Etkileyici Aslan Kadını ile Sahiplenici Boğa Erkeğinin İlişkisi!

Kaliteli olmasının yanında oldukça ayrıcalıklı bir görünüme sahip olmak isteyen, fazlasıyla ışıltı seven, gözlerin yanında gönüllerde de taht kurma arzusu besleyen Aslan kadını ile ilişkisinden bağlılık bekleyen, sabrıyla taşları lime lime edip kendisi devrilmeyen, kaliteli bir yaşam sürmek isteyen Boğa birçok konuda anlaşır. Aslan kadını ve Boğa erkeği, yaşamın keyfini süren, hayatın en leziz tadımlarını yapmak isteyen harika bir ikili olur! Aslan kadınının gösterişi Boğa’ya başlarda fazla görünse de sahip olduğu özgüven ve cömertlik Boğa’yı tavlamaya yeter.

Keyfine fazlaca düşkün olan bu ikili, yemeden içmeden başını kaldırmayıp tembelleşme riski taşısa da oldukça keyifli zamanlar da geçirebilir. Boğa sevdiğini yüceltmeyi sever, sanat algısının gelişkinliği ve estetiğe verdiği önemle Aslan’ın beğenisine harika hediyeler sunar, sevdiğini mutlu etmek için jestler yapar! Aslan da ilişkisinin başrolünde olmaya bayılır, fazlasıyla sevilir ve ilgi görürse cömertçe tüm duygularını, aşkını Boğa’nın yoluna serer!

Aslan’ın eli açıktır, Boğa’nınki ise bir hayli sıkı! Aslan yardım etmeyi sever, parasını kontrolsüzce harcayıp carçur etme hatasına sık düşer! Boğa ise yaşam boyu temkini elden bırakmaz, lüzumsuz harcamalar yapmaz! Aslan ve Boğa muhakkak kaliteli bir yaşam sürebilmek için uygun koşullara er ya da geç kavuşur. İkisi de maddi zorluk çekmez, bolluk içinde olmayı çabuk başarır. Aslan ile ilişkisi olan Boğa, bütçe planlamasını ele alır, kontrollü davranır. Her iki burç da sevmeyi iyi bilir. Boğa’nın güveni sarsılmaz, Aslan’ın yaşam koşullarındaki refah sekteye uğramaz, üzerindeki ilgi azalmazsa, bu ilişki bir ömür sürer!

Aslan ateşin elçisi, Boğa ise şefkatin, en nadide dokunuşların, derin sevişlerin! Bu ikili her şey bir yana, harika bir tensel uyum yakalarlar. Aslan böylesine sevildiği, sabahlara dek haz denizinde yüzdüğü sevgilisinden kolay kolay vazgeçemez. Boğa ise böylesine bir kadına sahip olduğu için anlaşmazlıklarının neredeyse tümüne tolerans gösterebilir.

Boğa biraz da abartacak olursak dürüstlüğünden şaka dahi yapmaz, lafın metafor taşıyanından, imasından hem hoşlanmaz hem de bu tür bir iletişim biçimini anlamaz! İletişim sırasında sözcüklere ima katılır, soyut anlatımlar baş rolü alırsa oradan muhakkak bir anlaşmazlık doğar! Aslan ise rolünün gereğini yapar, her duruma uygun bir karakter yaratıp oynar! Aslan kadını dudak ısırtan, dehşet veren müthiş bir drama sanatçısıdır. Aslan kadını hayat doludur, Boğa erkeği ise dinginlik seven bir huzur bekçisi. Boğa şaşkınlık içinde hikâyenin nasıl bu hale geldiğini anlamaya çalışırken tüm enerjisini düşünme sürecinde harcar, Aslan’ın yarattığı kaosun içine çekilmektense sessizliğini koruyabileceği liman arar!

Aslan ateşlerin en mağruru, en gururlusu, en makulü de olsa, ateş elementini taşır sonuçta. Boğa’nın dipsiz sakinliğinin karşısında tüm şartelleri atan Aslan, tartışmaya başlar! Boğa bu kez tümüyle istemediği bir kavganın dışında kalmak için sakinlik çağrıları yapsa da kaçan ipin ucunu bulmayı çoğunlukla başaramaz. Bu hikayenin sonu bilinmez ama Boğa erkeğinin sakinliği Aslan kadınının sönmeyen ateşiyle karşı karşıya gelirse, muhakkak bir taraf yanar!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.