Aslan Burcu 2017 Yılı Burç Yorumları

2017 yılında seni neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? 2017 hakkında merak ettiğin her şey, aklındaki tüm soruların cevapları burada.
Sevgili Aslan; Kadersel temaların ve önemli dönüşümlerin yaşanacağı bir yıla giriyorsun. Öncelikle 11 Şubat’ta yaşanacak dolunay ve Ay tutulması yaşamınla ilgili çok önemli kararları alma aşamasında olduğunu gösteriyor.Özellikle 13 – 18 Ağustos doğumlu Aslanlar için dönüm noktalarından biri olabilir.28 Nisan’da Kuzey Ay Düğümünün burcunda hareket etmeye başlamasıyla yaklaşık 1,5 yıl boyunca ilişkilerden ve gruplardan yana şansın artabilir, yaşamında etkili rol oynayacak kişi ve ilişkiler hayatına girebilir. Bu dönemde kontrol sende olmasa da gelişmeler lehine olabilir.06 Temmuz’da Merkür Aslan burcuna geçiyor ama burada bir geri harekette yapıyor. Bu süreçte birçok aksilik yaşansa da hatalarını düzeltme, eksiklerini giderme ve aldığın kararları revize etme fırsatın da doğacak.Mars ise 20 Temmuz’da burcunda harekete başlayacak. Yazı çok enerjik geçirmen mümkün. Bu süreçte rakiplerini bertaraf edebilir, elini attığın işlerden cesaretin ve özgüvenin sayesinde başarıyla çıkabilirsin.Zaten 22 Temmuz’da Güneş, Aslan burcuna geçiyor ve 23 Temmuz’da yeniay var. Özellikle 22 – 25 Temmuz doğumlu Aslanların yaşamlarını tümden değiştirebilecekleri, sıfırdan başlangıç yapacakları bir süreçteler. Azim, cesaret ve kararlılıkla ilerleyip hayatlarını bambaşka bir yöne taşıyabilirler.21 Ağustos’taki Güneş tutulması ve 2. Yeniayla birlikte ise aldıkları kararları hızla uygulamaya koyabilir, ani başlangıçlar yapabilirler.26 Ağustos’ da Venüs’ün de burcuna geçmesi bu hareketli sürecin ilişkilerle destekleneceğini, beğeni ve takdirleri üstünde toplayacağının göstergesi. 10 Ekim’de Jüpiter’in Akrep burcuna geçmesi, ev ve aile konularında bereketin artacağını, gayrimenkullerden yana şanslı olacağının göstergesi.

20 Aralık’ta Satürn’ün burç değiştirmesi ise çalışma koşullarının artacağını ve sorumluluklarının ağırlaşacağını anlatıyor. 2017’nin sana şans getirmesini ve hayallerini gerçekleştirmen için seni desteklemesini diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.