Aslan ve İkizler Burçlarının Ortak Özellikleri   

Zodyak’ın en dışa dönük burçları arasındadır Aslanlar ve İkizler. Yeni girdikleri bir ortamda bile rahat tavırlar sergilerler. İnsanlarla kolay iletişim kurar, çabucak kaynaşırlar. Sohbetleri eğlenceli ve şakacı niteliktedir. Sosyal ve hareketli yapıdaki bu iki burç, evcimen olmayıp daha çok dışarda takılmayı tercih eder. Benzer özellikler gösteren elementlerinden ötürü ortak yönleri çoktur.

Girişken Olurlar

Aslan ve İkizler burçlarının hayattaki başarılarının en büyük sebebi girişken olmalarıdır. Özgüvenli ve kendilerini her konuda muktedir gören kişilerdir. İkisi de kısa sürede ortamlarda göze batar. Dikkat çekmeyi seven Aslanlar, her meselede kendilerini öne atar. Ortak bir iş veya proje çıkarılacaksa hemen grubun liderliğine soyunurlar. Hevesli tavırları ve yöneticilik yetenekleriyle çalışmanın yol haritasını çıkarırlar. İkizler burçları ise işleri daha çok zihinleriyle yürütür. Pratik davranarak kestirme yollardan meseleleri çözüme kavuştururlar. Bu becerikli ve aktif özellikleriyle hem sevilir hem de popüler olurlar. İkna kabiliyetleri ve inandırıcılıkları da yüksektir. Hitabet konusunda ellerine kimse su dökemez.

Çevreleri Geniştir

Zodyak’ın etrafı kalabalık burçları arasında zirveye oynar Aslanlar ve İkizler. Muazzam bir çevreleri olup arkadaşları çoktur. Bunun nedeni konuşkan ve sosyal yapıda olmalarıdır. Aslan burçları eğlenmeye olan düşkünlükleriyle sık sık partilerde, etkinliklerde boy gösterir. Kendileri gibi insanları bulmakta zorlanmazlar. İkizler burçları yüksek iletişim kabiliyetleriyle kısa zamanda bolca arkadaş edinir. Tanıdıkları sayesinde kısa zamanda iş bulmayı başarırlar. Doğum günleri, partileri, düğünleri kalabalıktır. Haliyle evlenince yüklüce takı toplarlar. Whatsapp gruplarının aranılan üyeleridir. Gıybet ve goygoy konusuna olan eğilimleriyle sürekli çevreleriyle yazışırlar.

Evde Uzun Süre Duramazlar

Astroloji dünyasında bazı burçlar var ki evde uzun süre kalmak onları adeta bunalıma sokar. Hiperaktif ve sosyal yapıdaki bu burçlar hava ve ateş grubu mensubudur. İkizler ve Aslan burçları bu konuda benzer bir ruh halini yansıtır. Evle ilgili sorumlulukları hiç sevmeyen Aslanlar neredeyse her gün dışarda takılmak ister. Alışveriş, arkadaşlarla buluşma, partiler, şehir dışı turları derken eve girme fırsatları olmaz. İkizler burçları çabuk sıkılan yapılarıyla, aynı mekânda uzun süre kalamadıkları için evde pek durmazlar. Ortam değişikliği huzursuz kişiliklerine iyi gelir. Mümkünse evlerini de sık sık farklı semtlere hatta şehirlere taşımak isterler.

Kolay Kaynaşırlar

Sıcakkanlı ve konuşkan olan bur iki burç insanlarla kolay kaynaşır. Aslanlar kalabalıklarla iç içe olmayı sever ve yeni kişilerle tanışmaya can atar. Önce havalı tavırlarıyla kendilerini belli ederler. Sonrasında güler yüzleriyle tanışmayı ve sohbeti başlatırlar. Karşılarındakiyle ortak paydalar bulur ve eğlenceli bir muhabbet çevirirler. Bir süre sonra telefon numarası alışverişinde bulunur, tekrar buluşmak üzere sözleşirler. İletişim ustası İkizler burçları ise çeneleriyle hemen kendilerini göstermeyi başarır. Sempatik ve sıcakkanlı tavırlarıyla çabucak kaynaşırlar. Her konuda bilgileri olup en entelektüel konularda bile sohbet etmeyi başarırlar. Bilgi dağarcıkları geniş olup kokteyllerin aranılan kişisidirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir