Astroloji Dünyasının En Mükemmel 3 Çifti!

Aşkın ömrü sence ne kadar? 3 ay? 3 yıl? 5 yıl? Ya da bir yastıkta kocamak lafı sana ne kadar gerçekçi geliyor? Dünya üzerindeki herhangi bir şeyin mükemmel olduğuna inanıyor musun? Acaba zıt kutuplar mı birbirini çekiyor yoksa iki insan arasındaki denge ve uyum mu ilişkinin süresini biçiyor? Sen bunları düşünedur biz de astroloji dünyasının en mükemmel çiftlerini söyleyelim.

İkizler – Terazi

Bir tarafta çok yönlü, değişken, meraklı, zeki, rasyonel düşünebilen biri. Diğer tarafta ise sosyal çevresi geniş, objektif, uyumlu, zarif, kibar bir Terazi. Bu iki hava grubu burcu resmen birbirleri için yaratılmış. Sosyallikleri olsun, entelektüel bakış açıları olsun, ikisin de iletişim odaklı yaşam tarzları var. İlişkilerinde kimse birbirini darlamıyor, her iki tarafta adil şekilde davranıyor. İkizlerin değişken yapısına dengeli Terazi çok iyi bir biçimde uyum sağlıyor, el ele verip girip çıkmadıkları ortam kalmıyor. Zodyak’ın en mükemmel çiftleri listesinde yerlerini alıyorlar.

Koç – Yay

Canlı, cesur, çocuksu bir Koç! Dobra, samimi, coşkusu bir Yay! Bu iki arkadaşın kafa kafaya verdiklerinde yapamayacakları şey yok! İkisi de ateş grubu, ikisi de alev alev yanıyor. Yay’ın maceraperest halleri Koç’un girişimci yapısıyla birleşiyor, enerji kelimesi tam anlamıyla anlamını üçe beşe katlıyor. Herhangi bir sorunda Koç da Yay da sözünü sakınmadan açık açık konuşuyor, eteklerindeki taşları ortaya döküyor. İlişkilerinde sırlara, gizemlere, yalana dolana pek yer olmuyor.

Boğa – Oğlak

Boğaları bilirsin, sakin, keyfine düşkün, biraz garantici, hafif ucundan maddeci arkadaşlar. Oğlaklar da ağır başlı, olgun, tutarlı, temkinli ve sorumluluk sahibi insanlar. Bu iki arkadaş bazı konularda ters düşse de aslında mükemmel çift olma yolundaki potansiyelleri çok yüksek. Oğlak belki biraz darlayıp sıkılabilir, tembel Boğa’nın canına tak edebilir. Ama o kadar da her ilişkide olur değil mi? Genel olarak baktığımız zaman iki burcun da hayata bakış açıları, yapıları, ihtiyaçları birbirine çok benziyor. İlişkileri de ayrı orantıda gelecek vadediyor.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.