Aslan Burcu 2020 Yılı Burç Yorumları

2020’de Aslanları ve yükselen Aslanları neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? Yükselen burcuna ait burç yorumlarını da okumayı unutma!

Aslan Burcu Yıllık Yorumu

Seneye 3 Ocak tarihinde Yay burcuna geçecek olan Mars’ın olumlu etkileri ile başlıyorsun. Kendini daha enerjik, öz güvenli hissedebilir, aşk hayatında da yeni gelişmelerle karşılaşabilirsin. Eğer hayatında biri yoksa, dinamik, seni heyecanlandıracak, eğlenceli biriyle tanışabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsin. Hayatına anlam katacak, seni bir süredir içinde bulunduğun depresif ruh halinden çıkaracak yeni bir hobi edinmen de mümkün.

Öte yandan 10 Ocak tarihinde Yengeç burcunda gerçekleşecek olan halkalı Ay tutulması, iç dünyanda bazı karmaşalar yaşayabileceğine işaret ediyor. Geçtiğimiz yılın bir muhasebesini yapabilir, kendini sorgulayabilir, bazı insanları hayatından çıkarmaya karar verebilirsin. Sakladığın bir sır ya da senden saklanılan bir bilgi ortaya çıkabilir. Bu süreçte sağlığınla ilgili de dikkatli olman gerekiyor. Eğer zararlı bir alışkanlığını bırakmak istiyorsan tam sırası!

24 Ocak tarihinde karşıt burcun Kova’da oluşacak Yeniay, seni ilişkiler konusunda dikkatli olmaya davet ediyor. Mevcut ilişkinde sorunlar yaşıyorsan, tartışmalar yaşanabilir, gerilim yükselebilir ve ayrılıklar söz konusu olabilir. İlişkin yoksa, hayatına yeni biri girebilir.

9 Şubat’ta burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ise, bir önceki Yeniay’ın ilişkilerle ilgili temasını devam ettiriyor. Eğer 24 Ocak tarihinde ilişkilerinle ilgili sorunları çözemediysen, bu süreçte ayrılık gerçekleşebilir. Eğer ilişkin sorunsuz ilerliyorsa, evlilik teklifi ya da nikah masasına oturma gibi konular gündeme gelebilir. Yeniay’da hayatına kimse girmediyse, yeni biriyle bu dönemde karşılaşabilirsin.

23 Mart’ta geçici bir süre için karşıt burcun Kova’ya geçecek olan Satürn ilişkiler konusunda şapkanı önüne koyup ciddi bir şekilde düşünmen gerektiğine işaret ediyor. Bu dönemde mevcut ilişkin için ya tamam ya da devam kararını alabilirsin.

Savaş ve mücadele gezegeni Mars’ın 30 Mart’ta karşıt burcun Kova’ya yerleşmesi, ilişkilerle ilgili sorunlu sürecin devam edeceğini gösteriyor. Karşındaki kişilerle uzlaşmakta zorluk çekebilir, partnerin ya da eşinle kendini bir çatışma ortamının içinde bulabilirsin. Hayatına ani bir şekilde yeni biri de girebilir.

5 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek halkalı Ay tutulması, aşk, ilişkiler, çocuklar ve hobilerle ilgili konuları gündeme getirecek. Hayatında biri varsa, ilişkin ciddileşebilir ve evlilik kararı alabilirsin. Çocuk sahibi olmaya karar verebilir ya da çocuk sahibi olabilirsin.

21 Haziran’da Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Tam Güneş Tutulması iç dünyana döneceğine ve kendini kırılgan ve hassas hissedebileceğine işaret ediyor. Zihinsel ve duygusal bir karmaşa hissedebilir, bilinç altında endişe ve huzursuzluk yaşayabilirsin. Bu süreci hatalarınla, zayıf yönlerinle ve güvensizliklerinle yüzleşme aracı olarak kullanmalı ve bir sonraki dönem için hazırlanmalısın.

Öte yandan 5 Temmuz’da Oğlak burcunda oluşacak Halkalı Ay Tutulması seni günlük rutinler, sağlık ve iş yaşamı hakkında dikkatli olman konusunda uyarıyor. Hem günlük hem de iş hayatında ortaya çıkacak zorlu ve yıpratıcı koşullar sağlığını zorlayabilir. Başarılı olmak için kendini ruhsal ve fiziksel olarak aşırı yormaktan kaçınmalısın.

5 Ağustos’ta iletişim gezegeni Merkür burcuna geçiyor. Bu dönemde kendine olan güvenin artacak, fikirlerini ve görüşlerini daha büyük bir özgüvenle dile getireceksin. İfade tarzınla insanları etkiyebilir, hitabet yeteneğinle ön plana çıkabilirsin. Ancak sabit fikirli olmaktan ve kendi düşüncelerini başkalarına dayatmaya çalışmaktan kaçınmalısın.

19 Ağustos’ta burcunda meydana gelecek Yeniay, özgüveninin ve enerjinin artacağına işaret ediyor. Hedeflerini daha net olarak belirleyebileceğin ve yeni bir hayata başlama arzusu içinde olacağın bir sürece giriyorsun. Hayata karşı daha cesur bir yaklaşım içinde olacaksın.

23 Temmuz ve 22 Ağustos tarihleri arasında burcunda yer alacak yönetici gezegenin Güneş her zamankinden daha çekici, enerjik ve özgüvenli olmanı sağlayacak. Bulunduğun her ortamda tüm dikkatleri üzerine toplayabilir, yaşamdan daha çok zevk alabilir, daha cesur ve girişken davranabilirsin.

6 Eylül tarihinde Venüs burcuna yerleşiyor ve 2 Ekim tarihine kadar buradaki yolculuğunu sürdürüyor. Çekiciliğin artabilir, çevrende birçok kişinin dikkatini çekebilirsin. Kendine son derece özen göstereceğin bir döneme giriyorsun. İlişkin yoksa aşk hayatın canlanabilir, kendini filmlerden fırlamış bir aşkın içinde bulabilirsin. Ancak kendini keyfine ve eğlenceye fazla kaptırıp sorumluluklarını ihmal etmemende yarar var.

14 Aralık tarihinde Yay burcunda gerçekleşecek olan Tam Güneş Tutulması ile sene başından beri süregelen ilişkiler ve aşk temaları bir kez daha gündeme gelebilir. Yaz aylarında başlayan bir ilişki için bu dönemde tamam mı devam mı kararı verebilirsin. Yaratıcılığını sergileyebileceğin bir projenin içinde bulunabilir, bir hobini kariyer kapısına dönüştürebilirsin.

Yılı, 19 Aralık günü Kova burcuna geçecek olan Jüpiter ile kapatıyorsun. Jüpiter’in karşıt burcuna geçmesi, bu sene ilişkiler temasını yine ön plana çıkarıyor. Evlenmeyi düşünen Aslan burçları, Jüpiter’in etkisi ile nikah masasına oturabilir. Bekar Aslan burçları ise yeni yıla ciddi bir ilişkiye başlamış olarak girebilir.

2020 yılının sana bol şans getirmesini ve tüm hayallerinin gerçekleşmesini diliyoruz. Mutlu yıllar…

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın
  1. 27 temmuz 1976 doğumluyum…kendi tarihimle ilgili yorum almak istedim anladığım cokta iyi geçen bir yıl yaşayamayacağım bu üzücü:(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir