Aslan Burcuna Bu Hareketleri Yapmadan Önce İki Kere Düşünün

Eğer bir Aslan burcuyla muhattap olmaya hazırlanıyorsan, öncelikle bu yazıyı okumanı tavsiye ediyoruz. Gururlu ve dikkat çekici Aslan burçları uzaktan bakınca erişilmesi zor gibi görünse de tanıyanlar onlarla nasıl iletişime geçileceğini gayet iyi bilir. Olur da Aslan burçlarının despot ve kibirli anlarına denk gelirseniz kolaylıkla ve hiç acımadan kalp kırabilirler. Pohpohlanma arzularına da asla karşı koyamazlar. Sen sen ol bir Aslan burcunun otoritesini sarsacak laflar sarf etme! Durduk yere kendine azılı bir düşman edinmiş olursun. Daha bunlar başlangıç… Bakalım Aslan burcuna daha neler yapılmaması gerekiyormuş! Aslan burcuyla muhattap olmadan önce şu yazıyı da okusan fena olmaz: Aslan Burcunun Gönlünü Fethetmek İçin Garanti 5 Taktik!

Kafasını Kırın Gururunu Kırmayın

Her insan her burç için gurur çok önemli. Ama Aslan burçları için ayrı bir yere sahip. Aslan burcunun gururunu incitmek, ateşle oynamakla aynı hesap. Aslan burçları gururunu incitmemek için gerekirse ömür boyu üzülmeyi göze alabilecek kadar çılgın adımlar atabilirler. Kısacası bir çoğu gururu için yaşar gururu için ölür. O yüzden gerçekten sevdiğiniz, değer verdiğiniz bir Aslan burcu yakınınız varsa bu konulara hassasiyet gösterirseniz sıkıntı çekmezsiniz. Öteki türlüsü sıkıntı. Çünkü onlar gururunun kırıldığı noktada affetmeyi unutur. Gururunu kıranı anında hayatından çıkarır, üstünü çizer, siler atar. Arkasına bakmaz. Daha nasıl anlatalım!

Onların Bir Kral/Kraliçe Olduğunu Unutmayın

Aslan burcu insanlarının mottosu: Your ego is my lego! Sorsanız kendilerini gayet mütevazi biriymiş gibi anlatacak olan Aslan burçlarındaki ego hiçbir burçta yoktur. Eğri oturup doğru konuşalım. Evet yüce gönüllü olabilirler ama onu eleştirmeye başladığın an yüzünün değiştiğini mutlaka fark edeceksin. Çünkü bu öyle bir ego ki eleştiriye asla tahammül edemez. Eleştirilmekten hoşlanmayan Aslan burçları bir de sabit fikirlidir. Hepsi üst üste geldi mi bazı konularda konuşmak, fikir alışverişi yapmak kırılgan ince bir buzun üzerinde yürümeye benzer. Kendini beğenmişlikleri de hali hazırda herkesin bildiği bir huyları olduğu için kendinizi hiç strese sokmayın. Eğer ilişkiniz devam etsin istiyorsanız arada bir Aslan burcu insanına dürüst davranmamak zorundasınız. Kendinizi kötü hissetmeyin. Bazı zamanlarda o dürüstlüğünüz başınıza dert açabilir.

Her Hayal Onun Kıymetlisidir

Hayat dolu, lider ruhlu, yaratıcı Aslan burçlarının hayal dünyası çok gerçekçidir. Herkesle paylaşmazlar. Hayallerini sana anlatıyorsa bil ki sen zaten onun için çok önemli birisin. Sen de bu özelliği kıymetini bil ve asla Aslan burcu kişisinin hayaliyle dalga geçmeye kalkma. Seni laflarıyla döver. Evet çok yakın olabilirsiniz ama unutma o bir eleştiri kaldıramayan narsist. Hayalleri onun için çok önemli. Hepsi bir gün gerçekleşmek üzere aklının bir kenarında bekleyen önemli bir plan. Aslan burcu hayallerini pamuklara sarar sarmalar, gerçekleştireceği günü bekler. Hiçe sayılacak, hor görülecek hayali olmayan Aslan burçlarının hayalini kırarsanız o da sizin kalbinizi kırar. Net!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.