Astroloji Meraklılarının En Çok Sorduğu 10 Soru!

Astroloji, gezegenlerin ve burçların olaylar üzerindeki etkisini belirtmeye ve bu etkileri göz önünde tutarak geleceği önceden bildirmeye dayanıyor. Çok eski çağlardan beri var olduğu biliniyor ve insanlığa hemen her konuda rehberlik ediyor. Çeşitli araçlar kullanılarak bakılan fallar ile karıştırılsa da aslında bilimsel matematik verilerine dayanıyor. Hal böyle olunca da astrologlara insan yaşamı hakkında türlü türlü sorular soruluyor. İşte o sorulardan sadece on tanesi!

Geleceğin hakkında merak ettiğin her şeyi öğrenmek için tıkla!

1. Kiminle ve Ne Zaman Evleneceğim?

Astroloji kiminle evleneceğin konusunda sana bir söyleyemez. Fakat nasıl biriyle evleneceğin, ne zaman bir yuva kuracağın hatta hayatına girecek kişiyle nasıl tanışacağın konusunda bilgiler verebilir. Bu soru yakında Moyra‘daki hazır sorularda yerini alacak. Beklemede kalabilir ya da yıldız satın salarak astroloğa sorunu yöneltebilirsin.

2. Eski Sevgilim Geri Dönecek mi?

Moyra Chat’ten kullanıcıların en çok sorduğu bir diğer soru: Eski sevgilim geri dönecek mi? Bu soru da yakın bir zaman içinde ikinci sekmedeki sorular arasında yerini alacak. Fakat beklemek istemiyorsan yıldız toplayarak chat alanından sorunu sorabilirsin.

3. O da Beni Seviyor mu?

Astroloji meraklıların en çok sorduğu üçüncü sorudayız. Tabii herkes sevgisinin karşılıklı olup olmadığını bilmek ister, insanın aklına bazen şüpheli sorular düşer. Uygulamadaki ikinci sekmede yer alan “Kişiler” sekmesine sevdiğin kişiyi ekleyebilir, aşk uyumuna bakarak içine biraz su serpebilirsin. Daha detaylı bilgi almak için ise üçüncü sekmede adres belli.

4. Hoşlandığımız Kişiyle Aşk Uyumumuz Kaç?

Bu sorunun yanıtını öğrenmek için elinde hoşlandığın ya da flört ettiğin kişinin doğum bilgileri olmak zorunda. Eğer bu konuda bir sorun yoksa cevabın tabii ki ikinci sayfada! Bu arada nasıl yıldız toplayacağım diye de moralini bozma. “Yıldız Topla” alanındaki seçeneklere göz atabilirsin.

5. Beni Seven Biri Var mı?

Astroloji fal değildir ve bu tarz sorulara cevap vermez. Eğer senden hoşlandığını düşündüğün, hoşlandığın ya da flört ettiğin birisi varsa onu uygulama menüsünde ikinci sekmede yer alan “Kişi Ekle” bölümünden ekleyebilir ve “Aşk Uyumumuz Nasıl?” ve “Benim İçin Doğru Kişi Mi?”, “Ne Kadar Sadık?” ve “İlişkimiz Uzun Soluklu Olur Mu?” sorularının yanıtlarına bakabilirsin.

6. Çocuğumuz Olacak mı?

İlişki, evlilik derken çocuk olmadan olur mu hiç? Moyra’yı indirdikten sonra üçüncü sekmeden astroloğa soru sorarak hamile kalman için en uygun zamanı öğrenebilir, hatta cinsiyeti hakkında bilgi bile alabilirsin.

7. Benim İçin Doğru Kişi mi?

Beraber olduğunun kişinin gerçekten senin için doğru kişi olup olmadığını öğrenmek mi istiyorsun? Bu konu için burçların uyumuna bakmak yeterince tatmin etmedi mi? O zaman doğum haritan baz alınarak kişiye özel yazılan yorumlara göz atmak için ikinci sekmedeki “Benim İçin Doğru Kişi mi?” soruna göz atabilirsin.

8. Bana En Uygun Meslek Hangisi?

Bu sorunun cevabını ikinci sekmedeki “Bana Nasıl Bir Kariyer Uygun” butonuna tıklayarak öğrenebilirsin. Kariyerin ve eğitim hakkında merak ettiğin soruların yanıtını daha detaylı bir şekilde öğrenmek istersen astroloğa sorularını iletebilirsin.

9. Burçlarımız Uyumlu mu?

Sevdiğin kişinin bilgilerini ikinci sekmedeki “Kişi Ekle” alanından ekle, ardından görünür olan “Aşk Uyumumuz Nasıl?”, “Benim İçin Doğru Kişi mi?”, “Ne Kadar Sadık Biri” ve “İlişkimiz Uzun Soluklu Olur mu” sorularının yanıtlarına bak. Eğer puanlarınız yüksekse aranızda uyumlu ve uzun bir ilişki olur.

10. Sevgilim Beni Aldatıyor mu?

Birlikte olduğun insanla ilgili güven problemi mi yaşıyorsun? İlişkini daha sağlam bir temele oturmak için uzman birinin yardımına mı ihtiyaç duyuyorsun? Moyra’yı indirerek şüphelerini giderebilir, merak ettiğin her soruya yanıt bulabilirsin. Unutma Moyra bilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.