Aslan Burçlarının Çantasında Muhakkak Bulunan Özel Eşyaları

Her objeden ve deneyimden kendine eğlence çıkarmaya bayılan Aslanlar, pozitif enerjisiyle öne çıkar. Ruhunu beslemek adına içinden geldiği gibi davranır. Kendine değer verir ve benmerkezci yaşarlar. Hayat tarzından kullandığı eşyalara kadar kendini mutlu etme ve başkalarına beğendirme eğilimini sezilir. Çantalarını kurcaladığımızda zevklerini ve ihtiyaçlarını yansıtan özel eşyalar görürüz.

Güneş Gözlüğü

Ateş grubunun hatta tüm Zodyak’ın havalı burcudur Aslanlar. Yürüyüşünden, konuşma tarzına özgüvenli ve sükselidir. Dikkat çekmeye bayılır. Dış görünümüne de bunu yansıtır. Kombinleri ve aksesuarları gösterişlidir. Çantasında ihtiyaç malzemelerinden ziyade güzellik ve giyim aksesuarları bulundurur. Güneş gözlüğü öncelikle göz sağlığını korumaya yönelik bir eşya olsa da Aslanlar havalı ve şık görünmek için takarlar. Hava bozuk ve yağmurlu ise her ihtimale karşı çantasına koyar, gökyüzü açtığında çıkarır takar. Zarif durması için en kaliteli markaların gözlüklerine yönelir.

Cımbız

Güzelliğine düşkün olsan bu burçlar dağınık veya çirkin görünmek istemez. Dış görünümünde bir tuhaflık varsa rahatsızlık duyar. Rimeli akmış, saç boyası akmış, kokan bir beden, uzamış bıyıklar veya kaşlar Aslan burçlarını utandırır. Dolayısıyla yanına önlem amaçlı çok sayıda bakım ürünü alır. Cımbız da bu kategoridedir. Bu malzeme Aslan kadınlarının çantası için vazgeçilmezdir. Sevgilisiyle buluşmaya gittiğinde güneş ışığında yüz bölgesindeki tüyleri fark edilebilir. Yanında cımbızı yoksa özgüveni azalır, kendini çirkin hisseder. Bu tarz umulmadık durumlara karşı çantasında bu malzemeye de yer açar.

Makyaj Malzemeleri

Terazilerden sonra makyaja en düşkün burçlardır. Erkekleri arasında da metro seksüeller çok yaygındır. Dışarı çıkmadan önce bolca süslenip makyaj yaparlar. Saçlarına dikkat çekici modellerle şekil verir. Bununla da yetinmez yanında da götürmek ister. Yiyip içtikten, dışarıdaki hava koşullarının da etkisiyle makyajı silinebilir. Bunu önlemek için makyaj çantasını her zaman yanında bulundurur. En azından ruj, rimel, fondöten, kapatıcı gibi ürünleri muhakkak çantaya koyar.  Bazen bunların çok daha fazlasını da görebilirsiniz. Hanımlar gittikleri ortamda makyajlarını tazelerler.

Kulaklık

Ateş grubu mensubu olarak hayat enerjisi yüksektir. Bir dakikasını bile eğlenmeden geçirmek istemez. Keyif aldığı her aktiviteyi deneyimler ve günün her saatini mutlu geçirmek ister. Müzik de Aslanların doyum aldığı eğlenceli sanat dalları arasındadır. Dışarı çıktığında şehir yaşamının gürültüsü ve trafik ortamından bunalmamak için müzik dinlemeyi tercih eder. Kulaklığını yanına almadan evden çıkmaz. Bütün gün eğlenceli şarkılar eşliğinde işlerini tamamlar. Hatta dans ederken bile görseniz şaşırmayın. Eğer kulaklığını çantaya atmayı unutmuşsa tadı kaçar.

Parfüm

Sosyal ortamlarda beğenilmeye ve görüntüsüyle dikkat çekmeye çalışır Aslanlar. Fiziksel görünümü ve tavırları kadar kokusuyla da cezbedici olmak ister. Kötü kokmak onlar için oldukça utanç verici olabilir. Dışarı çıkmadan önce parfümünü sıkar ve her ihtimale karşı çantasında taşır. Gün içinde kokusu azalırsa tazeler. Yaz aylarında sıcağın da etkisiyle terleyebilir. Eğer parfümünü yanında getirmemişse kendilerini zor durumda hissederler. Aslanlar gibi bakımlı ve toplum içine çok fazla çıkan kişiler için gerekli bir üründür parfüm.

Kredi Kartı

Burçlar dünyasının en fazla para harcayan burçları arasındadır. Ay sonunu hesaplayarak yaşamaktan haz etmez. Gördüğü ve beğendiği bir ürünü anında almak isteyebilir. Sadece kendi için değil eşi dostu için de elini sık sık cebine atar. Yüce gönüllü ve cömert kişilikleri takdire şayandır. Alışveriş yapmak Aslanlar için vazgeçilmez bir aktivitedir. Sadece alış veriş için değil eğlenceye, gezip tozmaya da bolca para harcar. Her gününü son gün gibi yaşamak ister. Hal böyle olunca çantasında kredi kartı taşıması zorunlu hale gelir.

Kondom

Yaşam onlar için zevklerle donanmış bir festival alanı gibidir. Katılım gösterir ve aktivitelerde her detayın tadını çıkarmak isterler. Cinsellik de hayatın kendisidir ve Aslanlar için yeme içme kadar sık karşılanan bir ihtiyaçtır. Kendilerini ne zaman sekse kaptıracaklarını kestiremezler. Planlı bir buluşmayla da yapılabilir, özel bir geceyi tamamlayan sürpriz olarak da gerçekleşebilir. Her ihtimale karşı çantasında kondom taşımayı gerekli görür. Cinsel hayatı aktif olan bu burçlar korunmalı ve sağlıklı seksin bilincinde hareket ederler.

Nemlendirici

Bu burçların çantasında taşıdığı ürünler yukarıdakilerle sınırlı değil. Yine dış görünümüyle alakalı çok sayıda malzemeyi çantasına sığdırmaya çalışır. Yaşlanmaktan hiç haz etmeyen Aslanlar, genç görünümünü korumak için elinden geleni yapar. Bunun için öncelikle cildine iyi bakması gerektiğini bilir. Her gün nemlendiricisini sürerek yüzünün ve vücudunun tazeliğini korur. Dışarıdaki soğuk ve kuru havaya karşı ürününü yanında taşır. Bir yere gideceği zaman güzellik ve bakım malzemelerini önceden hazırlar.

Ayna

Yukarıda çok sayıda güzellik ve bakım ürünü sıraladık. Aslanlar hangi ortama girerlerse girsin makyaj malzemelerini yanında götürür. Bu ürünleri kullanmak için başka eşyalara da ihtiyaç duyacaktır. Bunların başında da ayna gelir. Rujunu veya akan rimelini ayna yardımıyla çabucak tazeler. Sadece bunlar için değil yüzünde herhangi bir sorun olup olmadığını kontrol etmek için de hemen aynasına sarılır. Aslanlar için vazgeçilmez ve anı kurtaran bir eşya dersek haksız sayılmayız. Kendine hayran burçlar olarak gün içinde sık sık aynayı kullanırlar.

Kağıt Mendil

Ateş grubu burçları genel olarak temkinli insanlar değildir. Aksine rahat tavırlarıyla dikkat çekerler. Aslanlar da aynı özelliktedir ancak kendisiyle direkt alakalı mevzularda temkinli davranır. Fiziksel görünümü için gerekli tüm eşyalarını yanında taşımaya gayret eder. Sürekli taşıdığı makyaj malzemelerini çıkarmak için kağıt mendil ihtiyacını görür. Ayakkabısının tozunu almak, bulunduğu ortamı silmek gibi işler için de kağıt mendil gereksinimi duyar. Çantasında genel olarak bu ürünü bulundurur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.