Aslan Burcu İnsanlarının İzlemesi Gereken 3 Dizi

Evlerimizden çıkamadığımız şu sıcak yaz gecelerinde, kavrulmadan yapabileceğimiz birkaç etkinlik var. Bu etkinliklerden en eğlencelisi, hele de klimalı bir ortamda isek tabii ki oturup bir çırpıda bölümlerce dizi izlemek. Sevgili Aslan burcu, sen nasıl dizileri seversin diye oturduk düşündük bir beyin fırtınası yaptık. Sonucunda sana bu dizileri uygun gördük. İlk kez izliyorsan aklını başından alacak, ikinci kez izliyorsan yeni noktalar gösterecek bu dizileri listene almanı şiddetle tavsiye ediyoruz. Bizden söylemesi!

Tudors:

Nasıl İngiltere dendiğinde akla ilk olarak Kraliçe I. Elizabeth ve onun hanedanı olan Tudorlar geliyorsa, Aslan burcu dendiğinde de şaşaa, şatafat, ihtişam ve haşmet geliyor. Tıpkı bir kraliyet hanedanı gibi! Döneme uygun çok şık insanlar, zarif kıyafetler, kibar makyajlar bir yana; karakterler arasındaki entrikalar, gizemli olaylar, baştan çıkarmalar bir diğer yana! Bu dizide senin için izlenecek çok fazla şey var. Tudor hanedanının varisi ve İngiltere Kralı olan 8. Henry narsist ve kibirli bir adam olarak karşımıza çıkıyor. Baştaki eğlence arayışları, kendisini zalimliğe yöneltecek bir aşka götürüyor. O aşk bir başlangıç oluyor ve 8. Henry’nin zamanla yenilenen aşkları bir milletin kaderini durmadan değiştiriyor. Pohpohlanmak isteyen bir erkek çocuğundan, zalim ve bencil bir kral doğuyor. Bu mükemmel yolculuğa en ön koltuktan eşlik etmek istemez misin?

La Casa De Papel:

Aslan burcu denince akla gelen kavramlardan bir diğeri de paradır. Bu durumu, cömertlik ve zenginlik özellikleri takip eder. Sen, ailenin ve arkadaşlarının gördüğü en cömert insan olabilirsin, kalbin zengin bir kere! Sen mutlu olduktan sonra kime ne verdiğini takip eden bir insan değilsin ki! Elinde ne varsa yarısını sevdiğin biriyle rahatlıkla paylaşabilirsin. Verdiğin kısmı gözün görmez bile! Bu nedenle La Casa De Papel dizisini çok seveceğine eminiz! Büyük bir soygunu anlatan bu dizide, soygunun arkasında yatan nedenlere vurulacak, soygunun oluş biçimine âşık olacaksın. Birbirinden sıcak karakterleri arasından da muhtemelen, senin gibi çocuk ruhlu olan ve eğlenmeyi seven “Denver”ı favorin yapacaksın. Tabii ki otoriter ve hatta despot “Profesör”den sonra! Hazır yeni sezonun da eli kulağındayken bu diziyi izlemeye başlamaya ne dersin?

Spartacus:

Sana önereceğimiz şimdilik son dizi de bir döneme tanıklık eden çok önemli bir dizi olan Spartacus! Ana teması özgürlük diye bağıran dizide, sosyal sınıf ayrımlarını ve soyluların lüks içindeki yaşama tarzlarını görünce sinirlenecek, Spartacus’ün onurlu özgürlük mücadelesini izledikçe duygulanacaksın! Bu dizide senin için her şey var. Aşk da var, mücadele de var, hırs da var, zenginlik de var, güzel kadınlar ve güzel erkekler de var. Her sezonuna farklı bir isim verilen bu üç sezonluk dizinin, bir de mini dizisi var. Tadına doyamazsan onu da izleme listene almayı unutma!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.