Arkadaşlığı Keyifli, İlişkisi Feci 4 Burç!

Milyonlarca yürek, tek bir soru: Arkadaş mı yoksa sevgili mi? Seni herkesten iyi anlayan, en ufak bir hareketiyle yüzünde güller açtıran ya da yanındayken tüm sorunlarını unutturan biri var sonuçta karşında. Karar vermek ilk etapta zor gelmeyebilir. Zaten böylesi bir kimseyle yeni bir aşka yelken açmak istemenden daha doğal ne olabilir? Yine de sen sen ol, adına aşk demeden önce her arkadaşlığın iyi bir ilişkiyle sonuçlanmayacağını iyi bil. Biz çok gördük öyle arkadaşken kahkahalar atıp, ilişkilerinde birbirinin arkasından sallayanları. Zira herkes arkadaşlıkta ve ilişkisinde aynı kişi değil. Bunun farkına vardığında ise her şey için çok geç olabilir. Korkma, Moyra yanında! Arkadaşken eğlencenin dibine vurup da aşkında pişman olacağın muhtemel burçlar yeni yazımızda.

Aradığınız Kişiye Şu An Ulaşılamıyor Diyen İkizler

İkizlerin arkadaşlıkları ve ilişkileri arasındaki sınır her daim bulanık. Birlikte uzun zaman geçirebilirsin, mesajlaşırken geceyi sabah edebilirsin, yanındayken daima yüzünde bir tebessümle dolaşabilirsin. Madem birlikte bu kadar uyumluyuz, ilişkiyi neden bir adım daha ileri taşımayalım diye de düşünebilirsin. Haklılık payın yok değil. Bilmen gerekense adına ilişki dediğinde İkizlerin başka birine dönüşmeyeceği. Zira İkizler hep bildiğin gibi. Bir gözü dışarıda, devam eder daldan dala konmaya. O beklediğin ciddiyet ya da ilgi hiçbir zaman gelmeyecek, bizden söylemesi.

Aşkında Da Arkadaş Kalan Yay

Çevresi en kalabalık burçlardan biri Yaylar. Aman aman, kendi mahallesinden tut, dünyanın öteki ucuna kadar mutlaka her yerde bir arkadaşı bir tanıdığı var. Sorsan içlerinden kaçını gerçek dostu olarak görür acaba? Ne yazık ki hiçbirini! İşte ilişkilerinin yüzeyselliği de buradan belli. Birlikte maceradan maceraya koşman ya da gülmekten yerlere yatman onun senin için ideal kişi olduğu anlamına gelmiyor. Bu noktada bir ilişkiden ne beklediğini ya da nelerle karşılaşabileceğini iyice bilmen gerekiyor. Sahiplenmek ya da sahiplenilmek gibi duyguları unut bir kere. Gönlü hovarda bir kimseyle birlikteyken özgürlüklerine de gölge etmemen gerekiyor ki orası ayrı bir hikaye.

“Acaba Farklı İnsanla Mı Birlikteyim” Dedirten Başak

En sağlam arkadaşlıkların Başaklardan çıkması bir şehir efsanesi değil. Sıkılmadan bunalmadan derdini dinleyen, her zaman çıkış yolunu gösteren, yardımcı olmaktan keyif alan kimseler. İlişkilerinde de sakinliği ve güveni arayan biriysen arkadaşlığın aşka dönüşmesi hiç de zor değil. Kendini hazırlaman gerekense ilişkide bambaşka bir insanla karşılaşabileceğin gerçeği. Bir an şok olabilirsin o sakin, mülayim insan nerede diye. Bir hatada dayanamaz patlar, bitmek tükenmez dırdırıyla başını oyar, memnuniyetsizliğini her fırsatta yüzüne çarpar. Uğraş dur sonra.

Aşkında Arkadaşlığını Mumla Aratan Kova

Kovalar, ilk etapta cana yakınlıkları ve güler yüzleri ile herkesle kolayca iletişim kurabilir. Nereye giderse gitsin bir tanıdığa selam verir, yeni tanıştığı insanlarla da kolayca kaynaşır. Tabii yakınlık seviyesi de bir yere kadar! Gel zaman git zaman Kovanın duygusal duvarlarını aşıp, samimiyeti ilerletmiş olabilirsin. O konser senin bu müze benim gezerken hayatında olmasını istediğin sevgilinin Kova olduğuna da kanaat edebilirsin. Buraya kadar her şey normal. Unutmaman gereken samimiyet sınırlarını zaten aşmış olduğun. İlişki aşka evirilse de daha ileri gidebilmen mümkün değil. Hatta böyle bir teşebbüste özenle seni dışlayıverir.

 

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.