Aras’ın Kalbine Giden Yol, Pek Çetrefilli…

“Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisindeki Mete rolü ile hayatımıza giren Aras Bulut İynemli, şu anda da İçerde adlı dizideki polis Mert rolü ile ortalığı kasıp kavuruyor. Biz de genç kızların ilgiyle takip ettiği Aras Bulut İynemli’nin kalbine giden yola bir bakalım dedik.
Aras, aktörlük için doğmuş diyebiliriz. Günlük hayatında karizmatik ve kendinden emin tavırları ile çevresindeki insanları etkilemeyi başarıyor. Özel hayatında dikkat çekmeyi ve ilgi odağı olmayı seviyor. Zaman zaman alçak dağları ben yarattım tavrında olsa da yakın ilişkide olduğu insanlara karşı sıcak ve samimi olduğunu belirtmeliyiz.

Aras’ın romantik ilişkilerde beklentileri oldukça yüksek. Hayatında gösterişli ve özgüveni yüksek bir kadın istiyor.  Partneri, aynı zamanda güzel, kendine özen gösteren ve klas biri olmalı.

Genç oyuncu için ilişki de karşılıklı saygı çok önemli. Birlikte olacağı insanın sorumluluk sahibi, ayakları yere basan ve makul birisi olmasını istiyor.

Beraber olduğu kişinin Aras’ı takdir etmesi lazım ama bu körü körüne bir takdir olmamalı çünkü Aras için onu kimin onayladığı da önemli ve ancak saygı duyduğu birinin onayına ve desteğine kıymet veriyor.

Dizilerde zaman zaman deli dolu, uçarı tiplerde görsek de Aras, aslında oldukça ağır başlı, mantıklı ve hesaplı hareket eden bir insan. Bu nedenle hayatında coşkulu bir aşktan çok, akıl ve mantık çerçevesinde bir ilişki istiyor.

Yakışıklı oyuncu, günü birlik aşkların ya da kısa süreli maceraların insanı değil. İlişkilerinin uzun soluklu olmasını arzu ediyor. Sürekli sorun çıkaran, gereksiz tripler atan, şımarık ya da çocuksu tavırlara sahip birisiyle asla birlikte olamaz.

Kısacası Aras’ın kalbini fethetmek hiç de kolay bir iş değil, tabiri caizse insanın ağzıyla kuş tutması gerekiyor. Bu yola baş koyanlara şans dilemekten başka bir şey gelmiyor elimizden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.