Aslan Burcu Erkeğini Etkilemek İçin Dolabına Eklemen Gereken 7 Parça

Aslan burcu erkeği gösterişi çok sever. Üstelik o diğer burçların aksine risk de alır. Kürklü paltoları ilk o giymiştir mesela ya da kösele ayakkabı ile çorap giymek, giyinme adabının en önemli kuralıyken, Aslan erkeği çorapsız kösele ayakkabı giyerek hem bir öncü olmuş hem de sadece İtalyan erkeklerine yakıştığı konusunda tüm dünyanın hem fikir olduğu bir akımı başlatmıştır. Peki, modayı takip eden ve üzerinde söz sahibi olan Aslan burcu erkeğini etkilemek için sen nasıl giyineceksin? Yanlış anlaşılma olmasın sözümüz Akrep, Aslan ve Terazi burcu kadınlarına değil. Onlar Aslan burcu erkeğinin dikkatini çekecek en az bir parçaya zaten sahipler. Asıl iş Başak, Yengeç, Oğlak ve Balık burcuna düşecek. Spor giyimi ve oversize tarzı çok seven İkizler burcu, rahat tarzın sahibi Koç kadınları ve etnik ve salaş giyimin öncüsü Yay kadınları bir hayli zorlanacak. Eh, bu kadar kendini beğenmiş ve ihtişamlı bir erkeği etkilemek elbette kolay değil. Fakat onun dikkatini çekmek için birkaç parçayı dolabına eklersen ve özellikle de kendi stilini değiştirmeden taşırsan en az onun kadar iddialı görüneceğine emin olabilirsin. O halde hazırsan Aslan burcu Erkeğini etkilemek için dolabına eklemen gereken 7 parçayı anlatmaya başlıyoruz.

Aksesuar Seçimi

Aslan erkeği biraz zor etkilendiği için işe her burcun rahatlıkla uygulayabileceği aksesuarlardan başlamak isteriz. Öncelikle şunu çok iyi bilmelisin ki Aslan burcu erkeği gösterişi sever fakat sahte olan her şeyi hemen anlar ve anında kafasını çevirir. O nedenle sakın çok pahalı markaların sahte ürünlerini alma. Evet, pahalı bir çantan mutlaka olsun ama kendi bütçene uygun olanı almalısın. Üstelik her pahalı çantayı da beğenmez sevgili adayın. Onun yanında Jacquemus marka daha şimdiden tüm dünyayı kasıp kavuran fakat içine bir şey sığmayan çantasını sakın alma. Aldıysan da anahtarlık olarak kullan. Senin sahip olman gereken çanta tam bir klasik olmalı. Modası asla geçmemeli. Bu konuda Boğa, Terazi, Başak ve Oğlak burcu kadınları fazlasıyla önde. Bizim lafımız Koç, İkizler ve Yay burcu kadınlarına; artık sırt çantanı boşaltmanın vakti geldi. Klasik her zaman iyidir. En azından Aslan burcu erkeği ile ilk buluşmada. Her burcun dolabında en az iki tane olduğunu bildiğimiz güneş gözlükleri artık yaz kış gözünde olmalı. Kışın da takacaksın ama bu yorgun gözlerini kapatmak için değil, rüzgârdan korunma bahanesiyle olacak. Tabii büyük ve siyah çerçeveler beyimizin kabulü. Romantik Balık ve Yengeç burcu kadınları taşlı broşlar ya da taşlı saç aksesuarlarını tercih edebilir. Her burcun kulağına küpe olarak ister gösterişli istersen de minicik bir pırlanta kondurmanın vakti geldi. Eh, kimse Aslan burcu erkeğini etkilemenin kolay olacağını söylemedi zaten.

Kırmızı Tutkusu

Hangimiz kırmızının gücüne inanmıyoruz ki. Evet, elbette bu renge tutkuyla bağlı olan Koç ve Akrep burcu kadınları ikinci önerimizde fazlasıyla önde. Çünkü onlar kırmızı rengi sadece giymiyor adeta yaşıyorlar. Eğer müstakbel sevgilini etkilemeye çalışan Akrep ve Koç burcu kadını varsa işin biraz zor olabilir ona göre. Fakat imkansız değil. Öncelikle tüm burçlar için önerimiz kendi kırmızı tonunu bulmaları olacak. Daha sonra o renkte kendini en rahat hissedeceğin parçayı seçmelisin. Örneğin Başak ve Oğlak burcu kadınları için uzun kırmızı bir palto risksiz ve muhteşem bir seçim olur. Yengeç ve Balık burcu kadınları bir fiyonkta ya da puantiyeleri kırmızı olan elbise tercih edebilirler. İkizler ve Yay burcu kadınları pofuduk montlar, Kova burcu kadınları ise kazak ya da kırmızı çizgili bir bluz ya da tişört giyebilir. Boğa ve Terazi burcu kadını için zarif elbiseler ya da yüksek bel bol pantolonları öneriyoruz. Unutmamakta fayda var kırmızı insanı rezil de eder vezir de. O yüzden seçtiğin tona mutlaka dikkat et. Fazla risk alamıyorsan boya dudaklarını ateş kırmızısına geç karşına!

 Fazlasıyla Yükselt Topuklarını

Hangi kadın yüksek topuklarla kendini muhteşem hissetmez bilemiyoruz. Henüz öyle biriyle tanışmadık. Ben asla sevmiyorum, diyorsan doğru ayakkabıyı giymemişsindir. Eğer çarpıcı bir aurası olan Aslan burcu erkeğini etkilemek istiyorsan evde topuklu ayakkabı ile yürümeye başlasan iyi edersin. Sonra Bihter Ziyagil gibi yamulma yürürken. Hatta giyemiyorsan sakın giyme çünkü gösterişli Aslan erkeği bunu hemen fark eder. Fakat giyemediğini ona öyle komik bir şekilde anlat ki eğlenceli tarafına dokunarak onu, topuklu ayakkabı giymeden ama ondan komik bir şekilde bahsederek giymiş izlenimi yarat. Yüksek topuklar için hangi burç nasıl ayakkabı giysin diye anlatmayacağız. Çünkü kural mümkün olduğunca yükselmek. Boyuna 10 cm ekliyorsan ne ala ama ekleyemiyorsan ayakkabına ya hayvan baskısı ya da taş eklemeye dikkat etmelisin.

Parla Parla ve Daha Çok Parla

İhtişam, görkem, gösteriş Aslan burçlarının işi. Ve parıltı da sanki onun için yaratılmış. Neredeyse gökyüzündeki, yıldız olduklarını iddia edecek kadar da kendini beğenmişler. Eh, böylesi bir kibir ile baş etmenin bir yolu en az onun kadar parlamaktır. İçerden parlamaya çekiniyorsan dış görünüşünü parlatmaya ne dersin? Gösterişli parıltılı ya da taşlı elbiseler giyebilecek Yengeç, Boğa, Terazi, Balık ve Akrep burcu kadınlarının elbise giymelerini tavsiye ediyoruz. Tabii gündüz buluşmasında değil, akşam yemekleri için. Gündüz buluşmalarda da elbise giymek istersen mutlaka sade bir ceket ya da palto ile dengelemelisin. Elbisen A kesim ya da dar olmalı ama seksi olmamalı. Başak burcu kadını ayakkabı ile kendi sadeliğine ışık katabilir. Kova burcu kesinlikle makyaj ile şansını denemeli. Geri kalan burçlar ise jean pantolon ile parıltı bir ceket ya da maskülen stile feminen bir dokunuş yapacak olan parıltı hırka ile Aslan erkeğinin dikkatini çekebilir.

Kürk Giydiysen Bitti İş

Kürkün burçlar arasında tek sahibiymiş gibi hareket eden Aslan burcunda hiç aşağı kalır yanı yok Aslan erkeklerinin de. Eğer bir kadının üzerinde kürk varsa o an gözleri ona kitlenmiştir elinde değil. Tabii gerçek kürkten bahsetmiyoruz. Her ne kadar biz onaylamıyor olsak da giymek istiyorsan giy tabi ama moda dünyası bile vazgeçmişken bir de hayvanlara aşık bir Aslan erkeğine rastlarsan üzülme diye hatırlatmak isteriz.

Son yıllarda kürk resmen sokağa çıktı. Geçmişte gecelerin hakimiyken şimdi kot pantolon ile bile giyilebiliyor olması en büyük avantaj. Oğlak, Boğa, Terazi burcu kadınlarına mutlaka uzun, Başak burcu kadınına ise kalça hizasında biten kürk modellerini öneriyoruz. Renkler mümkün olduğunca yeşil, devetüyü, bordo olmalı. Yengeç ve Balık burcu kadınları etol olarak kullanmalı ki romantik duruşları etkilenmesin. Akrep kadını elbette siyahtan vazgeçmeyecek ama en azından beyaz çizgileri olursa stilin daha çarpıcı olur. Koç, Yay, İkizler ve Kova burcu kadınları kapüşonlu kısa modelleri denemeli. Aslan burcu kadınına ise burçdaşını etkilemek için kürk önerecek kadar şuurumuzu kaybetmedik henüz.

Hayvan Baskısı

Aslan burcu hayvan baskısına da en az kürkler kadar bayılıyor. Özellikle leopar tutkusu varmış gibi görünse de aslında zebra, jaguar, panter, yılan deseni de onun gözlerini parıldatır. Fakat hayvan baskısını kullanmak her yiğidin harcı değildir. Hatta kırmızıdan bile daha tehlikelidir yanlış kullanımı. Çoğu zaman siyah ya da beyaz ile kombine etmek gerekir. Şunu kesinlikle unutmamak gerekir ki odağın sadece hayvan baskılı parça olmalı ve üzerinde sadece bir tane olmalı. Hem kazak hem de ayakkabı da tercih etme mesela. Eğer palto, ceket gibi büyük bir parça da kullanacaksak diğer en büyük parçalarının –pantolon ya da etek gibi- siyah olmasına özen göstermelisin. Bunun dışında özgürsün. Sadece gece yemeğe gidiyorsan yılan desenini deneyebilirsin. Yılan deseni henüz gündüz için Aslan erkeğine bile abartılı gelebilir.

Dekolteni Göster

Her erkeğin dekolte sevdiği bilinir ama biz daha çok seviyoruz. Çünkü dekolteli giyinmek bir anda içindeki özgüveni Aslan burcu kıvamına getirir. Tabii onu giyerken rahatsan. Omuzu düşen bir kazak giyip sürekli elin omuzuna gidiyorsa ya da eteğini sürekli çekiştiriyorsan giyme o parçaları daha iyi. Görkemli Aslan burcu erkeğini etkilemek için dekolteli bir parça seçiyorsan derin V yakaları, yırtmaçları, omuz ve sırt dekoltelerini arasından hangisi ile rahat ediyorsan onu tercih edebilirsin.

Tüm görseller Pinterest sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir