Aslan Burcunun Gönlünü Fethetmek İçin 5 Garanti Taktik!

Gösterişi sevmeleri ve gururlu yapılarıyla egonun öteki adı olarak adlandırılan Aslan burçları, sevdi mi tam seven, kıskanç ve sahiplenme güdüsüyle hareket eden biri olarak tanımlanabilir. Aslan burcu mi aşık oldunuz? O zaman eğlenceye hazır olun, çünkü onlar eğlenmeyi çok sever. Aşkta azla yetinmez ama taşkınlık da yapmaz. Duygularını kontrollü bir şekilde yaşar. Ne de olsa o bir Aslan. Hayat dolu Aslan burcu kıskanır dedik ama kıskanılmaktan hiç hoşlanmaz. O gösterişli tavırları kıskanılmaya çok açık ama işte siz de kıskanç birisiyseniz ve ille de Aslan diyorsanız, kıskançlığınızı törpülemeyi öğrenmelisiniz. İşte Aslan burcunun gönlünü fethetmek için garanti 5 taktik…

1 – İhtiraslı Bir Aşık

Aslan burcu kendini kolay kolay aşka teslim etmez. İlk başlarda huysuz yaşlılar gibi hareket eder. Hatta zaman zaman kırıcı bile olabilirler. Bu handikaplı günlere katlanıp, geride bıraktığınızda ise o gururlu Aslan burcunun içinden ihtiraslı bir aşık çıktığını görebilirsiniz. Çekicidirler ve ilk adımı atmaktan çok hoşlanmazlar. Anlayacağınız zorlu bir ilk yarı sizleri bekliyor. Ne demişler: Sabreden derviş muradına erermiş…

2 – Her Aşkın Problemi: İnat

Evet Aslan burçları kıskanç ama kıskanılmaktan hoşlanmaz dedik ama onların bir problemi daha var. Aşıkların genel problemi diyebiliriz. Ufak tefek çekişmeler, inatlaşmalar flörtlerin tadı tuzu olabilir ama bu onlar için geçerli değildir. Dediğim dedik Aslan burçları inat konusunda çok hassastır ve bir anda karşısındaki insanı hoşlandığı kişi değil de rekabet ettiği biri gibi görebilir. Siz siz olun gereksiz konularda inadı fazla uzatmayın. Asla gelemezler.

3 – Yaşama Sevinciyle Sarsın Sizi

İçi içine sığmayan Aslan burçlarının yaşama sevinci aşık oldukları zaman iki katına çıkar. Size de bu tatlı anların keyfini sürmek kalır. Ona tatlı ve eğlenceli planlarla gidin, sizi başının tacı yapsın. Onun yanında olup, onunla ilgilendiğinizi göstermeye çalışın.

4 – Kedi Gibi Sokulsun Yanınıza

Dikkat çekici ve karizmatik görüntüleriyle flörtöz bir intiba yaratan Aslan burçları, kendilerini aşkın sıcak kollarına bıraktığı zaman sadık bir aşığa dönüşür. Aslan burcuna kapılanlara verilecek en güzel tavsiye siz ona kendinizi nasıl gösterirseniz o da kendisini size öyle tanıtır. O yüzden mümkün olduğunca dürüst olun.

5 – Eğlence ve Mantık Bir Arada

Hayat dolu Aslan burcuna ayak uydurabilmek için ne kadar eğlenceli ve sosyal biri olduğunuzu ona göstermeniz gerekir. Aynı zamanda dış görünüşünüze de ekstradan bir önem vermelisiniz… Karizmasıyla ön plana çıkan lider ruhlu Aslan burçları, yanında kendisi gibi gösterişli bir sevgiliyle birlikte olmak ister. Artık siz de gardınızı ona göre alın. Gelsin spalar gitsin cilt bakımları. Zaten bir alışveriş yapmanın vakti de çok tan gelmişti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.