Anasının Karnından İsyan Etmek İçin Doğan Burçlar!

Uyumlu biri misin? Her ortama ayak uyduran, kimsenin kalbini kırmayan, sorunların çözümünde demokratik yöntemlere başvuran, insanların görüşlerine saygı duyan ve her daim dengeli davranmaya çalışan. Yoksa çivi gibi sivri karakterinle mi bilinirsin? Her konuda inat eden, ilk adımı atmaktan çekinmeyen, isyanların başını çeken, kafasına koyduğu şeyi sonuna kadar direten! Cevabın birincisi ise haritandaki Terazilerle sana mutluluklar diliyor, hayattaki başarılarının devamını temenni ediyoruz. Fakat ikincisi ise seni biraz ayakta bekletiyor, kendine bazı sorular sorman gerektiğinin altının çiziyoruz!

Kendini Öne Atan Koçlar

Dik başlı, rekabetçi, hırslı, inatçı! İsyan kelimesinin tam olarak sözlükteki karşılığı! Asabi Koçlar istemediği hiçbir şeyi yapmaz, öyle her konulan kurala paşa paşa uymaz. Girdiği ortamda ağırlığını koyar, otoritesini kurar. Hazır olduğunda ise bir hışımla golünü atar. Canı istediğinde patronluk taslar, bir sorun varsa herkesten önce kendini öne atar. Nettir, sözü çok fazla uzatmaz, patavatsızlık konusunda Yaylardan başka kimseyle yarışmaz. İşleri bildiği gibi yapmak istediğinde gücünü çekinmeden ortaya koymaktan kaçınmaz.

Bildiğini Okuyan Kovalar

Kova burcu insanı kavga etmek için efor sarf etmez. Karşısındaki bakışlarıyla döver. Kendisini ezdirmez, hiçbir konuda taviz etmez. Bildiğini okur, ilkeleriyle hareket eder. Yenilikçi, özgür ruhludur. Fikirlerini söylemekten kaçınmaz, konu adalet olunca işin işine çomak sokturmaz. Söylediğinin arkasında durur, inat ettiği zaman akan suları durdurur. Aykırılığını ve isyancı ruhunu girdiği her ortamda sabaha kadar konuşturur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.