Aslan Burcu 2019 Yılı Burç Yorumları

2019’de Aslanları ve yükselen Aslanları neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? Yükselen burcuna ait burç yorumlarını da okumayı unutma! Doğum haritana özel 2019 yorumlarını okumak için ise Moyra uygulamasını mutlaka indirmeyi ihmal etme!

Aslan Burcu Yıllık Yorumu

6 Ocak’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek Kısmi Güneş Tutulması ile iş ve günlük hayattaki değişimler ön plana çıkıyor. Günlük rutinlerde seni kısıtlayacak zorluklarla karşılaşabilir, bunları aşmak için ekstra çaba göstermek zorunda kalabilirsin. İşyerinde önemli sorumluluklar yüklenmen gerekebilir. Sağlık konusunda da dikkatli olman ve kontrollerini aksatmaman gereken bir döneme giriyorsun.

Öte yandan 21 Ocak’ta burcunda gerçekleşecek Tam Ay Tutulması ilişkilerle ilgili sıkıntılı bir süreçten geçebileceğine işaret ediyor. Bireysellik temaları ön plana çıkabilir. Hayatındaki yüklerden kurtulup yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsin. Uzun süredir kararsız kaldığın konular bu dönemde netleşebilir ve bir karara varabilirsin.

27 Haziran’da iletişim gezegeni Merkür burcuna geçiyor ve burada bir geri hareket de yapacak. Bu dönemde kendine olan güvenin artacak, fikirlerini ve görüşlerini daha büyük bir özgüvenle dile getireceksin. İfade tarzınla insanları etkiyebilir, hitabet yeteneğinle ön plana çıkabilirsin. Ancak özellikle retro hareketin başlayacağı 8 Temmuz’dan itibaren daha kontrollü olmaya çalışmalı, düşünerek konuşmalı, başkalarını da dinlemeyi öğrenmelisin. Sabit fikirli ve inatçı davranışların insanlarla ilişkilerine büyük zarar verebilir. Bu retro sürecini kendini ve hatalarını gözden geçirmek amacıyla kullanabilirsin.

2 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Tam Güneş Tutulması iç dünyana döneceğine ve kendini kırılgan ve hassas hissedebileceğine işaret ediyor. Zihinsel ve duygusal bir karmaşa yaşayabilir, endişe ve huzursuzluk duyabilirsin. Bu süreci hatalarınla, zayıf yönlerinle ve güvensizliklerinle yüzleşme aracı olarak kullanmalı ve bir sonraki dönem için hazırlanmalısın.

Yine 2 Temmuz’da burcuna geçecek olan Mars sana ihtiyacın olan enerji ve özgüveni kazandırabilir. Hayatının her alanında daha girişken ve cesur olacak, kendini daha çok göstermek isteyeceksin. Kendine olan güvenin iş ve aşk hayatında hedeflerine kolayca ulaşmanı sağlayabilir.

Öte yandan 17 Temmuz’da Oğlak burcunda oluşacak Kısmi Ay Tutulması seni günlük rutinler, sağlık ve iş yaşamı hakkında dikkatli olman konusunda uyarıyor. Hem günlük hem de iş hayatında ortaya çıkacak zorlu ve yıpratıcı koşullar sağlığını zorlayabilir. Başarılı olmak için kendini ruhsal ve fiziksel olarak aşırı yormaktan kaçınmalısın.

23 Temmuz ve 23 Ağustos tarihleri arasında burcunda yer alacak yönetici gezegenin Güneş her zamankinden daha çekici, enerjik ve özgüvenli olmanı sağlayacak. Bulunduğun her ortamda tüm dikkatleri üzerine toplayabilir, yaşamdan daha çok zevk alabilir, daha cesur ve girişken davranabilirsin.

 

28 Temmuz’da aşk ve güzellik gezegeni Venüs burcuna yerleşiyor ve 21 Ağustos tarihine kadar buradaki yolculuğunu sürdürüyor. Çekiciliğin artabilir, çevrende birçok kişinin dikkatini çekebilirsin. Kendine son derece özen göstereceğin bir döneme giriyorsun. İlişkin yoksa aşk hayatın canlanabilir, kendini filmlerden fırlamış bir aşkın içinde bulabilirsin. Sosyal ortamların da popüler kişisi olabileceğin bir süreçtesin. Ancak kendini keyfine ve eğlenceye fazla kaptırıp sorumluluklarını ihmal etmen de mümkün. Dikkatli olmalısın.

1 Ağustos’ta burcunda meydana gelecek Yeniay özgüven patlaması yaşayabileceğini, hedeflerini daha net olarak belirleyeceğini gösterirken yeni bir hayata başlama arzuna da işaret ediyor. Bu süreçte daha kolay risk alabilir, hayatındaki değişimlere daha cesur yaklaşabilirsin.

11 Ağustos’ta Yay burcunda düz harekete başlayan Jüpiter sosyal ve aşk hayatındaki hareketlenmeyi artırabilir. Aşkta ve talih oyunlarında şanslı olduğun bir döneme giriyorsun. Yaratıcı yönün ortaya çıkabilir, hobilerini kazanca çevirebilirsin. Ancak eğlencenin dozunu kaçırmamalı, kontrollü davranmaya çalışmalısın.

Yine 11 Ağustos’ta Boğa burcunda retro harekete başlayacak olan Uranüs ev, iş, sosyal yaşam ve aile ilişkilerinde değişimlerin süreceğine işaret ediyor. Aile ve ev ile ilgili beklenmedik sorumluluklar almak durumunda kalabilirsin. Hayat amaçların değişebilir ve kariyerinde radikal değişiklikler yapabilirsin.

2 Aralık tarihinde Oğlak burcuna geçecek olan Jüpiter sana bu sefer günlük yaşam, iş hayatı ve sağlık konularında şans getiriyor olacak. İşle ilgili yeni fırsatlar yakalayabilirsin. Bu arada iş yükün de artabilir ancak bu durumdan hoşnut olabilirsin. Karşına sana yeni deneyimler kazandıracak, rehberlik edecek birileri çıkabilir.

Yılın son gökyüzü hareketi 26 Aralık’ta Oğlak burcundaki Halkalı Güneş tutulması ile gerçekleşecek. Bu dönemi hem ruhsal hem de fiziksel sağlığını güçlendirmek için değerlendirebilirsin. Aynı zamanda çalışma koşulların değişebilir. Yeni bir işe başlayabilir, iş ortamını değiştirebilir, farklı bir göreve getirilebilirsin.

2019 yılının sana bol şans getirmesini ve tüm hayallerinin gerçekleşmesini diliyoruz. Mutlu yıllar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir