Aşırıya Kaçmayı Bir Hayat Felsefesi Haline Getirmiş 5 Burç!

Kimi burçlar “ekstrem” yaşamayı, “aşırı” tepkiler vermeyi, “büyük” oynamayı ve “iddialı” konuşmayı seviyor. Onlar için daha normalinin, daha azının, daha küçüğünün olduğu bir dünya mümkün değil! Mümkün olsa dahi, onların orada yaşaması mümkün değil! Çünkü azıyla yetinemez ve kendilerini mutlu edemezler. Bu burçların kahkahası yüksek, enerjisi fazla, anlatımı bol kepçedendir. Hikâye anlatıcılıkları da oldukça gelişmiştir. 100 adım atsa bile 10 bin adım atmış gibi anlatabilir ve dinleyicilerin daha fazla ilgisi için hikâyelerini süsleyebilirler. İlginç ve abartılı anlatımlarla ve durmayan jestleriyle dikkat çeken bu burçları merak ettiysen içeriğimize göz atabilirsin. Hazırsan, bize “aşırı” gelen hareketlerin mimari olan burçlar kimlermiş, öğrenelim!

Hikâye Anlatıcısı İkizler Burcu

Konuşma konusunda eline kimsenin su dökemeyeceği burç, şüphesiz ki İkizler burcudur. Çabuk sıkılan İkizler burcunun çok farklı konularda çok uzun saatlerde konuşabilmeye olan yeteneği aşırı konuşmasına ve asla susmamasına neden olabiliyor. Anlattığı konuların yarısından fazlasını, dinleyicilerin ilgisini çekmek için olduğundan farklı ve abartarak anlatması da cabası!

Ele Avuca Sığamayan Koç Burcu

Coşkulu Koç burcunun her hareketi, her tepkisi yüksek ve olması gerekenden çok çok fazladır. Konuşurken jest ve mimiklerini çok fazla kullanır. Hatta ellerinin kollarının adeta bir İtalyan gibi hareket etmediği tek bir anı bile yoktur. Hayattaki kararları ve verdikleri tepkileri konusunda bir ayarı olmayan Koç burcu, bulunduğu ortamların tansiyonunu yükseltmekten kendisini alamaz!

Normal Hızı Olmayan Yay Burcu

Her hareketi abartı olan Yay burcu, aynı anda İkizler burcu kadar geveze, Koç burcu kadar hareketli, Aslan burcu kadar ilgi arsızı ve Akrep burcu gibi ayarsız olmayı başarabilir. Hareket ederken insanları hesaba katmaz ve nerede nasıl davranacağını da önceden hesaplamaz. Onun için her şey bir anda olur, gelişir ve sonlanır.

İlgiye Doyamayan Aslan Burcu

Eğlence arayan Aslan burcunun ilgi çekmek adına yapmayacağı bir şey yoktur. Arkadaşlarıyla toplanmış otururken ve ortada hiçbir neden yokken aniden dans etmeye ya da bağıra bağıra şarkı söylemeye başlayabilir. Hiçbir şey yoksa bağıra bağıra konuşabilir ve mekânda bulunan herkesin dikkatini çekmeye çalışabilir. Bu onun için normal bir gündür.

Ya Hep Ya Hiç Diyen Akrep Burcu

İnadı ve inandıkları uğruna yolun en sonuna kadar gidebilecek bir burç olan Akrep burcu, bu yolda elinden geleni ardına koymamak konusunda oldukça kararlıdır. Hele de bu yolda alınacak bir intikam söz konuysa, aman diyelim, canını seven hiç kimse Akrep burcunun yoluna çıkmasın! Kindar Akrep burcu için ya hep varsındır ya da hiç orada olmamışsındır. Sevgisinde de nefretinde de elinde olmadan aşırıya kaçan Akrep burcu, takıntı yaptığı konularda sınırlarını sonuna kadar zorlar.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir