Aslanları En Fazla Öfkelendirebilecek Yorumlar   

Zodyak’ın dominant burçlarından Aslanlar, alıngan yapılarıyla dikkat çeker. Hoşlanmadıkları sözler karşısında üzülüp ağlamaktan ziyade, tepkilerini öfkelenip kızarak gösterirler. Onları eleştirdiğinizde pozitif ruhlarına bir hançer saplamışsınız gibi hissederler. Unutmayın ki Aslanların bu mutlu ve pozitif karakterlerini besleyen kendilerine olan hayranlıklarıdır. Bu yüksek özgüvenle motive olurlar. Aslan burçlarına ağır eleştiriler yöneltecek cesaretiniz varsa onlardan gelecek sert darbelere de hazır olmalısınız.

“Mekanın Sahibi Geldi Seni Alalım”

Her zaman ortamların en parlak kişisi olmak isteyen Aslanlar, girdikleri mekanlarda krallığını ilan eder adeta. Bir hükümdar edasıyla kararlarının tartışılmasına bozulur, muhalif görüşleri susturmaya çalışırlar. Kendi kafalarındaki gibi bir düzen oluşturmak isterler toplulukta. Mensubu oldukları gruplarda onlara rakip çıkmasından hoşlanmazlar. Sosyal gruplarda veya iş dünyasında zaman zaman başkalarının boşalan makamlarına kolayca oturmayı başarırlar. İktidarlarını devirmek zordur. Kendilerinden önceki kişilerin koltuklarına geri dönmesi Aslanların canını sıkar. Eski lider döndüğünde çevredekilerin, “Mekanın sahibi geri geldi, seni pistten alalım.” iması içeren sözlerine çok öfkelenirler. Kılıçlarını çeker savaşa hazırlanırlar, ta ki tahtlarını tekrar kazanana kadar.

“Bu Kıyafet İçin Kilolusun”

Kendisiyle gurur duyan Aslan burçları, bedensel olarak eksiklerini veya fazlalıklarını görmezden gelir. Fiziklerini muhteşem kıyafetlerle tamamlamak isterler. Seçtikleri kombinler gösterişli ve şıktır. Parlak, dekolte ve dar parçalar favorileridir. İçlerine sinen giysileri, kendilerine yakışıp yakışmayacağını düşünmeksizin severek giyerler. Çevrelerinden de stilleriyle ilgili iltifat duymayı dilerler. Tam tersi nitelikte bir yorum onları çıldırtır. Aslan burçlarına yönelik asla “Bu kıyafet için kilolusun.” gibi bir cümle çıkmamalı ağzınızdan. Aksi takdirde onların ağır sözlerini duymaya hazır olun. Kusurlarını üstlenmeyen Aslanlar, gayet formda olduklarını sert ve karşısındakini küçümseyici bir üslupla belirtir.

“Ona Layık Değilsin”

Egosuna düşkünlüğüyle bilinen ve kendini özel biri olarak gören Aslanlar, aşk yaşamına da bu bakış açısını yansıtır. Birlikteliklerinde üstün taraf olduklarını partnerlerine sezdirmeye çalışır, her zaman yüceltilmek isterler. Baskın karakterleriyle flörtlerine vazgeçilmez olmadıklarını söylerler kavga esnasında. “Elimi sallasam ellisi” sözünü çoğu kez dillendirirler. Hal böyleyken dışarIdaki insanlardan tam tersi bir söz duyduklarında kafalarından aşağı kaynar su dökülmüş gibi olurlar. “Ona layık değilsin, o her anlamda sana çok” gibi bir söz veya ima, Aslanların yırtıcı pençelerini çıkarması için yeterli bir sebeptir.  Onların öz güvenlerini böylesine inciten sözleri kendinize saklamalısınız.

“Bu İşi Yapabilecek Nitelikte Değilsin”

Proaktif yapılı Aslanlar, kendini her iş yapmakta muktedir görür. Esasında çalışkan ve uysal bir işçi olamazlar ama iyi bir lider olurlar. İnsanları kontrol altına alma konusunda iddialı ve etkilidirler. Gel gör ki her zaman liderlik fırsatları yakalayamazlar hayatta. Bazen bir işin emek kısmında ter dökmeleri gerekir. Pozisyonla ilgili yetenekleri olup olmadığını umursamazlar. Başarısız olmaya tahammülleri yoktur. Üstlendikleri projeyle ilgili, “Bu işi yapabilecek nitelikte değilsin.” gibi bir yorum Aslan burçlarının öfke katsayısını artırır. Karşı tarafa gerekli cevabı verdikten sonra gaza gelirler. Hırs yapıp işin üstesinden gelmeye çabalarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.