Aslan Burcu Erkeğinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

Bay En, gerçekten severse inanın en çok belli eder! Sonuçta nerede bir “En” var Aslan denen dev mıknatıs derhal üstüne çeker! Özgüveni gökler aşmış, karizmasının destanı okyanus ötelerine çoktan ulaşmış Aslan’ı sevenden bol ne bulunur? Ama gün gelir Aslan çok sever de divane olursa nasıl anlaşılır, onun da sihri yazımızda saklı!

Pahalı Hediyeler Alıyorsa

Aslanın zaten gönlü bol eli açıktır, hediye alıyor diye hemen sevildiğimizi mi sanalım demeyiniz, bu hediyelere bir de özel detaylar ekleyiniz! Aslan cömertliği nam-ı diyardır malum, ancak hediyelerine özenli dokunuşlar yapıyor, sunumlarını yedi düvele duyuracak gürültüde yapıyorsa sevildiğini bil. Aslan’ın ilanı meşhurdur da kendinden başkasını afiş ettiği pek görülmez. Sahne ışıklarını sana çeviriyorsa vardır bir hayır!

Seni Onurlandırıyorsa

Aslan yüceliğinin yamacına kimseleri yanaştırmaz, krallığını tek başına idame ettirmek, dünyayı kendi ve diğerleri ayrımında, ayrıcalıklı yaşamak ister! Koltuğunun hemen yanı başında sana da yer açıyor, toplum içinde yücelmene katkı sağlıyor, insanların gözünde saygınlığını artırmaya çalışıyorsa, bu adam seninle ciddi düşünüyor demedi deme ?

Eleştirilerine Kulak Veriyorsa

Aslan’a kendini düzelt demek için, her öğünde bolca yürekle beslenmek yeter! E bu devirde kimin masasından yürek kavurma eksik olur ki zaten! Kimsenin! Demek ki neymiş, şartlar deniz seviyesindeyken Aslan’ın olana kış denmez, eleştiri okları da çuvaldızlar da kendimize batar, Aslan’a hayırdır denmezmiş. Desek de dönüp bakmaz, bu vızıltı da ne der duymaz! Ama kulaklarını dört açıp, doğru söylüyor olma ihtimalini değerlendirmeye aldıysa, eleştirine öfkelenmedi yahut duymazlıktan gelmediyse bunda bir iş var! Bunu ya en yakın acil servis çözer ya da aşk konuyu özetler!

Seni Eğlendirmeye Çalışıyorsa

Keyfine diyecek olmayan, kendi kendine her daim yeten Aslan, sosyal çevresiyle eğlenmeyi sever ama kimseyi eğlendirmek için çaba harcamaz! Keyfi de tadı da kolay kaçmaz, uzaklaşır gibi olsa da bu şatafatı bırakamaz döner gelir, kahkahası bol sohbetlerde kendini gösterir! Diyelim ki sende bir halsizlik bir keyiflik aldı başını gidiyor, bunu gören Aslan kolları sıvıyor, neşeni yerine getirmek için gayret veriyor! Bu olsa olsa kıyamet alametidir, değil ise aşk alametidir!

Seninle Fazlaca İlgileniyorsa

Herkes benimle ilgilensin, tüm gözler bana kilitlensin, pohpohlanan da tahtırevanlarla sırtlarda taşınan da hep ben olayım arzusuyla yaşamda önleri kimselere kaptırmayan Aslan, kendinden başka kimseyle ilgilenmez, başkalarıyla ilgilenilmesine de göz yummaz! Sabah kalkınca baş ucunda, öğlen yanı başında oluyor, derdini dinleyip çözüm geliştiriyor, yorgunluğunda seninle uzanıyorsa, kendinden önce hayret verici ama seni düşünüyorsa, başka söze gerek yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.