Aslan Burcu Erkeğinin Stili

Gösterişli, etkileyici, bir bakanın bir daha baktığı vazgeçilmez Aslan burcu erkeği iş stile gelince o noktada abartmak ile şık olmak arasında ince bir çizgide yürüyor. Onun etkileyici kişiliği tüm dolabına hakim. Her giydiğini gittiği bir ortamda iz bırakmasını istiyor. O yüzden her sezon en cafcaflı ya da abartılı trendleri onların üzerinde görüyoruz. Aslan kadını bu konuda daha özgür olduğunu düşünüyorsan gerçek bir Aslan burcu erkeği ile henüz tanışmadığını düşünüyoruz. Aksi halde bırak bunu dillendirmeyi düşünmezsin bile.

Aslan burcu erkeği stilini belirlerken başka insanların ne diyeceğini umursamaz. Çünkü o zaten eleştirilmekten de hoşlanmaz. O giyer çıkar ve arkasından söylenenleri umursamaz. Eh, tabii biraz kendini beğenmiştir. Fakat giyim tarzı konusunda yerden göğe kadar da hakkı vardır. O kürklü paltoları giyecek cesareti gösterir, ilk çorapsız kösele ayakkabıyı o giymiştir, aksesuar denince dolabı taşar, takım elbisenin parlak kumaşlarını bile ilk onda gördük. Eh böyle bir stile sahipken stili konusunda özgüvenli ve kendini beğenmiş olmasında ne yapsın. Bu kadar giriş yeter. Şimdi hazırsan Aslan burcu erkeğinin stilini incelemeye başlıyoruz. Arkana yaslan okumaya başla!

Palto Seçimi

Aslan erkeği tüm ihtişamını kıştan alır. Beyaz paltolar, kürk yakalı toprak tonlarındaki paltolar, aviator ceketler hep onun dolabına girmiştir ilk kez. Trençkotun bile en parlağını ya da açık renklisini seçer ki ihtişamından herkesin gözleri kamaşsın.

Günlük Stili

Günlük stilini belirlerken vücudunun her hattını göstermenin çabası içindedir. Ruhunda Akrep erkeği varmışçasına yapıştırır bedenine her giydiğini. Kravat asla takmaz ama gömleksiz de dolaşmaz. Onu salaş asla göremeyiz çünkü bu onun görkemli duruşuna terstir. Çorapsız kösele onun icadıdır. Babet çorabı nedir anlamını bile bilmez. Günlük stilinde mutluluğu tüm tarzına yansıtır. O yüzden bir bakan bir daha bakar Aslan erkeğine.

Onu Yansıtan Karakter

Aslan burcu erkeği kendiyle barışıktır. Özgüvenli, gösterişi ve ihtişamı sever. hayat dolu, neşeli ve eğlencelidir. Etkileyici olmasından bahsetmiyoruz bile. Tüm bu özelliklerini de stiline yansıtır. Ve bu saydığımız karakterin beyaz perdede canlı bir örneği vardır. Ocean’s Eleven filminin Rusty Ryan karakteri tam bir Aslan burcu erkeğidir. Parlak takım elbiseleri, üzerine dikilmiş gibi duran gömlek ve takımları, ışıl ışıl trençkotları ve kürklü paltoları ile gelmiş geçmiş en iyi Aslan burcu erkeği tarzıdır. Brad Pitt’de bu rolün hakkını fazlasıyla vermiştir.

Takım Elbise Adabı

Takım elbise adabında kravat kuralı vardır. Fakat keyfine düşkün Aslan burcu erkeği için bu kural yoktur. O neredeyse hiç kravat takmaz ama takım elbisesini öyle bir seçer ki kimse kravatı olmadığına takılmaz. Slim fitin sözlük anlamı Aslan burcu erkeğinin takım elbiseleridir. Hatta birçok insan özel dikim takım elbise satın aldığını düşünür. Parlak kumaşlar, farklı renkleri seçmesi de cabası. Çok nadir olarak yelekli takım da giyer ama mutlaka dikkat çekici bir renkte olmasına dikkat eder.

Altın Detaylar

Bu seçim onun ruhundan gelir. Özel olarak altın detaylı seçimler yapmaz ama alışveriş yaparken eli hem bu tasarımlara gider. Özellikle kazak seçimlerinde altın varaklı detaylar onu cezbeder. Ortamlara her girişinde böyle bir kazak, ceket ya da palto ile ihtişamlı bir giriş yapacağını bildiği için hemen satın alır.

Hayvan Baskılı Stili

Yok artık deme, karşında özgüveni tavan, kendiyle barışık, gösterişli bir Aslan burcu erkeği var. Elbette hayvan baskısı olan tasarımları o giyecek. Yani o giymeyecek de kim giyecek. Tabii kendi çizgisine göre. Baskın leopar palto yerine deri ile kombine edilmiş olanını tercih eder. Yılan desenini deri cekette belli belirsiz kullanır. Uzaktan belki fark etmezsin ama yaklaştığında görünür ihtişamı.

Kot Pantolon Tarzı

Aslan burcu erkeği jean giymek zorunda olduğunda kot pantolonunun boru paça ya da bol olmasına dikkat eder. Ayakkabı olarak da mutlaka bot giyer. Cool bir şıklık yakalamaya dikkat eder. Her ne kadar bu stilde onu az görüyor olsak da jean seçimi bu şekilde olur. Üstüne de ne kadar dar tişört ya da kazağı varsa geçirir.

Aksesuar Merakı      

Aslan burcu erkeğinin aksesuarları Yengeç burcu erkeğin ki kadar çoktur. Çanta kullanan nadir burçlardandır. Asla bu konuda çekinmez, kadınlara ait bir aksesuar demez. Hatta onlar bizi fötr şapkalarımız sahiplendi bizde onların çantalarına salça oluruz diyecek kadar kibirlidir. Lüks tutkusunu saat ile yatıştırır. Altın bilekliklere de asla hayır demez.

Ayakkabı Tercihi

Aslan burcu erkeğinin ayakkabısı her daim şıktır, boyası yapılmış, dün alınmış gibidir. Parıl parıl parlar. Rugan ayakkabı ve deri ayakkabı vazgeçilmezidir. Bağcıklı, tokalı, bağcıksız, Oxford tipi hepsi dolabında mevcuttur. Çoğunlukla da çorapsız giymeyi tercih eder.

Saç Stili

Aslan yelesi dedikleri süs Aslan erkeğindedir. Dişi aslanın yelesi yoktur. Düşün ki Aslan burcu erkekleri ne kadar süslü. İşte gerçek hayatta bu yele Aslan burcu erkeğinin saçlarında gizlidir. Tüm Aslan burcu erkeklerinin saçları bakımlı, orta uzunlukta ve parıltılı. Hatta çoğunun kız arkadaşından bile güzeldir. Genellikle arakaya doğru tarayarak cool görüntüsünü perçinler. Onun için uğraşılmamış dağınık saç stili her daim demodedir.

Ünlü Aslan Burcu Erkekleri

Ünlü Aslan burcu erkeklerini incelediğimizde her birinin birbirinden etkileyici olması, özgüvenli duruşları ve gösterişli tarzlarıyla bağıra bağıra bu burca ait olduklarının ispatıdır. Birçoğunun eleştirilmekten hoşlanmayışı ve kendini beğenmiş duruşları da Aslan erkeğinin acıtan tarafı olarak ünlüler geçidinden nasibini alıyor. Güçlü duruşları ile görmeye alıştığımız ünlü Aslan burcu erkekleri aynı zamanda eğlenceli kişiliklerini de paylaşıyorlar bizimle. Kimler olduklarını merak ediyorsan hemen paylaşalım; Edward Norton, Barack Obama, Chris Hemsworth, Simon Baker, Matt LeBlanc, Joe Jonas, Robert De Niro,

James Cameron, Cemil İpekçi, Ben Affleck, Woody Harrelson, Sean Pean, Sagopa Kajmer, Mick Jagger, Murat Dalkılıç, Orhan Gencebay, Mehmet Akif ALakurt, Josh Radnor, Jean Reno, Eric Bana, Jason Statham, Halil Sezai, Demir Demirkan, Arnold Schwarzeggener ve Antonio Banderas en ünlü Aslan burcu ünlüleridir.

Hepsi etkileyicilik konusunda birbirinden ihtişamlı olmasına rağmen iş Aslan burcu erkeğinin stiline baktığımızda burcunun Aslan olduğuna inanamıyoruz. Stil konusunda kesin Venüs burçlarında bir karışıklık olduğunu düşündük. O yüzden en zorlandığımız ünlü stili seçimi Aslan erkeğinin ünlü stili oldu. Sonunda Jason Statham’da karar kıldık.

Ünlü oyuncu tam bir Aslan erkeği olarak günlük stilinde de gösterişli parçalar seçmekte usta. Özellikle parlak kumaşlar onun çekim alanında. Pantolonu canvassa üzerine giyeceği gömlek mutlaka parıldamalı. İpek gömlek giymek de birçok burca göre imkansız olsa da Jason bunu rahatlıkla başarıyor. Çünkü o etkileyici bir Aslan erkeğinin nasıl giyineceğini biliyor.

Özel davetlerde ise genellikle kimsenin giymeyeceği şekilde parlak takımlar, farklı kombinler ile karşımıza çıkıyor. eh, Aslan erkeğinin işi zaten bir toplulukta tüm gözleri üzerine çekmek olduğu için bu seçimleri bizi hiç şaşırtmıyor. Davetin büyüklüğü ne olursa olsun kravat onun karizmasını bozduğu için ya hiç takmıyor ya da beş bir iki fotoğraf verdikten sonra fırlatıp atıyor. Eğer sen de Aslan burcu erkeği isen Aslan burcu ünlüleri arasında ilham alacağın kişi Jason Statham.

Görseller: Tüm görseller Pinterest sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.