Aslan Burcunun Gönlünü Fethedecek Hediyeler!

Kimileri hediye almayı sever, kimileri ise hediye vermeyi. Fakat hemen herkes sevdiklerini mutlu etmekten hoşlanır. Doğru hediyeyi bulmak ise tamamen karşındaki kişiyi ne kadar iyi tanıdığınla ilgili. Elbette, “Bana bunu nasıl alırsın” gibi bir tepkiyle karşılaşmazsın. Fakat aldığın hediyenin bir kenarda unutulmasını değil, sevilerek kullanılmasını istersin öyle değil mi? Bugünlerde doğum günü olan Aslan burcu arkadaşına nasıl bir hediye alacağın konusunda kafan biraz karışıksa, seni yazının devamını okumaya davet ediyoruz.

Kol Saati

Kim şöyle şık bir kol saatine hayır diyebilir ki? Hediye denilince ilk akla gelenlerden ancak modası hiç geçmiyor. Aslan burcu için önceliğimiz ise kalite. Bu yüzden biraz kesenin ağzını açmakta yarar var. Çok uç fiyatlara çık demiyoruz ancak en azından bilinen bir markayı tercih etmelisin. Ayrıca dikkatleri kendi üzerinde toplamayı seven Aslan için gösterişli bir parça seçmen de oldukça önemli.

Takı

Takı denilince seçenekler bir hayli fazla. Tabii ki burada da kaliteden ödün vermiyoruz. Gönlü zengin Aslanlar konu kendileri olunca da eli bol olunmasından hoşlanırlar. Pırlanta bir küpe, bileklik veya kolye şüphesiz onları çok mutlu edecektir. Kendilerine özel tasarlanmış ürünler de pırlantadan aşağı kalmayacaktır emin ol. Üstelik artık kişiye özel ürünler almak için internet üzerinden sipariş verebileceğin çok sayıda platform bulunmakta.

Kol Düğmesi

Lükse olan düşkünlükleriyle tanınan Aslanlar ihtişamlı partilerin gözde konuklarındandır. Bu partilerde en çok dikkat ettiği konu nasıl göründüğüyle ilgilidir. Tüm gözler daima onun üzerinde olsun ister. Görünüşünün en önemli tamamlayıcılarından biri de aksesuarlarıdır. Eğer söz konusu bir Aslan erkeğiyse ona kol düğmeleri hediye etmek iyi bir tercih olacaktır. Tabii ki dikkat çekici ve şık bir parça seçmen şartıyla!

Güneş Gözlüğü

Malum mevsimlerden yaz, alınabilecek en güzel hediyelerden biri de güneş gözlüğü. Tabi söz konusu Aslan olunca yine marka tercihine biraz daha dikkat etmekte yarar var. İnternet üzerinden kısa bir araştırma yapıp yazın son trendlerine bir göz atmanın model seçimine yardımcı olacağını tahmin ediyoruz.

Dekoratif Ayna

Bir Aslanın kendi görünüşü kadar önemsediği başka bir şey varsa o da evinin nasıl göründüğüdür. Evi için en iyi ve en doğru parçaları bulmak için saatlerini hatta günlerini harcayabilir. Dolayısıyla evi için alabileceğin şık dekoratif aksesuarlar onu oldukça mutlu edecektir. Bizim tavsiyemiz ise yemek odasını ya da antresini süsleyecek dekoratif bir ayna. Altın varaklı veya taşlı çerçeveler onun için güzel bir seçim olabilir.

Cüzdan

Kendini özel hissetmeyi seven Aslanlar onun adına hazırlanmış bir hediyeden fazlasıyla memnun olacaktır. Seçenekler bir hayli fazla olsa da üzerinde adının baş harflerinin yazdığı deri bir cüzdanın onu mutlu edeceğini hamin ediyoruz. Daha da özelleştirmek istersen cüzdanın üzerine onu sembolize eden bir figür işletebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir