Aslan Burcu İçin Evliliğin 5 Kuralı

Astroloji dünyasının en pozitif burçlarından biri Aslanlardır. Hayata dört elle sarılıp, dünya nimetlerinden olabildiğince faydalanmak isterler. Geleceklerini klişelerle sınırlamaz, mutlu olacakları şekilde yaşarlar. Evliliğe sıcak bakar, doğru bir eşle huzurlu bir hayat sürebilirler. Herkes gibi bu yeni düzenlerinden beklentileri olacaktır.

İlgi Görmek

Bu şefkate düşkün burçlar, yaşamlarının her döneminde ilgi bekler. Özellikle sevdikleri veya flört ettikleri insanların şefkati onlar için hayati önem taşır. Aslan burçları evlilik süresince de aynı ilgiyi bekler. Hak ettiğini düşündüğü sevgiyi ona bir şekilde göstermelisiniz. Soğuk bir eş Aslanlarda moral bozucu bir etki yaratabilir. Sadece sıcak davranmanız yetmez. Onları ara sıra pohpohlamalısınız. Giyimi kuşamı, fiziği ve çekiciliğiyle ne kadar özel ve mükemmel biri olduğunu söyleyebilirsiniz mesela. Kendisi gibi sempatik ve aşkını gösteren bir eşle mükemmel bir çift olurlar.

Sosyallik

Evliliğin düzenli ve belli kuralları olan bir hayat olması, sıkıcı olmasını gerektirmez Aslanlara göre. Bu burçlar flört dönemlerindeki gibi canlı, renkli ve sosyal bir hayat düşlerler. Klişe ve evle iş arası mekik dokunan bir evlilik, onlar için bir süre sonra çekilmez olur. Aslanlarla yaşamınızı birleştirmek istiyorsanız enerjilerine uyum sağlamalı, onlar gibi sosyal olmalısınız. Tekdüze bir hayat sizin için de sıkıcı bir hal alabilir. Çocuk sahibi olduktan sonra bile aynı yaşam sevinciyle dinamik bir çift olmayı sürdürmelisiniz. Eşiniz için zaman zaman sürpriz geziler veya etkinlikler planlayabilirsiniz.

Otorite Olmak

Baskın kişiliği karakteristiği olan Aslanlar, son sözü söyleyen kişi olmaya bayılırlar. Bulunduğu ortamda mutlak hakimiyeti ele geçirme arzularını durdurmazlar. Müşterek bir hayatı paylaşacağı eşinin, bu özelliğine saygı duymasını beklerler. Evlilik birliği içerisinde baskıya gelmediği gibi otorite tarafın kendileri olmasını isterler. Bu eşine baskı yapacağı anlamına gelmiyor ancak fikirlerinin onaylanmasını bekleyeceklerdir. Aslan burçları, lider vasfı yüksek biriyle evlendikten ve cicim ayları geçtikten sonra iktidar çatışması yaşayabilirler.

İyimserlik

Bu kişilerin ne kadar pozitif olduğunu yakın çevresi iyi bilir. Negatif hadiselerin canlarını sıkmasına izin vermezler. Hayatın çok değerli olduğunu ve güzelliklerinin ıskalanmaması gerektiğini düşünürler. Evliliğe de mutlu olacakları inancıyla adım atarlar. Negatif, sıkıcı ve depresif bir eş onlar için bir süre sonra çekilmez olabilir. En azından kendisine uyum sağlamasını, eğlenceli yaşam tarzına adapte olmasını bekler. Karamsar kişilerle bir ömrün geçirilemeyeceğini düşünürler.

Cömertlik

Zodyak’ın en fazla para harcayan ve cömert insanlarından biri Aslanlardır. Ne kendileri ne de başkaları için hiçbir masraftan kaçmazlar. Onları mutlu eden her şey için kesenin ağzını açarlar. Hayat arkadaşının da aynı alışkanlığı taşımasını beklerler. Evlilikte sürekli gelir gider hesabı yapmak Aslanlara göre değildir. Eşi kendisi için zaman zaman hediyeler almalı, onu sürprizlerle şımartmalıdır. Cimri ve sürekli tasarruf yapan adayları itici bulacaktır. Düzenli olarak gezip tozmalı, alışveriş yapmalı, tatillere çıkmalılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.