Arkadaşlığı Bozan Hareketleri Yapan 4 Burcu Açıklıyoruz!

Arkadaşlarımız kimi zaman ömür boyu yanımızda olacağına inandığımız, seçilmiş kardeşlerimizdir. Kan bağımız olmasa da kardeşimizden bile fazla yanımızdalardır desek yeridir hatta. İyi, kötü, acı, tatlı ne varsa paylaşırız. Paylaştıkça acımız azalır, mutluluğumuz katlanır ve beraber büyürüz. Ancak bazı durumlarda işler her zaman istediğimiz gibi gitmez. Bazı hataların geri dönüşü de yoktur. Birbirimizi anlamayız, isteklerimiz çakışır, birbirimize kızarız, kırılırız ve durumu toparlayamazsak, yollarımız ayrılır. Bu içeriğimizde yollarımızın ayrılmasına neden olan en büyük 4 kusurlu hareketi işledik! Bakalım bu kusurlu hareketler nelermiş ve bunları yapan burçlar hangileriymiş!

Fazla İçli Dışlı Olmak: Yay Burcu

Yay burcu insanlarındaki en büyük problem, insan ilişkilerinde mesafeyi pek tutturamamalarıdır. Kendileri çok içten olduğu için herkesin öyle olmasını isterler ve etraflarındaki arkadaşlarını da buna zorlarlar. Dobra yapıları, patavatsızlıkla karışınca en özel bilgilerini bile paylaşmaktan çekinmeyen iyimser ve samimi Yay burçları, insanlara hemen güvenerek hemen içli dışlı olurlar. Eh, bu konuyla ilgili bir atasözümüz var değil mi? “Çok muhabbet tez ayrılık getirir” derler eskiler. Yay burcunun arkadaşlıkları da böyle biraz. Çok samimi oldukları için, ilişkilerinin suyu çıkabiliyor, ortam vıcık vıcıklaşabiliyor ya da özel bilgilerini başkalarından duyabiliyorlar.

Karşısındaki Manipüle Etmeye Çalışmak: Akrep Burcu

Bir arkadaşlıktaki en önemli kural, dürüstlüktür. Hem kendisine, hem de arkadaşına karşı dürüst olabilenler sınavı geçerler. Dürüst olamayanlar, saman altından su yürütmeye çalışanlar, kontrol etmeye veya ezmeye çalışanlar sınıfta kalırlar. Bu noktada sınıfta kalacak insanlardan bazıları da Akrep burçlarıdır. Akrep burcu karşısındaki insanı fazlasıyla benimsediği ve sahiplenici olduğu için, onun etrafını sarıp sarmalarlar. Karşısındaki manipüle ederek kontrol etmeye ve onun karakterini ezerek yok saymaya başlar. O kişinin bir beyni ya da kararları yokmuşçasına, onun için kararlar almaya çalışır. Bu da arkadaşlığı öldürmeye birebirdir.

Sürekli Kendinden Bahsetmek: Aslan Burcu

Kimi arkadaşlıklarda sürekli bir kişi konuşuluyorsa, sürekli bir kişinin dertleri, bir kişinin başarıları, bir kişinin ilişkileri gündemdeyse, o arkadaşlıkta bir Aslan burcu vardır. Aslan burcu için dünya sadece kendi etrafında döner. Bu nedenle kendi problemleri, dünyanın en büyük problemleridir ve herkes onlar için çözüm bulmaya çalışmalıdır. Kendi sevinçleri, dünyanın en güzel haberleridir ve herkes ondan bahsetmeli, herkes onunla gurur duymalıdır. Hal böyle olunca karşısındaki insanın sabrı da bir yere kadar devam edecektir.

İkide Bir Araya Girip Sözünü Kesmek: Koç Burcu

Bazı arkadaşlıklarda da “en iyi ben bilirim” havası hâkimdir. Karşısındakini pek konuşturmadan, onun anlattığı hikâyeyi keserek ondan daha iyi anlatmaya çalışmak, onun anlattıklarını kontrol etmek için bu kadar çok araya giren burç Koç burcudur. Koç burcunun hareketli, enerjik ve canlı yapısı, yerinde duramamasına neden olduğunu gibi, kendini tutamamasına da neden oluyor.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir