Aşk Acısı Çeken Değil, Çektiren 5 Burç!

Hiç aşk acısı çekmemiş olan var mı aramızda? Kalbi hiç kırılmamış, hayalleri hiç yıkılmamış, aşktan yana hiç üzülmemiş olan var mı? Olan varsa tebrik ederiz ama hiç sanmıyoruz! Herkesin karşısına bu duyguları yaşatacak biri çıkıyor zamanla. Şimdi biz bu “biri”lerinin en tehlikelilerini burada tek tek yazacağız. Tek tek yazacağız ve hangi burca mensup olduklarını söyleyeceğiz ki en azından bu burçlara mensup birileriyle karşılaştığında dikkatli ol. Bu tuzağa düşme. Aynı duyguları tekrar tekrar yaşama! Hazırsan başlayalım!

Aşk Acısı da Neymiş!: Yay Burcu İnsanları

Zodyak’ın en eğlenceli ve en hevesli burcu olan Yay burcuna mensup insanlar, konu aşka gelince de bu eğlenceli ve hevesli hallerinden vazgeçmiyorlar. Çocuksu halleri, coşkuları, çoğunluğun bilmediği şeylere olan yatkınlıkları ile karşılarındaki insanları kendilerine bağlayan Yay burcu insanları, anlaşmazlıklar çözmek yerine soğumak yoluna gidince, ayrılık da kaçınılmaz oluyor tabii. Sen sen ol bir Yay burcu senden uzaklaşırken gözün kalbin açık olsun. Yoksa sen bu olayı çözüp de ayrıldığınızı anlayana kadar Yay burcu insanı sana haber verme zahmetine bile girmeden çoktan kendi yoluna gitmiş olur, bilesin!

Hem Ağlarım Hem Giderim: Akrep Burcu İnsanları

Akrep burcu insanları ayrılık acısı konusunda ne Yay burcu insanları kadar vurdumduymaz kalır, ne de Yengeç burcu insanları kadar travmatize olur. Hem kendi dünyasında aşk acısını çeker hem de çaktırmadan kendi yoluna gider. Ayrılıklarını genelde kendi kıskançlığı yüzünden yaşar, öfke ve intikam duygusu ile karşısındakine aşk acısı çektirmeye neredeyse yeminli gibi davranır. Dikkat et! İstesen de istemesen de Akrep burcu insanının ayrılık acısı gazabından kurtulamayabilirsin!

Hiçbir Duygu Benim Kontrolümden Daha Güçlü Değildir: Kova Burcu İnsanları

Aşk acısı denince hava grubu burçlarından bir adım ötede durmak isteyebilirsin. Bunlardan biri de Kova burcudur. Kova burcu bir nevi mantığın sesi, rasyonalitenin kendisi olduğu için aşk acısından uzak durur. Ancak bu karşısındaki de bu acıdan uzak tutacağı anlamına gelmez. Hala ona yakın davranarak onu oltada tutar ve karşısındakinin acısına acı katar.

Denizde Daha Çok Balık Var!: İkizler Burcu İnsanları

Yüzüne bakarken bile aşk acısı çekebileceğin bir diğer burç ise yine hava grubundan olan İkizler burcudur. Bugün sevgilinken, yarın arkadaşın olmayı tercih edebilir. Ona ilgisi olanları friendzone’a düşürmek konusunda çeşitli rekorları elinde bulunduran İkizler burcu insanları, ayrıldıktan sonra bile o kişinin hayatında kalarak, büyük azaplar çektirmesine neden olmasıyla meşhurdur.

Hayatım Sadece Adı Aşk Olan Tek Bir Katmandan İbaret Değil: Oğlak Burcu İnsanları

Toprak grubunun ciddi ve gerçekçi burcu olan Oğlak burcuna mensup insanlar, gerçekçi olmayan hayalperestliklerden oldukça uzaktır. Onlar için mantık her şeyden önce gelir. İlişkinizin gittiği yeri göremiyorsa, kesip atmayı daha mümkün görecek ve bunu tercih edecektir. Onun için hayatının aşktan başka katmanları da var ve aşk bu katmanların belki de en önemsizi olabilir. Sen sen ol, bu burçların herhangi birine temas ettiğinde dikkati elden bırakma!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde kaybolabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.