Aslan Burçlarının Asla Anlaşamadığı 3 Burç!

Aslan burçları eğlenceli, etkileyici, gösterişe meraklı ve lider ruhlu karakterleriyle dikkat çekerler. Keyfine düşkün, egoist ve sabit fikirli Aslanlar, sürekli pohpohlanmak isterler ve eleştirilmekten hiç hoşlanmazlar. Aslan burçlarının bu özellikleri, ilişkilerinde karşı tarafı zaman zaman zorlayabilir. Aslanlar, özellikle Oğlak, Başak ve Balık burçlarıyla anlaşamazlar. İşte, Aslanların bu üç burçla anlaşamama nedenleri…

Keyfine Düşkün Aslanlar, Disiplinli Oğlaklardan Sıkılırlar

Bir Aslan burcu insanı keyfine düşkün, eğlenceye ve gösterişe meraklı olup sürekli pohpohlamak ister. Gösterişe ve lükse meraklı Aslanlar, bu uğurda elindeki bütün parayı harcayabilirler. Oğlaklar ise disiplinli, dakik, ölçülü, temkinli ve kıt kaynaklarla idare edebilen insanlardır. Aslan burçlarının keyfine ve lükse düşkün olmalarını, Oğlak burçları asla anlayamazlar. Oğlakların disiplinli olmaları, Aslan burçlarının kendilerini baskı altında hissetmelerine neden olabilir. Aslanlar eleştirilmekten hiç hoşlanmaz, disiplinli Oğlaklar ise keyfine, lükse ve gösterişli Aslanları eleştirmekten kendilerini alamayabilirler. Bu da ilişkilerinde çatışmalara neden olabilir.

Kendini Beğenmiş Aslanlar, Başaklarla Anlaşamazlar

Kendi kendine yetebilen ve özgüveni yüksek Aslanlar; tedbirli, iddiasız ve alçakgönüllü Başakları anlamazlar. Aslan burçları dikkat çekmek ve takdir edilmek isterken, Başakların bu tarz beklentileri yoktur. Başaklar için önemli olan çok çalışmak, fayda odaklı ve üretken olmaktır. Bunun için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Ayrıca Başaklar kendilerine karşı bile eleştirel oldukları için kendisiyle son derece barışık olan Aslanlarla bir türlü anlaşamazlar. Bu iki burç sürekli birbiriyle zıtlaşır. Aşırı detaycı, çok iyi niyetli, alçakgönüllü ve utangaç bir yapıya sahip Başak burçların lider veya yönetici olmak gibi bir arzuları yoktur. Başaklar, birilerinin yönetimi altında çalışmakta sorun görmezken Aslan burçları sanki lider olmak için dünyaya gelmişlerdir! Açık ve net bir karaktere sahip Başaklar, Aslanları eleştirirken fikirlerini açıkça söyleyebilir. Eleştirilmekten hiç hoşlanmayan, sürekli pohpohlanmak isteyen Aslanlar için ise bu durum rahatsız edici ve hatta kırıcı olabilir.

Aslanlar, Duygusal ve Romantik Balıkları Anlamazlar

Aslanlar her ne kadar neşeli, sıcakkanlı ve hayat dolu olsalar da ben merkezli olmaları başka burçlarla ilişkilerinde zorlayıcı olabilir. Özellikle romantik, duygusal ve fedakar Balık burçları ile Aslanlar birbirleriyle çok çatışırlar. Zira Balıklar merhametli ve teslimiyetçidirler. Bir konuda kendi fikirlerini söylemekten kolaylıkla vazgeçebilirler. Ancak Balıklar, Aslanların enerjisinden, özgüvenli ve kediyle barışık olmasından etkilenebilirler. Balıklar duygularıyla hareket ederken, bir Aslan burcu insanı bundan rahatsız olabilir. Ayrıca lider ruhlu ve otoriter Aslanlar, bu özellikleriyle Balık burçlarının kalbini kırabilirler. Lider ruhlu Aslanlarla ilişkilerinde Balıklar, kendine acıyıp kendini harap ederek bunalıma bile girebilirler. Birbirlerine çok uzak bu iki burcun ilişkilerinin uzun süreli olması beklenemez.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.