Aleyna’nın müzik kariyerinde yolu açık!

Bir yetenek yarışmasıyla hayatımıza giren Aleyna Tilki, yaz aylarında çıkardığı single ile müzik piyasasına da hızlı bir giriş yaptı. Hatta o kadar hızlı bir giriş yaptı ki, bir süredir televizyon kanallarında ya da gazetelerde onunla ilgili bir habere rast gelmeden tek bir gün geçirmiyoruz.
Önce yaşı ile ilgili tartışmalar, sonra Diyarbakır konserinde yaşanan talihsiz olay, son olarak da Demet Akalın’la yaşadığı gerginlik… Aleyna Tilki de haliyle bazısının sempatisini bazısının da antipatisini kazandı. Kimileri onun ileride başarılı bir şarkıcı olabileceğini ve müzik piyasasında kalıcı olacağını, kimileri ise tek şarkılık bir isim olarak kalacağını düşünüyor. Biz de bu tartışmaya astrolojik bir perspektifle dahil olalım dedik.

Aleyna, girişken ve cesur biri. Kafasına koyduğu şeyleri başarmak için de hırsla ve disiplinle çalışıyor. Onun için başarısızlık ya da geri çekilme kolay kolay kabul edilebilecek bir şey değil. Doğum haritası, Aleyna’nın sanatsal konularda yetenekli olduğunu ve bu alanda yaratıcı bir kapasiteye de sahip olduğunu gösteriyor.

Yaz ayları Aleyna için biraz zorlayıcı olabilir. Bu dönemde meydana gelecek ani gelişmeler, onun bir anda şimdikinden daha fazla tanınır olmasını sağlayabilecek ancak daha da çok çalışmasını gerektirecek. Bu nedenle de yaz sonunda Aleyna biraz gözlerden uzak kalabilir ve stüdyo çalışmalarına odaklanabilir.

Aleyna’nın doğum haritası, müzik piyasasında ne kadar başarılı olabileceği konusunda ise bize önümüzdeki birkaç yıl içinde Aleyna’nın sesinin daha da oturacağını ve şimdikinden çok daha iyi bir sese sahip olacağını söylüyor. Yani Aleyna’nın ses sanatçılığında kalıcı olmasına yardım edecek bir potansiyeli ve şansı var. Gelecekte de Aleyna’yı dinlemeye devam edeceğiz gibi görünüyor. Genç şarkıcıya şimdiden başarılar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.