Etkileyici Aslan Kadını ile Sahiplenici Boğa Erkeğinin İlişkisi!

Kaliteli olmasının yanında oldukça ayrıcalıklı bir görünüme sahip olmak isteyen, fazlasıyla ışıltı seven, gözlerin yanında gönüllerde de taht kurma arzusu besleyen Aslan kadını ile ilişkisinden bağlılık bekleyen, sabrıyla taşları lime lime edip kendisi devrilmeyen, kaliteli bir yaşam sürmek isteyen Boğa birçok konuda anlaşır. Aslan kadını ve Boğa erkeği, yaşamın keyfini süren, hayatın en leziz tadımlarını yapmak isteyen harika bir ikili olur! Aslan kadınının gösterişi Boğa’ya başlarda fazla görünse de sahip olduğu özgüven ve cömertlik Boğa’yı tavlamaya yeter.

Keyfine fazlaca düşkün olan bu ikili, yemeden içmeden başını kaldırmayıp tembelleşme riski taşısa da oldukça keyifli zamanlar da geçirebilir. Boğa sevdiğini yüceltmeyi sever, sanat algısının gelişkinliği ve estetiğe verdiği önemle Aslan’ın beğenisine harika hediyeler sunar, sevdiğini mutlu etmek için jestler yapar! Aslan da ilişkisinin başrolünde olmaya bayılır, fazlasıyla sevilir ve ilgi görürse cömertçe tüm duygularını, aşkını Boğa’nın yoluna serer!

Aslan’ın eli açıktır, Boğa’nınki ise bir hayli sıkı! Aslan yardım etmeyi sever, parasını kontrolsüzce harcayıp carçur etme hatasına sık düşer! Boğa ise yaşam boyu temkini elden bırakmaz, lüzumsuz harcamalar yapmaz! Aslan ve Boğa muhakkak kaliteli bir yaşam sürebilmek için uygun koşullara er ya da geç kavuşur. İkisi de maddi zorluk çekmez, bolluk içinde olmayı çabuk başarır. Aslan ile ilişkisi olan Boğa, bütçe planlamasını ele alır, kontrollü davranır. Her iki burç da sevmeyi iyi bilir. Boğa’nın güveni sarsılmaz, Aslan’ın yaşam koşullarındaki refah sekteye uğramaz, üzerindeki ilgi azalmazsa, bu ilişki bir ömür sürer!

Aslan ateşin elçisi, Boğa ise şefkatin, en nadide dokunuşların, derin sevişlerin! Bu ikili her şey bir yana, harika bir tensel uyum yakalarlar. Aslan böylesine sevildiği, sabahlara dek haz denizinde yüzdüğü sevgilisinden kolay kolay vazgeçemez. Boğa ise böylesine bir kadına sahip olduğu için anlaşmazlıklarının neredeyse tümüne tolerans gösterebilir.

Boğa biraz da abartacak olursak dürüstlüğünden şaka dahi yapmaz, lafın metafor taşıyanından, imasından hem hoşlanmaz hem de bu tür bir iletişim biçimini anlamaz! İletişim sırasında sözcüklere ima katılır, soyut anlatımlar baş rolü alırsa oradan muhakkak bir anlaşmazlık doğar! Aslan ise rolünün gereğini yapar, her duruma uygun bir karakter yaratıp oynar! Aslan kadını dudak ısırtan, dehşet veren müthiş bir drama sanatçısıdır. Aslan kadını hayat doludur, Boğa erkeği ise dinginlik seven bir huzur bekçisi. Boğa şaşkınlık içinde hikâyenin nasıl bu hale geldiğini anlamaya çalışırken tüm enerjisini düşünme sürecinde harcar, Aslan’ın yarattığı kaosun içine çekilmektense sessizliğini koruyabileceği liman arar!

Aslan ateşlerin en mağruru, en gururlusu, en makulü de olsa, ateş elementini taşır sonuçta. Boğa’nın dipsiz sakinliğinin karşısında tüm şartelleri atan Aslan, tartışmaya başlar! Boğa bu kez tümüyle istemediği bir kavganın dışında kalmak için sakinlik çağrıları yapsa da kaçan ipin ucunu bulmayı çoğunlukla başaramaz. Bu hikayenin sonu bilinmez ama Boğa erkeğinin sakinliği Aslan kadınının sönmeyen ateşiyle karşı karşıya gelirse, muhakkak bir taraf yanar!

Bir Yorum Bırakın
 1. Allah aşkına tamam anladık koç çok hareketli,boğa çok huzurlu,aslan çok heyecanlı…Anladık yalan söylüyorsunuz demiyorum ama başak burcuna geldi mi yalap şalap tanımlar klişe söylemler temizlikle kafayı bozmuşuz taktı mı takarmışız hiç iyi özelliğimiz yok mu moron gibi bahsediyorsunuz bizden.Bütün burçlar derin aşkların mimarı biz de problemli soğuk tipler biz hiç aşık olur muyuz?Şu klişe açıklamalardan vazgeçin .Başak sever hem de bu yukarıda abartığınız burçlardan daha çok sever.Boğasını da gördük terazisini de aslanı da yutturmayın.Aşkta çapkınlığın kitabını yazıp oradan oraya koşan burçları kahraman kestiniz başımıza.Gerçek aşk için beklemek soğukluk mu asosyallik mi?Garipsiniz gerçekten vurun abalıya…

    • Başaga moron kotu diyen halt etmis basak kadiniyla ask yasamayan onunla dettlesmeyen sohbet etmeyen dostluk dahi kuramayan basagin kiymetinj bilemez basak sevilesi arkadas olunasi en ozelide asik olunacak en guzel burc tecrubeyle sabit titiz duzenli evet ama asik oluncak en iyi burc

  • Tüm burçlardan daha çok sever Başak. Gerçek aşkın temsilcisi Boğa ve Terazidir! Gerçekten sevmez diye bir şey yok, her insan sever ama bunun seviyesi vardır ve demek ki Başak’ın seviyesi o kadar değilmiş! Her burcun iyisi kötüsü vardır, herkes üç farklı burca sahip olduğundan ötürü burcunu birebir aynı yansıtmaz. Bunun daha yükseleni var, alçalanı var. Üç farklı burçtan alıyorsun karakterini.

 2. Ben aslan yükselen terazi; Sevgilim boga yukselen koc. Ve bence cok uyumlu bir ciftiz. Yazdiklarinizin hepsi dogru. Sadcee yukselen terazi olduğu icin kaos yaratmayi hic sevmem ?

 3. Peki boğa kadını aslan erkeği nasıl olur.aynımı anlaşırmı bununla ilgili paylaşım yaparmısınız lütfen.ayrıca en iyi arkadaşım aslandı boğa ile aslan birbirine benziyor bana göre ikiside her ortamda dikkat çekici burçlar

  • Boğa burcuyum, yükselenim aslan. Hiç de dikkat çekmiyorum tam bir yıkığım qwkjrbqwktbwqktwjqbqwtkbj

 4. Çok doğru tespitler Aslan kadınıyım ve uzun süredir bir Boğa var hayatımda biraz zor bir birliktelik ne vazgeçebiliyor ikisi de birbirinden nede birlikte olabiliyorlar.

 5. Bu kadar mı güzel anlatılır Aslan kadını olarak boğa erkeğiyle birlikteyim ve 9. Seneye az kaldı herşey aynı🤗❤️

 6. O kadar doğru bir tanım ki o kadar hatalarımız oldu hala birbirimizi kalpte bitiremez sürekli özlem duyar ve boğanın aslan kadınından korktuğunu tekrar tekrar anlarız😏 şarkı var ya haniii ne senle yaşanıyor nede sensizzz tamda öyleyizz

 7. O kadar doğru bir tanım ki o kadar hatalarımız oldu hala birbirimizi kalpte bitiremez sürekli özlem duyar ve boğanın aslan kadınından korktuğunu tekrar tekrar anlarız😏 şarkı var ya haniii ne senle yaşanıyor nede sensizzz tamda öyleyizz

 8. Kesinlikle zor bi ilişki ama yatak işin içine girdiği için ayrılması biraz güç nede olsa iki tarafında düşkün olduğu bir konu boğa aşırı kıskanç aslan ise ateşiyle tüm gözleri üstüne çekebilecek kabiliyette düşünün ne zor bir ilişki türü Allah yardımcımız olsun…..

 9. Sana deliyim boga erkeyi,,ayni anda hem nefret ediyorum hemde seviyorum,ne ben vazgece biliyorum ne o.. Icim alev alev oluyor onu dusunduyum an)

 10. Yazilana katlyorum ama ben seviyorum aşte neyapabilirim ama aşkim için savaşmaya ben hazırım küfür etsin dövsün estedigini yapsin ama brakmasin aýperim benim canimdir herşeyimdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir