Aslan Burcu ile Arkadaş Olmak İçin 3 Neden

Uzaktan ilk bakışta egosu tavan olarak görünen Aslan burçları özünde yüce gönüllü ve cömert insanlardır. Evet yönetici tarafları baskıcı olsa da haya dolu, etraflarına pozitif enerji yayan Aslan burçları tam da yanınızda olmasını isteyeceğiniz tiplerdendir. Lider ruhu ile zor zamanlarda size yol gösterir, kendiyle barışık mutlu halleri ile canınızın sıkkın olduğu günlerde imdadınıza hızır gibi koşar ve entellektüel yönleri sayesinde her zaman onlardan bir şeyler öğrenebilirsiniz. Kısaca zaman zaman lider ruhlu sözüm ona kendilerini kral / kraliçe gibi hissetmelerinin yanında aslında harika dostlardır. İşte Aslan burçlarıyla arkadaş olmanız için 3 önemli neden:

1 – Şans Hep Onlardan Yana

Arkadaşlarının üzerine titreyen Aslan burçları, şu 3 günlük dünyada arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunun farkında olan tiplerdir. Bu yüzden gerçek arkadaşları onun ön plandadır. Aslan burçlarının gururlu ve baskın karakterlerini besleyen en önemli nedenlerden birisi şansıdır. Bunu da dile getirmekten çok hoşlanır. Aslan burcu arkadaşınızla dışarı çıktığınızda mutlaka şans oyunu oynamanızı tavsiye ederiz. Yapıları gereği neşeli olan Aslan burçlarıyla birlikte şans oyunları oynarken zaten çok eğleneceksiniz.

2 – Eli Açıktır

Aslan burçlarının yönetici karakterli olduğunu söylemiştik değil mi J İşte yine bu yönetici tarafları sevdiği insanlara karşı aşırı cömerttir. Buradaki cömertlik sadece paranın satın alabileceği maddi şeyler için değil, aynı zamanda manevi değerler için de böyledir. Henüz tam olgunlaşmamış bazı Aslan burçlarında bu durum karşı taraf için rahatsız edici olsa da olgunlaşan Aslan burçları bu yönlerini kibarca göstererek arkadaşlarını can evinden vurmayı başarır. Arkadaşlarına çok saygı gösterir ve çok bağlıdırlar. Aynı şeyi arkadaşlarından da beklerler. Yetenekli yapısı sayesinde hem kendi hayatında hem de arkadaşının hayatında ters giden durumlar için acil eylem planı hazırlayarak en acısız şekilde o tatsız dönemlerden başarıyla geçmesini bilir, geçmenizi sağlar.

3 – Alem Buysa Kral / Kraliçe Odur

Eee tabii siz de kralın / kraliçenin gözdesi… Anlatılacak hikayeleri hiç bitmeyen Aslan burçları zaman zaman baskıcı olabilse de siz onun en sevdiğisiniz. Hoş zaten en basit olayı bile öyle güzel paketleyip size sunarki sıkılmadan saatlerce onu dinleyebilirsiniz. Kesinlikle güvenilir bir arkadaş olan Aslan burçları, hava grubu burçlarıyla çok uyumludurlar. Gelelim burçlarının adından ve baskın yönetici karakterleri yüzünden ortaya çıkan kral / kraliçe benim hallerine. Etrafındaki herkes ona “alemin kralısın / kraliçesisin” dediği için bu role kendilerini biraz kaptırabilirler. Bu gibi durumlar için size verebileceğimiz en büyük tavsiye arkadaşınızı kaybetmek istemiyorsanız eleştirmeden ona ayak uydurmanız. Arkadaşlarına sürekli gülümseyerek, onların hep yanında olduğunu hissettirmede Aslan burçlarının üzerine yoktur. Sorununuz varsa çözmek için delice uğraşır, bir anne şefkati ile sırtınızı sıvazlar. Eee bir arkadaşta daha ne olsun?

 

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.