Aldatılan Hangi Burç Geçmişe Sünger Çekiyor, Hangisi İntikam Planlarını Hazırlıyor?

Yıllar yılı hayatınızın aşkını aradınız durdunuz. Bazen kaçtınız bazen kovaladınız. Peşinizden koşandan sıkıldınız, kimi zaman platonik bir şekilde tutulup kaldınız. Çevrenizdekilere göre evlenilecek insan kategorisinde olan insanları elinizin tersiyle itip hislerinizin doğru yolu göstermesini beklediniz. Belki küçük bir ışık görüp, en iyi ihtimali düşünerek şans verdiniz. Belki hiç aklınızda bile yokken bir anda kendinizi kaybettiniz, ertesi gün bambaşka biri olarak dünyaya merhaba dediniz. Bir yandan mutlu olmak istediniz, bir yandan o kadar da kolay olmadığını anlayınca kendinizi geri çektiniz. Öyle böyle derken bir bakmışsınız kaptırıp gitmiş, yıllarınızı aynı insanla geçirmeye ant içmişsiniz.

İlişkinizin detaylarına takılmıyor, direkt konuya geçiyoruz. Aradan birkaç yıl geçmiş, ilişkiniz eski hızını kaybetmiş. Ufak tefek sorunlar kendini göstermiş, atı alan Üsküdar’ı geçmiş. Tam da o sıralarda içinizi bir merak kemirmiş. Aklınızı şüphe dolu hisler ele geçirmiş. Ve eliniz bir şekilde birlikte olduğunuz kişinin telefona gitmiş, mesajlar tek tek gözden geçirilmiş, gerçeklerin hepsi kendini göstermiş.

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz diye boşuna dememişler. İçinizdeki his sizi pek de yanıltmamış görünüşe göre. Yıllarca aynı yastığa baş koyduğunuz insanın başka biriyle konuştukları, bitmek bilmeyen mesajları her şeyi açıklıyor işte. Aldatıldığını sindirmekse hayli bir zaman alıyor. Peki şimdi ne yapmak gerekiyor? Kararlı Boğalar gibi arkanıza bakmadan çıkıp gitmek mi? Aldatılmayı egosuna yedirme ihtimali yüzde sıfır olan Aslanlar gibi terk etmek mi? Yoksa yaşadıklarını iyice sindirip, acısını yarasına tuz basarak dindirip, küllerinden doğduğu anda altın darbesini indiren Akrepler gibi intikamı soğuk servis etmek mi? Tabii herkes bu kadar sert davranamayabilir. Kafalar da duygular da birbirinden çok farklı olabilir. Duygusal ve affedici Balıklar gibi unutup gidebilir, aldatılmanıza rağmen bir şans daha verebilirsiniz. Ya da düzenini dağıtmamak için ailesini koruyan Yengeçler gibi yaşananları sineye çekebilir, ancak üstünden koca bir asır geçse de yine de unutmayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.