Aslan Burcunun Dolabında Mutlaka Olması Gereken 5 Parça

Dikkat çekici, görkemli ve gösterişli… Aslan kadını için söylenecek çok fazla şey var. Ancak bazen bir tavır ya da duruş, söylenebilecek pek çok cümlenin önüne geçebilir ve burada kıyafetlerin önemi göz ardı edilemez. Ormanların kraliçesi Aslan için sıradan bir stile sahip olmak söz konusu bile olamaz, çünkü o yürüdüğü yolu podyuma çevirmelidir. İşte bu yüzden gardırobunu yenilerken aşağıda önerdiğimiz zamansız parçalara göz atmayı ihmal etme!

 

Kırmızı Elbise

Kırmızı insanı rezil de eder vezir de. Kadınların çoğu zaman fazla seksi olduğu için giymeyi iki kere düşündüğü kırmızı elbiseler, Aslan kadını için biçilmiş kaftandır. Kırmızıların kadını Aslan için elbisenin rengi kadar kumaşının da kaliteli olması gerekir çünkü ışıltı ve kalite onun için vazgeçilmezdir. Bu yüzden kendine en çok yakışan model ve kumaştaki elbiseyi bulduğunda, onu kesinlikle eve götürmelisin!

 

Leopar Desenli Aksesuar

Son zamanlarda tekrar moda olan ve sokaklarda sıkça görmeye başladığımız leopar deseni en çok Aslan kadınına yakışır, çünkü bu desen hem onun doğasındaki iddiayı son derece güçlü bir şekilde yansıtır. Leopar kombinlenmesi çok zor ve tehlikeli bir desen olsa da Aslan kadının elinde harika bir silaha dönüşebilir. Leopar desenli bir kemer ya da bir fular ile stiline ufak dokunuşlar yaparak harika görünebilirsin.

 

Topuklu Stiletto

Bir Aslan kadınının dolabında mutlaka olması gereken parçalardan biri de bir çift güzel ve kaliteli stilettodur ve bu iki kere iki dört eder kadar tartışmaya kapalı bir konudur! Vücut hatlarını güzelleştiren ve sadece sesiyle bile etraftaki herkesi kendine çeviren bu topukluları kesinlikle gündelik stiline kombinlemeli ve farkı görmelisin!

 

Parıltılı Bluz

Işıltı Aslan kadının göbek adıdır. Özgüvenli duruşu ve dikkat çekmekten çekinmeyen tavırlarıyla Aslan kadınının dolabında olması gereken parçalardan biri de kesinlikle ışıltısını yansıtacak parıltılı bir bluzdur. Vücudunu saracak siyah bir pantolon ve siyah bir deri ceketle kombinleyeceğin ışıl ışıl bir bluz, tüm bakışları üzerine toplamana yardım etmekle kalmayacak göz kamaştırmanı sağlayacak!

 

Büyük Güneş Gözlüğü

Stili tamamlayan aksesuarları kesinlikle hafife almamak gerekir. Bunun en güzel örneklerinden biri de sıradan bir kombini bir anda patlatan büyük ve havalı gözlüklerdir. Bu yüzden güneş gözlüğüne yapacağın yatırım için hiçbir zaman pişman olmazsın. Pazar günü arkadaşlarınla kahvaltıya giderken giydiğin spor kıyafetleri, büyük ve kaliteli bir güneş gözlüğü ile kombinlersen ortaya çıkan sonuca sen bile inanamayacaksın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.