Aşkta Kazanıp İşte Kaybeden Burçlar

Burçlar dünyasında bazıları aşkta çok şanslı olmakla birlikte iş yaşamlarında istikrarı tutturamazlar. Bu çoğu kez hatalarından ve kişisel özelliklerinden kaynaklanır. Bu burçların ortak yönleri sosyal ve zevkine düşkün yapıda olmalarıdır. Hırslarından arınmış kişiler olup konforlarını daha çok önemserler. Gönül meselelerinde çekici ve alımlı tavırlarıyla istedikleri kişileri kolayca tavlarlar.

Keyif İnsanı Aslanlar

Bu dünyadaki varoluş felsefeleri, gününü gün etmek üzerine kuruludur Aslanların. Onları mutlu edip eğlendirecek her şeye balıklama atlarlar. Aşk da onlar için hayatın zevklerinden biridir ve flört etmekten keyif alırlar. Havalı ve gösterişli kişilikleriyle kendilerini öne çıkarmayı başarırlar. İddialı tiplerden hoşlananlar, Aslanların cazibesine kolayca kapılır. Öte yandan aşka gösterdikleri ilgiyi işe güce göstermezler. Gerek ev işlerinde gerekse kariyerlerinde çalışmayı sevmezler. Ne de olsa her burcun belli başlı kusuru vardır. Aslanların kusurlarından biri de tembellik etmeyi sevmesidir. Sık sık işten ayrılır, kendilerini dinlenmeye alırlar. Bu da istikrarlı bir kariyer yapmalarını engeller.

Amaçsız Balıklar

Duygusal ve aşk için yaşayan Balıklar için aşık olmak ve sevilmek ekmek su gibidir. Gönülleri boş olduğunda hayat enerjileri düşer, sıkıntının dibine vururlar. Aşk onların hassas kalbine ilaç gibi gelir. Dolayısıyla her zaman kalplerini biri titretsin isterler. Düzenli bir ilişkiyle, daha motive ve güçlü olurlar.  Kendileri gibi romantik flörtler bulurlar. Konu iş hayatına geldi mi duraksar Balıklar. İçinde maddiyat ve realite olan mevzular onların ilgi alanına girmez. Bu dünyanın nimetlerini fazla umursamadıkları için amaçsız yaşarlar. Çalışıp üst mevkilere gelmek için gösterilen çabayı anlamsız bulurlar. Bu yönleri yüzünden tembel imajları vardır. Sabahları erken kalkmayı hiç sevmez, bir işe girseler de günü kurtarmak için çalışırlar.

Flörtöz Teraziler

Aşkta şansı en yaver giden burçlardandır Teraziler. Yalnızlığı sevmedikleri için aşık olmasalar bile hayatlarında biri olsun isterler. Flört etmek onlar için adeta bir oyundur. Çekici ve alımlı halleriyle kendilerini hoşlandıkları kişiye beğendirmekte zorlanmazlar. Bakımlı ve şık giyinir, zarif hareketleriyle dikkat çekerler. Aşkta sevdiklerine şefkat gösterir, aynı şekilde ilgiden ve şımartılmaktan hoşlanırlar. Mesele kariyere gelince pek de hırslanmazlar. Var olan enerjilerini kişisel görünümlerine harcamayı tercih ederler. Çalışma azimleri düşük olduğu için yöneticilik veya iş kurma gibi hedefleri yoktur. Şirketler için aranılan kan değildirler ancak sanatsal işlerde başarı sağlayabilirler. Eşlerinin maddi durumu iyi olursa çalışmamayı tercih ederler.

Ağır İş Yapan Boğalar

Zodyak’ın aşkta kazanıp işte kaybeden burçlarından biri de Boğalardır. Onların durumu yukarıdakilerden biraz farklıdır. Finansal konulara yetenekleri vardır ancak kendilerini zorlayan mesleklere gelemezler. Ağır ve yorucu olmayan işlerde çalışmayı tercih ederler. Eğer işlerini sevmiyorlarsa başarısızlık kaçınılmazdır Boğalar için. Verilen sorumlulukları günlere yayarak yaparlar. Beğenmedikleri işlerden sık sık istifa ederler. Şansları yaver giderse kolay yoldan para kazanmayı başarırlar. Konu aşka gelince ise ideal bir partner olur Boğalar. Kısmetleri açık kişiler olup karşı tarafı etkilemekte zorlanmazlar. İlgi delisi ve romantik flörtler için biçilmiş kaftandırlar. Sevgililerinin bir dediğini iki etmez, sekste tatmin edici olurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.