Aslan Burcunun Enerjisini Düşüren 3 Şey

Zodyak aleminin kral/kraliçesini her halinden tanırız. Kendinden emin tavırları, girdiği ortamı ısıtan sıcaklığı ile hemen kendini belli eder. Bu hayata eğlenmeye gelmiştir ve en iyisini hak ettiği düşüncesine sahiptir. Hayatı da böyle yaşar, alınacak ne varsa hep en iyisini almaya çalışır, kendini kısıtlamayı, küçük görmeyi kesinlikle hoş görmez. Her ne kadar kraliyet ailesi tavırlarını sürdürmeyi ve diğerlerinin de buna biat etmesini isteseler de bazen öyle olmaz. İşte Aslan burcunun enerjisini düşüren 3 şey.

Nemden Kabaran Saçlar

Aslan insanı günlük hayatında dünyanın en çalışkan insanı olmasa da konu kişisel bakıma geldiğinde asla masraftan ve zamandan kaçınmaz. Günlük bakımlarını aksatmaz, yediğine içtiğine dikkat eder. Her ne kadar tembel de olsa gerekirse sabah erken kalkar koşusuna bile çıkar, yeter ki yaşlılık denen şey ona uğramasın, gençliği sonsuza kadar yanından ayrılmasın. Ama bazen ne yaparsa yapsın olmaz, sonuçta birçok şeye muktedir olsa da gücü hava olaylarına geldiğinde işe yaramaz. Süslenip püslenip çıktığı yolda yağmur denilen doğa olayı saçlarının şampuan reklamı tadındaki havasını alır, yerine yataktan yeni çıkmış gibi gösterir kendisini. Sonuçta o her haliyle güzeldir ama arada böyle küçük talihsizlikler yaşanabilir. Her ne kadar bizimki öz güveninden hiçbir şey kaybetmese de yine de içten içe biraz sinirlenir.

Kötü Çıktığı Bir Fotoğrafının Sosyal Medyada Paylaşılması

Her ne kadar kendisinin sosyal medya fenomeni olmak gibi bir amacı olmasa Aslan insanı ihtişamını paylaşmayı, takipçileri de bu ihtişama ortak olmayı sevdikleri için kendisinin genelde fazlaca takipçisi bulunur. Ama o da ne? Geçenlerde katıldığı bir yerde çekilen fotoğraflarda sanki özellikle aranıp bulunmuş gibi en kötü çıktığı hali paylaşılmış. Kesin Aslan insanının popülerliğini, havasını endamını çekemeyen biri yapmış olmalı bunu. Yoksa ne bize göre ne de Aslan insanına göre bu durumun başka bir açıklaması yok. Bozulur bozulmasına ama asaletinden büyüklük bende kalsın diyerek like tuşuna basarak, ben her halimle güzelim, böyle istisnalar benim itibarımı bozamaz mesajını vermeyi de ihmal etmez.

Selam Verdiği Kişinin Kendisini Tanımaması

Şu bir gerçek ki asaleti ikinci bir ten gibi üzerine giymiş olan Aslan burcu yolda adeta hayranlarını selamlayan pop star edasında yürür. Sevgili Aslanımız şuralardan bir geçeyim de herkesin gözü gönlü açılsın, güne güzel başlasınlar diye etrafta gezedursun, karşıdan tanıdığı biri geldiğinde tüm sıcaklığıyla selamını verecek ve hoş bir sohbete başlayacaktır. Ama o da ne? Aslanımızın selam verdiği bu kişi onu tanımıyor. Ama nasıl olur? Daha geçenlerde bir arkadaş ortamında tanışmışlardı da birkaç bir şey konuşmuşlardı. Hadi onu da geçti ben onu tanıyorsam onun beni tanıyor olması gerekmez mi diye içinden geçirmeden edemez. Yüzünden gülümsemesini eksik etmez ama karşısındakinin defterine küçük bir çizik atmaktan da kendini alamaz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.