Astroloji Meraklılarına Özel Birbirinden Farklı 10 Test!

Bu yazıyı okuyorsan eminiz ki her gün açıp günlük burç yorumuna bakıyorsun. Astrolojiye inanmadığını iddia ediyor fakat Merkür retrosunda neler olacağını en az iki farklı kaynaktan okuyorsun. Hatta yeni tanıştığın biriyle burçlarınızın uyumunu merak ediyor, klişe olmamak için bütün aklından geçenleri tek tek içine atıyorsun. Peki burçlar dünyasıyla bu kadar haşır neşirken senin için hazırladığımız astroloji testleriyle neden kendini ölçmüyorsun?

Burcun ve karakterin hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için tıkla!

Tüm testlere ulaşmak için tıkla!

1 – Burçlar Dünyasına Ne Kadar Hakimsin?

Burçlar Dünyasına Ne Kadar Hakimsin?

Burcunu bilmeyen yoktur. Peki ya yükselenini? Ay burcunu? Yönetici gezegenini? Aslında doğum haritanız size burcunuzdan çok daha fazlasını sunuyor, bu gizemli dünyanın kapılarını açmak ise biraz merak istiyor. İşte astroloji bilginizi ölçmek için hazırladığımız test! Bakalım kimler sorularının hepsini bilecek, kimler sınıfı geçemeyecek!

2 – Genel Astroloji Testi! Bilgilerini Ölçmeye Hazır mısın?

Genel Astroloji Testi! Bilgilerini Ölçmeye Hazır mısın?

Astrolojiyle ilgileniyor musun? Kendine güveniyor, bilgilerini ölçmek istiyor musun? Cevabın evet ise o zaman hiç zaman kaybetme, senin için hazırladığımız astroloji testini çözmeyi dene!

3 – Burçları Ne Kadar İyi Tanıyorsun?

Burçları Ne Kadar İyi Tanıyorsun?

Kendi burcunu, yükselenini biliyorsun. Arkadaşlarını tanıyor, doğum tarihlerini ezbere söyleyebiliyorsun. Peki ya Zodyak’ın kahramanları hakkında neler söyleyebiliyorsun? Göster bakalım kendini! Görelim astroloji bilgini!

4 –  Bu Testi Sadece Astrolojiyle İlgilenenler Yapabilecek!

Bu Testi Sadece Astrolojiyle İlgilenenler Yapabilecek!

Astrolojiyle ne kadar ilgileniyorsun? Gezegenler hakkında ne biliyorsun? İşte bilgilerini sınaman için hazırladığımız test!

5 – Burçlar Senden Sorulur! Göster Kendini

Burçlar Senden Sorulur! Göster Kendini

Burçlarla keyifli bir yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Hem kendini test et hem de burçlarla ilgili yeni bilgiler keşfet!

6 – Kendine Güvenenlere Özel En Kazığından Astroloji Testi!

Kendine Güvenen Burçlara Özel En Kazığından Astroloji Testi!

Burçlarla ilgileniyor musun? Gezegenlerin sesini dinliyor, doğum haritanı baştan sona  ezbere biliyor musun? Peki kendine güveniyor musun? O zaman göster kendini, ölçelim bakalım neler bildiğini!

7 – Ay Burcu Hakkında Neler Biliyorsun?

Ay Burcu Hakkında Neler Biliyorsun? Kendini Test Et

Herkesin burcu ve yükseleni hakkında biraz bilgisi vardır. Fakat astroloji sadece bunlardan ibaret değil. Eşi benzeri olmayan haritanızın her parçası ayrı bir anlam taşıyor; açılar, gezegenler hayatınız üzerinde bin bir farklı etki yaratabiliyor. Peki kulağınızın aşina olduğu ama tam olarak bilmediğiniz Ay burcu da ne oluyor?

8 – Nitelikler Hakkında Ne Biliyorsun? Kendini Test Et!

Nitelikler Hakkında Ne Biliyorsun? Kendini Test Et!

Astroloji’de öncü, sabit ve değişken olarak ayırdığımız niteliksel değerler vardır. Bunlar burç olarak bildiğiniz evrelere de farklı yapılar kazandırır.

9 – Evler Hakkında Ne Biliyorsun? Kendini Test Et!

Evler Hakkında Ne Biliyorsun? Kendini Test Et!

Yine bir astroloji testiyle karşındayız. Bu sefer sana evler hakkında sorular sorduk! Bakalım kaç soruya doğru cevap verebileceksin? Acaba testimizden başarıyla geçebilecek misin?

10 – Büyük Değişimler, Başlangıçlar: Güneş Tutulması!

Büyük Değişimler, Başlangıçlar, Bitişler: Güneş Tutulması!

Tutulmalar hayatımızı oldukça derinden etkiliyor. Bazen başlangıçlara bazen bitişlere sebep oluyor. Büyük değişimlere yol açıyor. Bakalım, Moyra okuyucusu Güneş tutulmaları hakkında neler biliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.