Aşk İllüzyonuna Düşüren Burçlar!

Aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız? Ya da o anki hislerinizi tarif edebilir misiniz? Hiç yanıldığınızı düşünür müsünüz? Duygularınızın altında hangi gerçeklerin, psikolojik nedenlerin yattığını anlayabilir, derinlerindeki olayları aşk sanmanızı açıklayabilir misiniz? Acaba karşı tarafın hangi davranışları etkiliyor, kendinizi kör kütük aşık hissetmenize neden oluyor?

Zor Kadını / Erkeği Oynayan Koçlar

Karşı taraf her konuda sizinle inatlaşıyor, kendinden bir gram bile taviz vermiyor, fikirlerini sonuna kadar savunuyor, bencil bir Koç burcu olduğunu her hareketiyle belli ediyor. E tabii tüm bunlar onu “zor kadın ya da erkek” olarak gösterirken siz de bir kazanma iç güdüsü ortaya çıkıyor. Elde etme arzusuyla yanıp tutuşuyor, belki de aşık olduğunuzu zannediyorsunuz. Acaba yanılıyor musunuz?

Gizemli Takılan Akrepler

Eğer bir Akrep burcuna rastlamışsanız önce içinizi küçük bir merak duygusu kaplar. Hakkında birkaç bilgi almaya çalışırsınız, fakat başarılı olamazsınız. Gizemli halleri iyice başınızı döndürür, karanlığında kaybolursunuz. Derinine inmeye çalışırken bir bakmışsınız kendinizi aşık bir halde bulmuşsunuz. Yoksa gizemli davrandığı için beyninizin oyununa mı alet oldunuz? Bir düşünmek lazım tabii.

Ortak Noktalar Yengeç’e Götürüyor

Evlilik, aile, çocuk! Radarlarınız da sonuna kadar açık! Eğer ilişkinizi bu değerler üzerine kurmak isteyen biriyseniz, hayat siz bir şekilde Yengeç burcu insanıyla bir yerlerde denk düşürür. Ortak konular ortaya döküldükçe aşk diye tabir ettiğiniz duygu başınızı döndürür. Sonra hop nikah masası, gelsin piste gelin ve damadın dayıları! Peki hiç sorguladınız mı gerçekten aşık olup olmadığınızı? Sadece evinizin direği ya da çocuklarınızın anası olma potansiyeli taşıyan biriyle imzaları attığınızı?

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.