Aslan Burcunda Ay Tutulması! Güç Çekişmelerine Dikkat!

Bugün Aslan burcunda 2018 yılının ilk ay tutulması gerçekleşiyor. Dolunay eşliğinde gerçekleşecek olan bu ay tutulması, duygularımızın bir şekilde açığa çıkacağı bir döneme işaret ediyor. Önümüzdeki 15 günlük süreçte tutulmamın etkilerini yoğun olarak hissedeceğiz. Bu dönemde özellikle ev, aile ve çocuklarla ilgili konularda ani gelişmeler olabilir.

Aslan burcundaki dolunayın kendisini kişilik ve ego çatışmaları ile göstermesi mümkün. Biz öne çıkmak, dikkat çekmek, onaylanmak hatta pohpohlanmak isterken çevremiz ayaklarımızın yere basmasını isteyebilir ve bu derece ben merkezli olmamızdan rahatsız olabilir. Gücümüzü ortaya koyma, çevremize neler yapabileceğimizi gösterme ve kendi isteklerimizin peşinden gitme arzumuz çevremizdeki insanlarla uzlaşmamızı zorlaştırabilir. İletişim kurmakta ve kendimizi doğru bir şekilde ifade etmekte zorlanmamız da işleri iyice karıştırabilir. Dramatik bir tavır takınabilir, düşüncelerimizi abartılı bir şekilde dile getirebilir, amacını aşan tepkiler verebiliriz.

Önümüzdeki günlerde duygusal olarak tatmin olmak için lüks tüketime yönelmemiz ve aşırıya kaçan harcamalar yapmamız olası. Bu nedenle harcamalarımızda daha dikkatli olmamızda ve finansal riskler almaktan kaçınmamızda yarar var. Ayrıca Aslan burcundaki ay tutulma bizi ilişkiler anlamında da zorlayabilir. İlişkilerimizi gözden geçirmemizi ve ilişkinin geleceğiyle ilgili karar vermemizi gerektiren gelişmeler ortaya çıkabilir.

Sevgili Koç; ay tutulmasının etkisi ile özellikle romantik ilişkilerinde fazlasıyla bencilce hareket edebilir, karşındaki insanı görmezden gelebilirsin. Sosyal ortamlarda ise düşüncesiz tavırların çevrendeki insanların üzülmesine neden olabilir. Beklenmedik bir hamilelik söz konusu olabilir ya da erken doğum gerçekleşebilir.

Sevgili Boğa; evle ilgili konularda ani değişiklikler yaşaman mümkün. Bugünlerde aile bireyleri ile ilişkilerinde dikkatli olmanda yarar var, gereksiz gerilimler huzurunuzu kaçırabilir. İşin ve evinle ilgili konular aynı anda gündeme gelebilir, birini seçmek durumunda kalabilirsin. Gayrimenkul alım satımı söz konusu olabilir.

Sevgili İkizler; Aslan burcundaki ay tutulması kardeşlerinle ilgili konuları gündeme getirebilir. Onların ne düşüneceğini ya da hissedeceğini düşünmeden konuşman onları üzebilir. Bu günlerde ağzından çıkan sözlere dikkat etmende yarar var. Ayrıca büyük laflar etmekten ve tutamayacağın sözler vermekten kaçınmalısın.

Sevgili Yengeç; dolunay ve ay tutulmasıyla birlikte finansal konularla ilgili gelişmeler olabilir. Kazançlarında bir azalma söz konusu olabilir. Bir gelir kaynağını bir süreliğine kaybedebilirsin. Bugünlere harcamalarına dikkat etmende yarar var, özellikle lüks harcamalar yapmaktan kaçınmalısın.

Sevgili Aslan; burcunda gerçekleşen ay tutulması hayatının her alanında etkili olabilir. Özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklar açısından zorlu bir dönem seni bekliyor. Partnerinle aranda sorunlar olması muhtemel. Kendi isteklerinde ısrar ederken partnerini zorlamaktan ve bencilce davranmaktan kaçınmalısın. Karşı tarafın fikirlerine ve arzularına da kulak vermende yarar var.

Sevgili Başak; Aslan burcunda gerçekleşen ay tutulması gizli kalmış kaygı ve korkularının açığa çıkmasına neden olabilir ve onlarla yüzleşmek durumunda kalabilirsin. Çevrendeki insanların seni anlamadığından şikayet etmen muhtemel. Bugünlerde sağlığına dikkat etmende yarar var, kaygılarının seni yıpratmasına izin vermemelisin.

Sevgili Terazi; bugünlerde sosyal ilişkilerinde gerilim yaşaman mümkün, daha anlayışlı ve düşünceli olmaya çalışmanda yarar var. Kariyer kazançlarında bir artış söz konusu olabilir, zam alabilirsin ya da daha önce yaptığın bir işin parası gelebilir. Romantik ilişkilerinde ise bir karar aşaması seni bekliyor. Ayrıca çocuk sahibi olmaya karar verebilirsin.

Sevgili Akrep: hayatınla ilgili çok önemli kararlar vermen gereken bir dönemdesin. İşini ya da evini değiştirebilir hatta şehir dışına taşınman söz konusu olabilir. Annenle ya da partnerinin annesi ile gerilim yaşaman mümkün. Bugünlerde tepkilerini kontrol etmende yarar var, ani tepkiler vererek çevrendekileri kırabilirsin.

Sevgili Yay; Aslan burcundaki ay tutulması, seni özellikle iletişimle ilgili konularda zorlayabilir. Kendi bildiğinde inat edebilir, başkalarının fikirlerini göz ardı edebilirsin. Bu da ilişkilerini zorlayabilir. Özellikle kardeşlerinle ilgili problemler yaşaman olası. Sürpriz bir yolculuğa çıkabilirsin.

Sevgili Oğlak; finansal konularla ilgili gelişmeler seni biraz zorlayabilir. Ortağının ya da eşinin kazançlarında bir düşüş söz konusu olabilir ve bu durum seni de etkileyebilir. Sevdiklerinin yaşadığı duygusal ya da finansal krizleri çözmek için çaba sarf etmen gerekebilir. Kendini bir çatışmanın ortasında bulabilir, arabuluculuk yapmak zorunda kalabilirsin.

Sevgili Kova; karşıt burcunda gerçekleşen ay tutulması seni de bir hayli etkiliyor. Özellikle ikili ilişkilerinle ilgili konular gündemini meşgul edebilir. Hiç beklemediğin insanların düşmanca tavırları seni üzebilir. Partnerinin fazla talepkar olması sorunlara neden olabilir. Diğer taraftansa ilişkiler ve ortaklıklar açısından güzel fırsatlar yakalaman ya da evlilik teklifi alman mümkün.

Sevgili Balık; Aslan burcundaki ay tutulması günlük rutinlerin üzerinde etkili olabilir, alışkanlıklarını değiştirmek üzere bir adım atabilirsin. Bu günlerde sağlığına özen göstermende yarar var. Yanında çalışan ya da birlikte çalıştığın insanlarla sorun yaşaman olası. Ani akraba ziyaretleri canını sıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.