşam saatlerinde restoran tipi bir yerde buluşulacaksa uzun, renkli ve rahat bir etek tercih edebilirler. Kıyafetlerini, desenli, ince kumaşlı bir gömlek veya geniş bluzla kombin ederek tamamlarlar.

Gündüz saatlerinde kafe tarzı bir mekânda buluşacaklarsa geniş model renkli bir kumaş pantolonun üstüne sade bir tişört veya badi giyinebilirler. Aksesuar olarak güneş gözlüğü ya da mevsime uygun stil bir şapka takabilirler. Hafif tonlarda bir ruj ve allık sürmeyi de ihmal etmemeleri yerinde olur. Çanta olarak tasarım işi spor bir model veya küçük, sade, çapraz çanta taşıyabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir