Aslan Burcunun Ölmeden Önce İstediği Son 3 Şey!

Doğduğumuzdan beri asla eskimeyen ve her zaman konuşulan temel iki konu nedir diye soran olursa, bu konuşulan iki konudan birincisi kesinlikle ölmeden önceki son isteklerimizin ne olacağıdır. Bir diğeri ise şüphesiz ıssız bir adaya düşsek yanımıza alacağımız şeyler olur muhtemelen. İkincisine şu an için hiç bulaşmadan ilki üzerinden gideceğiz bu içeriğimizde. Daha önce hiç düşünmüş müydün? Ölmeden önceki son isteklerin neler olurdu, buna hiç kafa yordun mu? Burçlara göre hangi burcun son isteğinin ne olacağını açıklayan bu yazıyı sen hiç yorulma diye hazırladık. Şimdi hazırsan gel, diğer dört burcumuzu işledikten sonra hep birlikte bu serimize Aslan burcuna mensup insanları işleyerek devam edelim.

Sağlam Bir Alışverişe Çıkmak

Dikkat çekici tarzıyla fark edilen ve fark yaratan Aslan burcu insanları, alışveriş yapmaya olan düşkünlükleri ile bilinirler. Ne giyerlerse giysinler farklı olmayı ve dikkatleri üzerlerinde toplamayı çok iyi bilirler. Cömertliği ve keyfine düşkünlüğü ile bilinen Aslan burcu insanlarının son isteğinin sağlam bir alışverişe çıkmak olması olduğunu düşünmek yanlış olmaz. Son bir kez sevdiği markaların mağazalarına gitmek, âşık olduğu elbiselere, çamaşırlara dokunmak, kumaşlarını hissetmek, etkileyici parfümleri koklamak ona bir çeşit ibadet gibi geleceği için, böyle bir fırsatı olursa onu mutlaka bu şekilde kullanır.

Son Anlarını Güzellik Salonlarında Geçirmek

Aslan gibi gösterişli bir varlığın burcuna mensup olan insanlar da en az Aslan kadar gösterişli ve görkemlidir. Yıldız enerjisine sahiptir. Nerede olursa olsun, hangi şartta hangi durumda olursa olsun, öylesine parlar ki, enerjisi, varlığı taa en uzaklardan bile hissedilir. Sıcakkanlı oluşu da sevilme katsayısını arttırır. Doğuştan gelen, etkileyici bir duruşa sahiptir. Bunun için ekstra bir çaba harcamasına ihtiyacı olmasa bile, bakımlı olmayı çok seven Aslan burcu insanları kendiyle ilgilenmeyi asla aksatmaz. Bu nedenle ölmeden önceki isteklerinden bir diğeri de doyasıya bir bakım yaptırmak olacaktır. Büyük güzellik merkezlerinin, masaj salonlarının ve spaların gediklisi olan Aslan burçları, ölüme bile son derece bakımlı ve güzel gitmeyi tercih eder.

Eğlenip Eğlendirebileceği Ortamları Gezmek

Aslan burçlarının en belirgin bir diğer özelliği de hayat dolu ve eğlenceli insanlar olmalarıdır. Hevesli ve içten yapıları, canayakın oluşları, kendi kitlelerini kendilerinin yaratmasına neden olur. Aslan burçları kendi ortamlarında ya da girdikleri topluluklarda kendilerini çok sevdirir hatta kimi zaman hayran bırakırlar. Enerjileri bulaşıcıdır ve herkes onlara yakın durmak ister. Lider ruhlu oldukları ve etkileyici bir enerjiye sahip oldukları için, kitleleri peşlerinden sürüklerler. Kendileriyle barışık olmaları ile etraflarındaki insanları keyiflendirir, eğlendirirler. Bu nedenle mutlu, özgüvenli, neşeli ve yaşama enerjisine sahip olan Aslan burçlarının ölmeden önce isteyeceği bir diğer şey de eğleneceği ve eğlendireceği ortamları son bir kez daha gezmek olacaktır.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.