Aslan Burcunun Gerçek Bir Lider Olmasının Nedenlerini Açıklıyoruz!

Aslan, boşuna ormanların kralı değildir. Yırtıcıdır, karizmatiktir, hayvan gruplarına liderlik yapar, çok mu çok gösterişlidir. O lider olmayacakta kim olacak? Eh, tabii ki bu burcun adı da boşuna Aslan burcu olmamıştır. Zodyak’ın en dikkat çekici çocuğu bugünlere, etrafındakileri büyülemek, ilgi çekmek ve Aslan burcu gibi lider olabilmek için gelmiştir. Gel bunun sebeplerine bakalım şimdi:

Aslan Burcu Yönetmek İçin Doğmuştur

 

Liderliği doğuştan gelen hakkı olan Aslan burcu, bulunduğu alanın otoritelerinden biri haline gelir. Zaten doğuştan karizmatiktir. Bir işe adım attığı anda onunla ilgili ne yaptığını bilir. Zekidir, dikkat çekicidir. Bir liderde olması gereken tüm özelliklere sahiptir. İşi çok iyi organize eder ve dağıtır. Onun olduğu yerde sorun çıkmaz.

İnsanları Çok İyi Anlar

Özünde çok mutlu bir insan olan Aslan burcu, bu durumunu iş yerinde de korumaya çalışır. Cana yakın Aslan burcu insanı onunla çalışmak için gelenlerle ve müşterileriyle çok iyi anlaşır. Ne için geldiklerini anlaması çok kısa sürer. İstenileni vermek için çok çalışır ve sonucunda da oldukça başarılıdır. Sıcakkanlı Aslan burcu herkesi rahat ettirebilmek için elinden geleni yapar.

Babacan Tavırlarıyla Çalışanların İhtiyaçlarını İyi Bilir

Adeta bir dert babası işlevi de olan Aslan burcu insanı, onunla çalışan insanlarla çok iyi anlaşır. Onları çok iyi anlar. Aslan burcu gururludur, kendisinin de aşağıdan başladığını unutmaz ve merdivenleri tırmanmanın pek de kolay olmadığını çok iyi bilir. Babacan Aslan burcu cömerttir ve çalışanlarının maddi manevi ne ihtiyacı varsa hepsini iyi bilir.

Beraber Çalıştığı İnsanları Çok İyi Motive Eder

 

Eğlenceli Aslan burcu, lideri olduğu, beraber çalıştığı insanların ihtiyaçlarını iyi bilir ve hepsini yerine getirmeye çalışır. Etkileyici Aslan burcunun etkileyici hediyeleri, ihtişamlı sürprizleri vardır. Yüce gönüllü olan Aslan burcu cömerttir ve ekibine gösterişli jestler yapmaktan da kaçınmaz. Bir anda güzel bir tatile gönderebilir ya da bütçesine tatlı bir prim sürprizi yapabilir. Onların mutluluğunu kendi mutluluğuymuş gibi sahiplenir.

Zekidir ve Problemleri Kolayca Çözer

Aslan burcu lider ruhludur diye boşuna söylemiyoruz tabii! Kralımız iş yerinde oluşabilecek bütün sorunları da çözebilmesiyle ünlüdür. En problemli müşterilere bile yaratıcı çözümler sunarak ortaya çıkabilecek tersliklerin önüne geçmeyi başarır. Özgüvenini doğru kullanarak ikna edemeyeceği bir kişi yoktur!

İş Zamanı İşten, Eğlence Zamanı Eğlenceden Kafasını Kaldırmaz

Aslan burcu çok çalışkandır, güzel de liderlik yapar. Ancak iş zamanı bitince onun için eğlence zamanı başlar. Bu kez onu hiç kimse durduramaz! Eğlence için fırsat kollayan, keyfine düşkün Aslan burcu hayat dolu halini iş zamanı işten, eğlence zamanı eğlenceden çalmayarak ortaya koyar.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.