Annesinin Kuzusu Erkeklerin Burçları!

Tüm anneler, çocukları için özel ve birbirinden kıymetlidir tabii ki. Anneler için de çocukları hiç büyümeyen bebekleridir. Ve aradaki sevgi ve bağ hiçbir şeyle denk tutulamayacak kadar güçlüdür. Anneler günü vesilesiyle annesine en çok bağlı, annesinin sözüne en çok kulak veren erkekleri burçlarına göre sıralamak istedik.

Diğer yandan eşleri için erkeğin annesine olan bağı daha farklı bir portre çizse de aslında önyargıları bir kenara bıraktığımızda olumlu bir senaryo yarattığının da altını çizelim. Burç listesine geçmeden önce “ana kuzusu” tabir edilen; annesin ilgisini ve şefkatiyle büyümüş, yaşı ne kadar ilerlemiş olsa da annesinin tavsiyesini almadan yola çıkmak istemeyen ve onlara saygı da kusur etmeyen bu erkeklerle birlikte olmanın da avantajlarını 3 maddede topladık.

  • Ana kuzusu erkekler, kadınların duygularını daha iyi anlarlar ve onları mutlu etmek için daha çok çabalarlar.
  • Kötü alışkanlıkları ve şiddet eğilimleri neredeyse yok denecek kadar azdır.
  • Kaba saba hareketleri çok azdır. Nezaketi ve ilgili davranışları “babalığına” da yansıyacaktır.

TERAZİ

Terazi burcunun yalnız kalmak istemeyen yapıları ve sevgi dolu iletişim biçimleri ailelerine daha çok bağlı olmalarını sağlıyor. Annelerine olan sevgileri ve bağlılıkların sakın gözünü korkutmasın. Zira dengeli yapısı ve adalet duygusuyla eşiyle annesi arasındaki dengeyi en iyi kurabilen burçlardan olduğunu gözden kaçırmamak gerekli.

BALIK

Duygusal ve fedakar Balık burcu, sevgi gördüğü ilk insan annesini kesinlikle hayatının en önemli yerinde tutacaktır. Eşinin de aslında annesine benzer özelliklerine aşık olur. Önemli olan sıcak sevgiyi bulabilmesidir. Balık burcu için aslında dünya bir yana ailesi bir yanadır. Sığındığı limandır ve çoğu zaman bu limanda olmayı, açık denizlere açılmaktan daha çok tercih eder. Dolayısıyla Balık burcu erkeğiyle bir arada olmak istiyorsanız annesini de bağrınıza basın.

BOĞA

Sahiplenici Boğa burçları, dünyanın başka bir köşesinde olsalar da, düştüklerinde içlerinden “Anneeem” diye ağlarlar. Dış dünyalarına bunu pek yansıtmayı tercih etmeseler de ailelerinin mutluluğu için her türlü fedakarlığı yapmaktan müthiş keyif alırlar. Eşlerini aileleri konusunda genelde rahat bırakırlar. Mesela “Annemlere gidelim” diye devamlı tutturmazlar. Çünkü kendi hayatları ve annesi babası arasındaki çizgiyi saygı çerçevesinde çok net belirleyebilirler.

YENGEÇ

Ailesine en düşkün burç olarak bilinen Yengeç burcu, annesi için savaşan bir kahraman zannedebilir kendisini. Annesini ve ailesi kendi kendine yetebilecek güçte olmasına rağmen her zaman onlara destek olmalı ve onların yanında durmalıdır. “Akşam annemlere yemeğe gidelim”, “Benim annem en güzel pilavı” yapar gibi cümleler genellikle yengeç burçları tarafından sarf edilir. Annesine oturmaya gittiğinizde annesinin dizine başını koyan bir eşin varsa, hiç korkma kocaman bir yüreği var demektir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.