Astrolojiye Dair İlgi Çekici 10 Gerçek  

Günümüz dünya liderlerinin en çok hangi burçtan çıktığını biliyor musun? Hangi burçların ünlü olma olasılığı diğer tüm burçlardan daha fazla? En çok seri katil çıkarmasıyla nam salmış burç hangisi? İş başvurularında direkt kara listeye alınan burçlar hangileri? Evet, astroloji günümüz dünyasına dair ilgi çekici birçok veriyi bizlere sunuyor. Pek çoğu da bir hayli şaşırtıcı. Ufku iki katına çıkaran astrolojik gerçekleri sizler için derledik.

FBI, seri katillerin ve psikopat eğilimli suçluların doğum tarihlerini mercek altına aldı. En tehlikeli burç başlığı altında ortaya çıkan sonuç bir hayli şaşırtıcı, karanlık yüzü en korkutucu olan burç Yengeçler!

İngiltere’de 10 bin kadın üzerinde yapılan araştırmaya göre eğer Aslan burcuysanız spor salonuna gitme ihtimaliniz iki kat daha fazla!

Çin’de bir işveren yayınladığı iş ilanındaki gereklilikler kısmına “Başak burcu olmayanlar” yazdı. Benzer şekilde Akrepler de istenmeyenler listesinde kendine yer buldu. Sebep olarak ise kavgacı ve eleştirel olmaları öne sürüldü.

Avustralya’da bir araç paylaşım uygulaması tarafından yapılan araştırmaya göre hız sınırını sıkça ihlal etmeleri nedeniyle Aslanlar en kötü sürücüler listesinde bir numara.

Forbes listesinin milyarder listeleri üzerinde yapılan bir analiz, en çok milyarderin Koçlar arasından çıktığını ortaya koydu.

Vocativ tarafından yapılan bir veri analizine göre dünya liderlerinin önemli bir kısmı Akrep!

1924’te Fran Elsbeth Ebertin adında bir Alman astrolog Hitler’in doğum haritasını inceledi ve dünya liderliğine yükseleceğini tahmin etti.

Bilim insanlarına göre Ocak ve Mart aylarında doğanların şizofren olma olasılığı daha fazla. Başka bir deyişle Oğlaklar, Kovalar ve Balıklar risk altında!

ABD’de 4 kez başkanlık koltuğuna oturan Franklin D. Roosevelt, astrolojiyle yakından ilgileniyordu.

Career Builder tarafından yapılan bir araştırma; Akrep, Aslan, Kanser ve Boğaların diğer burçlara kıyasla yılda 100 bin dolar veya daha fazla kazanma olasılığının yüksek olduğunu ortaya koydu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir