Araba Kullanırken Müzikli Story Atan 4 Burç!

İşten güçten sıkıldın ve telefonunu eline aldın. Instagram’a şöyle bir bakayım dedin, storyler arasında geziniyorsun… Fakat o da ne? Birileri almış eline telefonu, bir eli direksiyonda gözleri ufukta, yolu çekiyor, arkadan da bangır bangır müzik sesi geliyor. İstisnası yok, hepimiz her gün bu manzarayla karşılaşıyoruz. Nasıl bir ruh halinin yansıması çözmek zor. Müzikle birilerine mesaj mı veriliyor, kişi kendini sürekli gezen biri olarak mı göstermeye çalışıyor, arabası olduğunu mu takipçilerinin gözüne sokuyor, kendini mi belli etmeye çalışıyor? Hoş biz istediğimizi söyleyelim, böyle böyle fenomen olanlar bile oldu. Yetmedi bir de üzerine şarkı çıkardılar! Neyse konumuz onlar değil, son ses müzikle trafiğin akışını Instagram’da paylaşmayı kendine görev edinenler. Sence başı çeken 4 burç hangisi?

İstisnasız Her Yolculuğunu Müzikle Duyuran Yay

Yayların Instagram hesapları gezi bloglarından hallice. Kimselerin bilmediği seyahat rotaları, yeni keşfedilen mekanlar ya da yepyeni yolculuklar… Her gün hepsine denk gelmek mümkün! Siz bir de altlarında araba olduğu zaman onları görün. Tüm yolu sıkıla sıkıla tamamlayacak değil ya, açar müziğin sesini, yüksek sesle söylemeye başlar. Bir de telefonlarını alıp story attılar mı değme keyiflerine! Hem gezdiklerini hem de doyasıya eğlendiklerini göstermek için bulunmaz fırsat sonuçta. Yalnız bir noktayı belirtelim storyleri gösteriş falan değil, içlerindeki enerjiyi ve neşeyi insanlarla paylaşma isteğinin bir sonucu.

Instagram’ı Sahne Olarak Gören Aslan

Aslanlar için dünya kendilerini gösterecekleri kocaman bir sahne. Pek tabii Instagram da öyle! Arabasına atlayıp ne zaman bir gezintiye çıksa akıllı telefonu elindedir. Başka türlü nasıl sanal alemde dikkatleri üzerine toplayabilir? Abartıyoruz zannetmeyin. 10 saniyelik bir storye kullandığı araba markasını, üstün sürüş tekniklerini ya da gezdiği havalı yerleri kolayca sığdırabilir. Bu da onun yeteneği. Yeter ki karşılığında DM’i gelen mesajlarla taşsın, storylere kalpler, alkışlar yağsın…

Her Gün En Az 3 Story Atan İkizler

İkizler burcu sosyal medya çıkmadan önce ne yapıyordu sahiden büyük merak konusu. Takipçileri iyi bilir; cep telefonları ellerinden düşmeyen, Instagram senin Twitter benim sosyal ağlarda gezinen ve yediği içtiği her şeyi paylaşmayı kendilerine görev edinen kimseler. Bir de yeni akımları herkesten önce görüp, bir anda lideri olabilirler. Arabada yolculuk yaparken atılan müzikli storyler gibi! Son dönemin en çok dinlenen şarkısı arabada son ses yankılanırken, birbiri ardına gelen yol storylerinin açıklaması tam da bu. Herkesin ilgi gösterdiği yeni bir akımdan eksik kalmamak.

Mesajlarını Şarkılarla Veren Terazi

Çoklarına kurtlar sofrası gibi görünen sosyal medya, Teraziler için çantada keklik! Nerede ne zaman neyin paylaşılacağı, hangi paylaşımların daha fazla beğeni toplayacağı ya da postların altına ne yazılacağı onların uzmanlık alanı! Arabasına biner binmez açtığı müziğin sesi ve göz alıcı manzaralara gebe yolları çekmek, bu taktiklerden biri. Dikkatleri çekmesi gereken asıl nokta ise hangi şarkının çaldığı. Eğlenceli ve masumane bir şarkı gibi görünse de şarkının sözleri birilerine mesaj veriyor olabilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir