Anne Adayı Balıklar En İyi Hangi Burcun Çocuklarıyla Anlaşır?

Zodyağın en şefkatli burçlarından olan Balıklar genel olarak iyi anne olurlar. Sevgi dolu yapılarıyla çocuklarını ömür boyu sarıp sarmalar, onlar için kendi yaşamlarından vazgeçerler. Öte yandan zaman zaman yıldız haritanız sebebiyle kendi çocuğunuzla bile anlaşamayabilirsiniz. Burçları birbiriyle uyumlu olan anne ve çocuklar çok daha iyi bir ilişki kurabilirler. Bu durumda, Balık burcu anne adayları iyi anlaşacakları burçlarda çocuklar doğurmak istiyorlarsa aşağıdaki listeyi bir göz atmalarında yarar var.

Kendisi gibi vicdanlı Balıklar

Genelde bulundukları her ortama uyum sağlayan Balıklar, kendi burçlarıyla iyi anlaşabilirler. Merhamet, ilgi, fedakârlık ve duygusallık gibi müşterek yönleri anne ve çocuğu birbirine daha da bağlayacaktır. Kötü niyetli insanlara tahammül edemeyen bir Balık, kendisi gibi vicdanlı çocuğuyla gurur duyacaktır. Hayal dünyaları çok gelişkin olduğu için bunları gerçekleştirmek için birlikte çabalayacaklardır. Balık çocuğu, gelecekte kendi bakımını üstlenemeyecek duruma gelen annesiyle sonsuza dek ilgilenecek potansiyeldedir. Hatta kimi zaman kendi düzenini bozup yaşamını ona adayacak kadar fedakâr davranırlar.

Sevdiklerini paylaşamayan Akrepler

Su grubu burçlarından olan Balıklar, aynı grupta yer alan Akreplerle iyi anlaşırlar. Birbirinden ayrışan özellikleri olsa da duygusallık ortak yönleridir. Annesinin gözyaşlarına dayanamayan bu çocuklar, yapma denilen şeyleri yapmayacaktır. Kıskanç olan Akrepler annelerini kardeşleri ve diğer çocuklarla paylaşamaz, bu durumda onlara olan düşkünlükleri artar. İkisinin de sezgileri güçlü olduğu için hisleri doğrultusunda aldıkları kararlar için birbirlerini yadırgamazlar.

Ailesine düşkün evcimen Yengeçler

Balıklarla aynı gruptan olan Yengeçler aileye ve ev yaşamına düşkündür. Ev içi aktiviteleri zevkle yaparlar. Birlikte yemek pişirmek, kış için konserve hazırlamak, temizlik yapmak, film izlemek onlar için keyfe dönüşür. Evin sıcak atmosferi onlar için bir sığınaktır. Aileden kopmaların yaşandığı ergenlik yıllarında Yengeçler annelerinin dizinin dibinden çok fazla uzaklaşmayacaklardır. İleri yaşlara kadar evlenmedikleri takdirde aileleriyle yaşamaktan sıkılmazlar. Bu burçtan kız çocuğu sahibi olan Balık anneleri çocuğuyla arkadaş gibi olarak, kız kıza süslenip gezip tozmaktan keyif alırlar.

Ortak zevkleri olduğu Boğalar

Estetik ve sanata meraklı olan Boğa çocuklarının seçimleri, annelerinin tercihleriyle örtüşür. Tiyatro, sinema, resim sergisi gibi aktivitelere sıkılmadan katılır, beraber saatlerce vakit geçirebilirler. Geleneksel aile değerlerine düşkün olan Boğa erkekleri evlendiklerinde bile annelerine yakın olmayı tercih ederler, olası tartışmalarda koruma içgüdüsüyle çok sevdikleri annelerinin tarafını tutarlar. Lüks ve güzel objelerden hoşlanan Boğalar, şefkatli annelerine her şeyin en iyisini ve gösterişlisini aldırmakta zorlanmazlar. Yavaş ve temkinli hareket etmeyi seven, ayrıca zaman zaman tembellikten hoşlanan Boğaların bu yönüne en fazla duygusal bir Balık annesi tahammül edebilir.

Kurallara uyan Oğlaklar

İnatçılıklarıyla öne çıkan Oğlak çocuklarını, ortama ve insanlara göre şekil alan Balık anneleri hoş görecektir. Kuralların dışına çıkmamaya ve ölçülü yaşamaya özen gösteren Oğlak çocukları, hassas Balık annelerinin sözünden çıkmazlar. Çalışkan, disiplinli ve sorumluluklarının bilincinde olan Oğlak çocukları ev yaşamında dağınık olmadığı için annelerini fazla yormazlar. Sakin ve doğuştan olgun yapıları sebebiyle gürültü yaparak komşuları canından bezdirmez, misafirliğe gittikleri evde uslu durarak annelerini zor durumda bırakmazlar. Oğlakların geleneksel bakış açıları sayesinde kuşak çatışması çok fazla yaşanmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir