Altın Küre’nin En Şık ve En Rüküş Burçları

8 Ocak’ta Altın Küre ödülleri sahiplerini buldu. Ödüllerden daha çok konuşulan ise ödül töreninde hangi ünlünün nasıl giyindiği oldu. Madem öyle, konuya bir de astroloji perspektifinden bakalım

Emma stone

Emma stoneAltın Küre ödül töreninde Emma Stone’u sadece aldığı ödül ile konuşmadık. Emma, şüphesiz gecenin en şık kadınlarından biriydi. Kıyafet seçimi, haritasındaki terazi etkisini açıkça ele veriyor. Zarif ve zevkli elbisesi ile terazinin hakkını verirken derin göğüs dekoltesi ile de bir akrep kadını olduğunu inkâr etmiyor Emma Stone. Güzelliği ve kıyafet seçimi ile gönüllerimizi bir kez daha fethetti, kendisini tebrik ediyoruz.

Blake Lively

Blake LivelySon şıkımız ise yakınlarda ikinci bebeğini kucağına alan Blake Lively. Sevimli bebekleri ve yakışıklı kocası ile özenilen aile tablosuyla gündemden düşmeyen Blake, ödül töreninde de kıyafet seçimi ile birçoklarının hayran bakışlarına maruz kalmış olmalı. Elbisesinin sade şıklığı ve ölçülü göğüs dekoltesi haritasındaki yoğun başak etkisini gösteriyor. Siyahın şıklığını basitliğe kaçmadan taşıyan Blake’i tebrik ediyoruz.

Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica ParkerSex and the City’deki kararkteriyle birçok kadına ilham veren Sarah Jessica Parker, aynı performansı ödül töreninde gösteremedi. Sarah’nın tercihi, olsa olsa nasıl giyinmemeli konusunda bir ilham kaynağı olur. Haritasındaki koç yoğunluğu, Sarah’nın kıyafet seçimine biraz negatif yansımış gibi. Genelde sportif bir şıklık sergileyen koç, ödül törenine uygun giyinmek konusunda bizi hayal kırıklığına uğrattı.

Nicole Kidman

Nicole KidmanYaşlanmayan kadın Nicole Kidman, Altın Küre’de kendisine bu ödül verilmeliydi. Ödül töreninde kıyafeti, güzelliği kadar göz kamaştırmadı ne yazık ki. Yaşına göre oldukça iddialı, pullu, tüllü bir kıyafet seçimi ile karşımıza çıkan Nicole Kidman da doğum haritasını inkâr etmiyor. Haritasındaki akrep ve aslan etkisini ancak bu kadar rüküş bir şekilde harmanlayabilirdi, bu da bir alkış gerektirir. Yine de siz dikkat çekmek için böyle şeyler giymeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.