Aslan Burcu Erkeğini Çıldırtmanın 7 Yolu

Bir aslan burcu erkeği ile berabersen ve onun sinirlerini bozmak istiyorsan muhtemelen ilişkiniz bu 7 adımı uygulayacak kadar uzun sürmeyecek. Aslan burcu erkeği, sen daha ilk adımı uygularken çileden çıkacak ve senden koşar adım uzaklaşacak ama biz yine de 7 adımı da yazdık.

1. Eleştir!

Eleştir!

Gurur denince akla aslan burçları gelir. Burnu düşse eğilip yerden almayacak insanlar işte bunlar. Aslan burcu erkeği de inanılmaz derecede gururludur ve eleştirilmekten hiç hoşlanmaz. Onun için en basit eleştiri bile bir izzet-i nefis meselesi haline gelebilir. Bir de aslan erkeğini sürekli olarak eleştirdiğini düşün, buna asla tahammül edemeyecektir.

2. İlgilenme!

İlgilenme!Aslanlar sahnede olmayı, dikkat çekmeyi ve ilgi odağı olmayı çok sever. Kendini fazlasıyla beğenen aslanlar, bu mükemmel varlığı (kendilerini) biz diğer sefil insanlara sergilemekten çekinmezler. Mükemmelin bir adım ötesinde olduğunu düşünen aslan burcu erkeği de onunla ilgilenmeyen bir insanı anlamayacak ve bu durumu sinir olacaktır.

3. Hırslandır!

Hırslandır!“Yenilen pehlivan güreşe doymazmış” demişler ya, o pehlivan kesin aslan burcuydu. Zira aslan burçları, kaybetmeye tahammül edemez ve yenildikçe hırslanır, hırslandıkça öfkelenir… böyle sonsuza giden bir döngü. Aslan burcu erkeğine zorlanacağı konularda meydan okumak ve başarısız olduğunda üstüne gidere onu hırslandırmak sonunda onu gerçekten delirtecektir.

4. Rezil et!

Rezil et!

Aslan burcu insanlarının ne kadar gururlu olduğunu zaten söyledik. Onu birebirde eleştirmek bile aslan burcu erkeği için yeterince kötüydü. İstersen bir de onu toplum içinde eleştirmeyi dene, hatta daha da ileri git ve onu rezil edecek şeyler yap. Mesela herkesin içinde çocuklukta yaptığı bir salaklığı falan anlat, böyle bir bilmiyorsan da uydur. Sonuçta o da insan, çocuklukta illa ki saçma bir şeyler yapmıştır.

5. Paspal ol!

Paspal ol!

Aslan burcu erkeği, dikkat çekmekten hoşlandığı kadar sevgilisinin de dikkat çekici ve güzel olmasından hoşlanır. (Pardon, sevgilisinin kendisinden biraz daha az dikkat çekmesini isteyecektir.) Aslan erkeğinin inadına her yere tüm paspallığınla gitmelisin. O kadar sönük ol ki insanlar, varlığını fark etmesin bile.

6. Ezik ol!

Ezik ol!Aslanlar dünyaya kral olarak gelmiştir, aslan burcu erkeği de sevgilisini kraliçesi olarak görür.Sevgilisinin bir kraliçe gibi kendinden emin ve güçlü bir karakter olmasını ister. Sense tam aksi gibi davranmalı, zayıf ve güvensiz olmalısın. Aslan burcu erkeği, kendine güvenmeyen, hiçbir şeyi tek başına beceremeyen kısacası ezik bir tiple olmaktansa ölmeyi tercih edecektir.

7. Kıskandır!

Kıskandır!

Eğer şimdiye kadar uyguladığın adımlar işe yaramadıysa ölümcül vuruşu yapmalısın. Birçok ilişki de kıskandırmak işe yarayabilir ama aslan burcu erkeği sevgilisinin kendisi ile değil de başkaları ile ilgilendiğini fark ettiği anda konu onun için kapanır. Onun kadar mükemmel biri varken başkalarına bakan birisi olsa olsa salaktır. Onun da salaklarla işi olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir