Aslan Burcu 2018 Yılı Burç Yorumları

2018’de Aslan’ları ve yükselen Aslan’ları neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? Yükselen burcuna ait burç yorumlarını da okumayı unutma! 

2018 yılına hızlı bir giriş yapıyorsun. 31 Ocak’ta burcunda hem bir Ay Tutulması hem de bir Dolunay gerçekleşiyor. Bu Tutulma ile hayatındaki bazı yüklerden kurtulup kendine yeni bir alan açmaya karar verebilirsin. Bu süreçte kurtulmak ya da çözüme kavuşturmak istediğin konularda daha net kararlar vermende fayda var.

15 Mayıs’ta Uranüs’ün Boğa burcuna geçmesi, hayatını 7 yıl gibi uzun bir süre boyunca etkileyecek. Bu süreçte ev, iş ve sosyal yaşamında köklü değişimler yaşanabileceği gibi annenle olan ilişkinde de dalgalanmalar olabilir.

14 Haziran ile 10 Temmuz tarihleri arasında aşk ve keyifler gezegeni Venüs burcunda ilerleyecek. Kendini çok daha güzel ve çekici hissedebilir, dış görüşüne her zamankinden daha fazla özen gösterebilirsin. Aşk hayatın oldukça hareketlenebilir, mutluluktan ayaklarını yerden kesecek bir ilişkiye başlayabilirsin. Sosyal ortamlarda fazlasıyla dikkat çekebilir, aranılan insan olabilirsin. Ancak fazla keyfine düşkün davranıp sorumluluklarını ihmal etmemelisin.

29 Haziran’da Merkür burcunda geçecek ve burada bir geri hareket yapacak. Kendi fikirlerine fazlasıyla güvenecek, görüşlerini dile getirmekten çekinmeyeceksin. Ancak özellikle Merkür’ün retro hareketine başladığı 26 Temmuz tarihinden itibarinden iki düşünüp bir konuşmanda ve karşındaki insanları da dinlemende yarar var. Aksi halde ilişkilerinde problemler yaşayabilirsin. Bu dönemde bazı aksilikler yaşasan da Merkür retrosunu hatalarını düzeltmek ve eksiklerini tamamlamak için bir fırsat olarak değerlendirmeye çalışmalısın.

Yönetici gezegenin Güneş, 23 Temmuz’da burcunda hareket etmeye başlayacak. Bu dönemde her zamankinden daha enerjik, özgüvenli ve dikkat çekici olabilirsin. Bulunduğun ortamlarda parlayabilir, hayattan daha fazla keyif alabilir, hedeflerine ulaşmak için daha istekli olabilirsin.

31 Ekim’de Terazi burcunda başlayacak Venüs retrosu sırasında dikkatsizlikten kaynaklı ev kazalarına ve aile ilişkilerine dikkat etmekte fayda var. Retro boyunca yapacağın yatırımlarda kontrolü elden bırakmaz, hırslarına yenilip aç gözlülük etmezsen, uzun süredir beklediğin gelişmelerle ilgili olumlu haberler alman mümkün olabilir.

16 Mayıs’ta Kova burcunda retro hareketine başlayan Mars, karşıt burcunda ilerlediği için sağlığına dikkat etmende yarar var. Yine bu süreçte gün yüzüne çıkacak kıskançlıklara karşı da tedbirli olmalı, evliliğine ve iş hayatına dikkat etmelisin.

11 Ağustos’ta yaşanacak Yeniay ve Güneş Tutulması yeni bir hayata başlayacağına işaret ediyor. Bu süreçte yaşayacağın özgüven patlaması, risk almanı ve değişim için gerekli cesareti göstermeni kolaylaştıracak.

2018 yılının sana bol şans getirmesini ve hayallerini gerçekleştirmen için seni desteklemesini diliyoruz. Mutlu yıllar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir