Aşktan Çok Aşık Olmayı Seven Burçları Açıklıyoruz!

Aşk gibisi var mı be! Hani derler ya “onunla da olmuyor, onsuz da” diye. Heh, işte aşk tam da öyle bir şey! Kimimiz flört etmeyi seviyoruz. İkizler burcu gibi, Terazi burcu gibi, Yay burcu gibi burçlar resmen hobi olarak flört ediyorlar! O “ilk yakınlaşmalar”, o “kaçan kovalanır halleri”, o “olacak mı olmayacak” mı heyecanı onların aklını başından alıyor. Tüm bu koşuşturmayı düzgün bir ilişkiye ya çeviremiyorlar ya da zaten çevirmek dahi istemiyorlar. Flört üstüne flört geliyor. Geri kalanlarımız ise âşık olmayı, inebileceği kadar derine inmeyi, uzun ve güzel bir ilişki yaşamayı seviyoruz. Aşka yanmayı seviyoruz. O hissi kalbimizde sıcak tutmaya çalışıyoruz. Hangisi sana tanıdık geldi, merak ettik doğrusu? İyisi mi sen gel bu içeriğimize bir bak bakalım, sen de gönlü âşık olmaktan yana biri misin?

Koç Burcu

Koç burcunun canlı ve coşkulu oluşu, kendisi gibi canlı ve coşkulu insanlara karşı bir çekim hissetmesine ve hayatını kendisi gibi insanlarla doldurmasına neden olur. Böyle olunca da o kişiyle aşka düşmekten ve onunla alev alev yanmaktan daha güzel ne olabilir?

Boğa Burcu

Sahiplenici Boğa burcu, aşka düşene kadar kat ettiği her bir yolu ayrı sever. Hatta o yolu ayrı, o yolda yürümeyi ayrı sever bu nedenle de tadını çıkara çıkara ilerler. Sabırlıdır, zevkini çıkarmak için acelesi yoktur. Kalbini açmayı, karşılıklı o güveni duymayı, bir insanın kalbinde kendisine bir yuva kurmayı sever. Orayı kendisine huzur ve mutluluk veren yer haline getirir.

Yengeç Burcu

Yengeç burcunun bu listede olmasına şaşıran var mı gerçekten? Onun yerine her zaman ama her zaman bu listedir. Yengeç burcu, sevmeye sevilmeye programlanmış da dünyaya gelmiştir. En başta o aşka âşıktır zaten! Boşuna değil ilgi duyduğu insanı daha o anda kafasında gelinlikle / damatlıkla canlandırması!

Aslan Burcu

Aslan burcu aşkın eğlenceli kısımlarını çok sever. Kendisini bir kişiye adamakla ilgili sorunu yoktur. Aşık olduğu zaman hayatında bambaşka eğlenceli bir dönem başlar. Artık iki kişilik dev kadrodur ve partilerinin onur konuğu hayatına teşrif etmiş bulunmaktadır!

Akrep Burcu

Akrep burcu zaten heyecanı seven bir tiptir. Bu nedenle aşkın ateşini de çok sever, o ateşin onu da sevdiği kişiyi de çevrelemesi için elinden geleni yapar. Tutkulu Akrep burcu aşka düştükten sonra kendisini de yakar, sevdiği kişiyi de yakar. Gerekirse dünyayı da yakar be!

Balık Burcu

Balık burcunun aşk anlayışı çok geniştir! O bir tabloya da âşık olabilir, bir ağaca da âşık olabilir, güzel bir müzik duyunca ona da âşık olabilir. Balık burcunun kalbindeki derin hisleri yalnızca insana olan aşka tarif etmemiz mümkün değildir. O, kalbi aşk için çarpan tam bir aşk insanıdır.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.